Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sauna

Polecane posty

Gość gość

będąc na saunie prowokowaliscie jakiegoś faceta lub kobietę?? Jakie były reakcje?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale się naoglądałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj prowokuję i to bardzo. Sama przyjemność patrzeć jak czy to kobiety czy też mężczyźni dyskretnie spoglądają na moje ciało. Zawsze w saunie jestem nago, ewentualnie z ręczniczkiem położonym luźno na kolanach. No i też sama mogę się napatrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie są reakcje:) chodzę na saunę w stroju ale chciałabym spróbować nago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak z dziewczyną chodziłem do sauny nago (z ręcznikiem pod sobą) to reakcje były same w porządku, albo ludzie udawali, że nie zwracają uwagi, inni od razu robili to samo jakby z takim zamiarem weszli, a jeszcze inni się tylko do nas uśmiechali :) Negatywnych reakcji dotychczas nie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przepraszam ! Do sauny w stroju ? Toi troszkę niehigieniczne i również niezdrowe dla ciała. Raczej sugeruję znaleźć saunę, w której obowiązują pewne niepisane normy saunowania. Ja korzystam własnie z takiej gdzie większość osób niezależnie od płci jest albo prawie albo całkiem nago. Co do reakcji ? No cóż. Nie czarujmy się. Widok nagiej dziewczyna działa na mężczyzn i również odwrotnie. Tak więc reakcje fizyczne są zauważalne :). Ale polecam całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Ada
Kogoś chyba ponosi wyobraźnia. Nagość w saunie to rzecz naturalna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W saunie jest po prostu taki wymóg, ale w okolicy jest tez sauna w której jest strefa nagości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam saunować z przyjaciółmi nie czujemy sió skrępowania swoją nagością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W publicznej saunie nie byłam. Natomiast byłam u kuzynkę. Ma dom i w piwnicy saune. Jak mi to zaproponowała to nawet się ucieszyłam. Wyczytałem w necie ze z sauny najlepiej korzysta się nago. Spoko. Kusunka jest sporo starsza ode mnie i nie raz widziała mnie nago. Jej męża nie było. Poinformowała mnie że za parę minut dołączy do mnie. Zapatrzona w ręcznik zeszłam na dół. Rozebrana do naga i położyłam się na ręczniku. Za jakieś 10 minut przyszła. ... Tylko że z synem.... Oboje w kostiumach. Trochę głupio mi się zrobiło. Nie dogadałam się. Trudno , zachowałam kamienną twarz. Kuzynka częściowo ratowała sytuacje tym że poleciała młodemu ściągnąć gacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NG 33
Niedawno wybrałam się do sauny z koleżanką z pracy. Miałyśmy na sobie ręczniki. Usiadłam na ławce i podciągnęłam nogi pod siebie. W pewnej chwili zorientowałam się, że facet z naprzeciwka wpatruje się intensywnie we mnie. No i fakt jakiś kawałek szparki pomiędzy udami mógł zobaczyć. Strasznie się zażenowałam, ale jak zobaczyłam, że ręcznik na wysokości jego penisa jest nieco uniesiony i delikatnie pulsuje to się okropnie rozkręciłam i tak niby przypadkiem nonszalancko rozchyliłam lekko nogi, żeby miał lepszy widok. Aż mnie mrowiło kiedy mu się tak pokazałam. Ale jak po chwili mi przeszło i spojrzałam na koleżankę to mi się normalnie głupio zrobiło. Patrzyła na mnie z takim zdziwieniem, że zaraz stamtąd uciekłam. Cały weekend się bałam, że ona powie ludziom w pracy i dojdzie to do męża, bo mamy wspólnych znajomych. Normalnie wstyd. Nigdy nie miałam takich ciągot do ekshibicjonizmu. Przejęłam się tym strasznie. Postanowiłam że będę szła w zaparte i się wszystkiego wyprę. Potem w biurze pogadałyśmy z tą koleżankę na luzie. Ona wcale nie była zdegustowana, tylko zaskoczona, bo nie spodziewała się po mnie takich prowokacyjnych zachowań. Przyznała, że po mojej ewakuacji sama odegrała podobną scenkę i później też uciekła kiedy uznała, że facetowi cała krew z mózgu odpłynęła. Mamy zamiar umówić się na kolejne wyjścia do sauny i zabawę w Sharon Stone To mrowienie i motylki w brzuchu uzależniają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie się czyta, chyba tez wybiorę się na saunę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×