Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość axa daxa

Seks a potem....

Polecane posty

Gość axa daxa

no wlasnie - wasze romanse konczyly sie zwiazkami na dluzej? namietnosc zmienila sie w glebsze uczucie? faceci - jak wy na to patrzycie? moglibyscie sie zwiazac z kobieta z ktora na poczatku tylko sypialiscie czy jest ona dla was juz z zalozenia "przegrana" ze wzgledu na poczatkowy charakter znajomosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na moje
nikt nie lubi kurw by szukamy dziewczyn a nie lalek na raz :) takie są wszedzie ;) a normalne laski ciezko znalesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axa daxa
nie chodzi mi o panny na raz - mowie o zwiazkach ktore narodzily sie z namietnosci a nie z przyjazni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na moje
z namiętnosci hmm chyba z numerku,z tego rzadko cos jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na moje
a w ogole chyba piszesz o sobie,dla mnie jestes przegrana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axa daxa
hehe to bez znaczenia czy pisze o sobie czy nie... ale fajnie ze podzieliles sie swoja opinia - moze uleczysz swiat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokefeler3
axa daxa to nie jest tak chociaż są faceci którzy z góry zakładają że za łatwo poszło ale uwierz nie wszyscy trzeba się sprawdzić przed ślubem a nie potem rozwodzić z powodu różnicy emperamentó jeżeli taka przykrość cię spodkała to on nie jest ciebie wart i nie zależy mu na tobie poczekaj na innego napewno się pojawi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokefeler3
i znamiętności rodzi się dużo związków a ten co tak głupio pisze to gówno o tym wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzana________
Mam 26 lat. Jestem w dwuletnim związku. Po tygodniu znajomosci wylądowalismy w lozku. I tak z niego nie wychodzimy do teraz :) Zaczęlo się od namietnosci i seksu a skonczyło na wielkiej milosci. Planujemy wkrotce slub. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axa daxa
rokefeler - no wlasnie nie skonczylo sie, brnie w to dalej pomimo wczesniejszych deklaracji ze nie potrafi bo go strasznie kobieta zranila itd 2 lata nikogo nie mial bo sie nie mogl pozbierac po rozwodzie... ktos dzieki poczytam - jedyne 337 stron ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axa daxa
suzana :) gratuluje :) mnie tez sie wydaje ze roznie sie dzieje i ze to zadna regula, rozni sa ludzie i rozne przypadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppp
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudux
mój się zrodził z namiętności, ale seksu nie było =D i tak trwa już dwa lata (seksu dalej nie ma :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annan
troche to ryzykowne ale nie niemozliwe, mozesz sprobowac go od siebie uzaleznic i moze sie zakocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axa daxa
nie ma zony.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość with smile
mam kochanka od 3 lat, pierwsze spotkanie- wyladowalismy juz w lozku , spotykamy sie do dzisiaj i to nie tylko w lozku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axa daxa
ale jestescie razem? czy nadal jestescie "tylko" kochankami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×