Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ryszard III

Rozmiar biustu a sex

Polecane posty

Gość Ryszard III

Z moich obserwacji wynika, że kobiety, które mają mniejszy biust są może czasem z początku nieco zakompleksione na tym punkcie, ale za to bardziej starają się w łóżku i są lepiej wygimnastykowane. Sex z nimi jest super, bo robią wszystko, żeby facet był szczęśliwy. Te z większym, są z reguły bardziej ociężałe, trochę misiowate i niestety bardziej kłodowate. Z reguły mają też nieco większą tuszę i nie są takie skłonne do innowacji. Miałem i takie i takie kobiety, więc wiem co mówię. Kiedy rozmawiałem o tym z kumplami, też to potwierdzili. A jakie są wasze opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś debilem
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech żyją stereotypy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko na miejscu
mam duzy biust i potwierdzam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoje obserwacje
sa bledne. Nie mozna generalizowac. To zalezy od kobiety, a nie od rozmiaru biustu, moze poprostu tak sie tobie przytrafilo, ze te z malymbiustem bardziej sie staraly. moja kobieta ma duzy biust i w lozku jest niezastapiona ;) stara sie tak, ze mnie kiedys wykonczy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie nie zgadzam :) mam naprawde duzy biust, ale jestem rozciagnieta i wygimnastykowana jak to nazwales ;) i bzykamy sie w naprawde roznych, czasem dziwnych ;) konstelacjach, a nasz sex jest poprostu ekscytujacy ;) natomiast wiekszosc poprzednich partnerek mojego M mialo niewielki biust, byly bardzo szczuple, zeby nie powiedziec chude... i niestety takie ostre nie byly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość texanska laleczka
Ryszard III- Masz racje, to jest naukowo udowodnione!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile latek
to nie tylko maly biust, ogolnie kobiety ktore nie maja jakiegos szczegolnego powodzenia u kobiet oraz nie mialy wielu facetow, wg mnie takie sa duzo leprze w lozku - dbaja o partnera, sa aktywne, nie wybrzydzaja i nie wstydza sie niczego. ja takie uwielbiam, takie ciche wody ktore tylko czekaly na ciebie :) atrakcyjne paniusie majace wielu partnerow wcale nie sa super kochankami, to stereotyp, wlasnie takie kobitki ktore maja wielu facetow i kazdy na nie leci sa slabe w lozku, przewaznie bardzo bierne, po prostu daja sie wydymac, one nie musza dbac o faceta bo znajda se takiego ktory bedzie je bzykal i tyle. maja tez takie powodzenie ze nie pielegnuja seksu z tym z kim sa, robia tylko to na co one maja ochote i sie przydza wielu rzeczy (obciazg z polykiem), nie musza tego robic, nie podoba sie? wypad, nastepny. mniej atrakcyjne, niepuszczalskie, ciche wody GORA !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile latek
*mialo byc powodzenia u facetow, nie u kobiet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stereotyppp
Ja jestem szczupła i mam biust C. Chyba, że dla Ciebie duży biust zaczyna się od E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zalezy od temperamentu czlowieka i checi, bo bywaja dni kiedy nie mam specjelnej ochoty na seks i takie ze moj chlopak musi mnie uspokajac bo juz nie daje rady, i wcale nie uwam ze dlatego ze mam maly biust musze sie bardziej starac i wykazywac, niby dlaczego....akurat dla mojego chlopaka maly biust nie jest jakims \'\'ubytkiem\'\' i dlatego powinnam sie bardziej starac od tych z duzym biustem, to jest sprawa indywidualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszard III
Zauważyłem jeszcze jedną zależność. Otóż, jeśli zakładam majtki w grochy to poziom mojego IQ osiąga ok 55 punktów. A jeśli w paski to mnie wzdyma :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam średni biust i jestem dzika. Jak się mnie najpierw odpowiednio nastroi, bo jednak nie jestem etui na penisa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciag
nie zgadzam sie, moja dziewczyna ma cycki A i wazy 120 kilo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość informatycy górą
Zgadzam się Rychu!!! Moja dziewczyna ma małe persi, a w łóżku jest jak rakieta. Ja też nie uważam, że dziewczyna musi się bardziej starać tylko dlatego, że ma mniejszy biust. Dla mnie moja kobieta jest najpiękniejsza jako całość, rozmiar nie ma takiego znaczenia. Akurat mnie się podobają mniejsze piersi i wstydziłbym się, gdyby miała je ogromne (nie zniósłbym śliniących się na jej widok robociarzy i innych takich, którzy patrzą tylko na cycki). Lubię szczupłe i naturalne dziewczyny, a ona taka właśnie jest. Ogólnie można powiedzieć, że najważniejsze jest, żeby dziewczyna miała klasę. No i fajną osobowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zauwazylem samotnej kobiety z wielkim biustem i to cos mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj - moje cycki rozmiar G pozdrawiają Cię. Od 6 lat nikt ich nawet na oczy nie widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś ma ochotę na wirtualny seks? Hej skarbeńku, jestem Milena z http://sextelefon.ovh/ (mój profil jest drugi od góry) chcesz spełnić swoje fantazje to wal śmiało, zrobimy to po cichu lub będę jęczała ile wlezie, czekam na twojego olbrzyma, moja pusia już otwarta dla Ciebie, czekam kochanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto ma ochotę na wirtualny seks? Jestem troche niesmiala w realnym swiecie, ale nadrabiam to przez sex telefon w sprosnych opowiesciach, o ktorych jestes w stanie sobie tylko pomarzyc. Jestem Kasia, moja fotka jest tutaj: http://sexphone.pl/23.html Jezeli chcesz by zawladnal nami szalony seks przez telefon zadzwon do mnie juz teraz i posluchaj jak szeroko potrafie rozkladac swoje nogi i wypinac jedrny tyleczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×