Odpowiedz na ten temat

Pytanie do kobiet, jak często się masturbujecie?

• klaudi17 2017.10.11 [00:38]
    Cześć, mam 17 lat, od roku robię to, czyli masturbuję się, tylko ostatnio robię to coraz częściej, prawie codziennie, korzystam z każdej okazji gdy jestem sama w domu, wtedy nie mogę się powstrzymać, nie tak dawno zrobiłam to w naszej szkolnej toalecie, dlatego pytam, czy to nie za często, bo cały czas myślę o tym aby doprowadzić się do orgazmu. Czy coś jest ze mną nie tak, czy może to normalne w tym wieku?
  • liquorise 2017.10.11 [00:54]
    Taki wiek, po prostu. Hormony Ci buzują i tyle.
    Ja jestem od Ciebie duużo starsza i robię to codziennie.
  • gość 2017.10.11 [05:23]
    Ja też mam czasem,zwłaszcza po fakcie taką schizę że za często się masturbuję jednak jest to silniejsze ode mnie i jakoś nigdy nie mogę się powstrzymać.
  • gość 2017.10.11 [06:30]
  • gość 2017.10.11 [07:30]
    Tego chyba nie unikniecie, ale wcale nie musi to być nałogowo codziennie. Mam 20 letnią siostrę z która szczerze rozmawiam i twierdzi, że jeżeli nie zajmuje sobie tym głowy bez przerwy a ma innych zajęć i obowiązków multum to wystarcza jak zaspokaja się raz na tydzień. I jakoś nic się nie dzieje.
  • gość 2017.10.11 [07:40]
    Autorko chodź do mnie to będę Cię brał co dziennie kilka razy to od razu odechce ci się masturbacji
  • gość on 2017.10.11 [09:55]
    Wsxystko zależy od temperamentu danej osoby. Ja pomimo że uprawiam sex regularnie to nie potrafię sobie odmowic kilku orgazmów w tzw miedzyczasie. Kto co lubi i uwazam że nie ma w tym nic złego, a wręcz przeciwnie - sama przyjemność. Jestem facetem i lubię to też robić na odległość. Już parę razy mialem pezyjemność to robić zkobietami z tego forum.
    Jakby co ja jestem otwarty i zawsze chętny.
  • gość on 2017.10.11 [10:48]
    Klaudi17 a czy dziś już to robiłaś? Wiem że godzina jeszcze młoda.
  • gość on 2017.10.11 [15:25]
    Jesteś jeszcze tam gdzieś po drugiej stronie?
  • gość 2017.10.11 [21:13]
    Ja mam 46-lat i od niedawna na nowo odkrywam uroki masturbacji,jestem mężatją i seksu raczej ni nie brakuje,ale przynajmniej raz w tygodniu robię sobie dobrze sama bo to lubię.
  • gość 2017.10.11 [21:57]
    A lubisz to robic z kims ? Na odległość.
  • gość 2017.10.11 [21:58]
    A lubisz to robic z kims ? Na odległość.
  • gość 2017.10.12 [15:36]
    nie rób tego w szkolnej toalecie. Kiedyś przyfilował mnie jakiś koleś i powiedział, że wszystko rozpowie i że zrobił mi fotkę i pokaże jak nie zrobię mu loda. Na szczęście okazało się, że fotki nie zdążył zrobić i skrzyczałam go, że poskarżę się, że podgląda w damskiej toalecie i wystraszył się nie musiałam mu robić loda ale ponieważ fajnego miał ptaka zrobiłam mu dobrze ręką. Potem przymilał się jeszcze ale ja nie chciałam. Nie rób tego w szkole bo ktoś może podpatrzeć i będą kłopoty. Ja mam 15-ście i robię sobie dobrze nawet dwa razy dziennie. Nie mam z tego powodu kaca moralnego ale czasami nie mam gdzie tego zrobić, bo starzy wejść do pokoju mogą. Zostaje łazienka i pod kołdrą w nocy
  • gość 2017.10.12 [15:53]
    Ja w szkole nigdy tego nie robiłam bo nie ma jak,toaleta zawsze pełna dziewczyn i powiem szczerze że głupich pomysłów też im nie brakuje.
    W domu u mnie też przeludnienie,ojciec,matka,siostra i brat ciągle ktoś się kręci po pokojach,do łazienki też wiecznie ktoś się dobija,pod kołódrą też odpada bo dzielę pokój ze starszą siostrą,od razu by się domyśliła w co się zabawiam.
    Pozostaje mi jedynie łazienka i szybka masturbacja podczas kąpieli bo jedynie tam mam odrobinę intymności i to nie zawsze.
  • gość 2017.10.12 [17:51]
    a starsza siostra się nie zabawia. Może skończcie z pruderią i zabawiajcie się razem w tajemnicy przed rodzicami
  • gość 2017.10.12 [20:53]
    No tak z tą intymnością u mnie to też ciężko, i zazwyczaj również pozostaję mi łazienka choć ostatnio chyba zrobiło się to dość podejrzane dla rodziców że zbyt często okópuję łazienkę,bo kiedy zbyt długo nie wychodzę to szarpią za klamkę i pytają czy wszystko w porządku,rozumiecie sami jakie to stresujące gdy już to czujes że nadchodzi a musisz nie łamiącym się głosem odpowiedzieć że jest ok.
    Rodzice moi nie dostrzegają że już jestem dorosła i potrzebuję więcej intymności.
  • gość 2017.11.13 [19:05]
    Masz już dość masturbacji ? Twój drągal nie domaga ? Ciagle w pracy się masujesz ? http://e-masturbacja.pl Mi pomogli pomogą i Tobie
  • gość 2017.11.13 [19:37]
    Masz już dość masturbacji ? Twój drągal nie domaga ? Ciagle w pracy się masujesz ? http://e-masturbacja.pl Mi pomogli pomogą i Tobie
  • gość 2017.11.14 [10:23]
    Nie masturbuję się często, noże raz, dwa razy w tygodniu, ale jak już potrzebuję najlepiej jest mi to robić w wc dużego marketu gdzie jest multum pustych toalet do wyboru. W domu w ciasnym mieszkaniu z rodzicami i bratem to problem.
  • gość 2017.11.14 [10:32]
    A lubisz takie zabawy z kimś na odległość?
  • gość on 2017.11.14 [12:30]
    Ja miałem tu poznane koleżanki do zabawy przez telefon, ale z biegiem czasu nasze drogi się rozeszły. Jednak to były niezapomniane chwile pełne uniesień.
    Może jest tu jakaś Pani która lubi tego typu przyjemności i chciałaby spróbować nowej przygody?
  • gość on 2017.11.14 [15:05]
    Naprawdę nie ma tu chętnych kobiet? A noże tu nie ma kobiet !?
  • gość 2017.11.14 [16:16]
    Nie mam możliwości na takie zabawy na odległość. Zaspokajam się ukradkiem jak już muszę, najczęściej poza domem.
  • gość 2017.11.14 [16:32]
    a kto pamięta te kanały randkowe w tel ?
  • gość 2017.11.14 [16:39]
    ja też ukradkiem zwykle dwa razy w tygodniu. W toalecie publicznej nie mogę bo podczas orgazmu jęczę i głośno krzyczę. Dom jak nie ma rodziców i brata albo w lecie na działce, czasami w innych miejscach jak nikogo nie ma
  • gość on 2017.11.14 [16:39]
    To że ukradkiem to jeszcze nic straconego. Lepiej tak niż wogóle. A pisać możesz swobodnie czy też nie bardzo?
  • gość on 2017.11.14 [16:53]
  • gość 2017.11.14 [17:15]
    Każda c*****a potrzebuje być raz na jakiś czas wypieszczona i to nie zależnie czy młoda czy dojrzała czy językiem czy ręką czy peni....em. To czym jest przyjemniej to już sprawa indywidualna ale bez orgazmu ciężko się obejść. To jest nasza lidzka naturalna potrzeba którą raz na jakiś czas musimy zaspokajać.
  • gość 2017.11.14 [17:26]
    Taka masturbacja gdzieś w ukryciu w miejscu publicznym dostarcza dodatkowego dreszczyku emocji.
  • gość 2017.11.14 [18:21]
    Potwierdzam.
  • gość 2017.11.14 [19:24]

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...
+18
Uwaga!
Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych