Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Milky*

Robi sie zimniej..i jak co roku on nie ma wtedy ochoty na seks

Polecane posty

A moj temperament pozostaje bez zmian:( Jak jest cieplo ,grzeje slonko to moj ukochany kocha sie ze mna bardzo czesto- i widze ze zawsze ma na mnie ogromna ochote....a teraz..znow sie zaczyna- sex raz na miesiac:/ Boze,jak ja mam przezyc te kilka miesiecy- :(?? Wiem,ze mnie kocha, okazuje mi czulosc,zainteresowanie..ale zero sexu:( Jestesmy ze soba 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek102
To częsty problem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest straszne!! Sam u siebie zauważylem zmniejszoną ochotę na sex!! Czasami sam siebie zadziwiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek102
to chyba jakaś epidemia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klanklan
Nie rozumiem tych waszych facetow.Jestem w w 25-letnim zwiazku i zawsze co kilka dni mam ochote na sex. Nie pozadaja Was ci faceci ?Taka jest fizjologia ,ze napiecie seksualne powraca co jakis czas i cos z tym trzeba zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh,No tak teraz to czasem watpie czy tak naprawde pozada:( Ale to powtarza sie juz drugi rok..razem z wiosna,cieplem..wraca mu zainteresowanie seksem..hm...czasem jak w zimie wybieramy sie do sauny to tam odrazu sie do mnei dobiera:O Nie rozumiem tego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klanklan
Wydaje mi sie ,ze to jakas wymowka.Lato powoduje ,ze kobiety dostarczaja wiecej bodzcow wzrokowych mezczyznom ,ale zima powoduje ,ze sa dluzsze noce i tez sie chce przytulic do miekkiego ,milego ciala swojej zazwyczaj kobiety. Nie rozumiem tego .To co ..mezczyzni tez zapadaja w sen zimowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zonaty
masz szczęście że chociaż w lato się z tobą prześpi jestem po ślubie 3 miesiące i miałem seks tylko 2 razy :( zapowiedziałem żonie że się od niej wyprowadzę jeżeli nasze stosunki do końca roku nie poprawią się postanowiłem dać jej szansę, jeżeli ją odrzuci to separacja i rozwodzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klanklan
Takie ultimatum do niczego dobrego nie doprowadzi. Nic na sile .Spowoduj ,zeby stala sie zazdrosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×