Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Laddy Millagross

Seks po trawce... probował ktos?

Polecane posty

Gość Laddy Millagross

wczoraj przeżyłam odlot... bardzo trudno osiągam orgazm a wczoraj jeden za drugim! kazde doznanie 100 razy silniejsze... kazdy dotyk , kazdy pocałunek... to był mój najlepszy sex w zyciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość willa
cieszymy sie z toba :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooorciaaa
ja nie ale moja kumpela tak ktora teraz jest matka rocznego syna.tez tak chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laddy Millagross
Biorę tabletki więc jestem zabezpieczona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooorciaaa
w takim razie gratuluje.ale uwazaj bo pozniej nie bedziesz umiala bez tego zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laddy Millagross
własnie dzis mnie korci by znów sprobować ale macie rację trzeba zachowac umiar. Dla mnie wczorajsza noc podziałała dosłowniejak terapia, miałam wielkie opory uprawiac sex oralny z facetem a wczoraj nawet z tego czerpałam przyjemność, moj facet był wniebowzięty , raz nawet myslałam ze cos mu się stało bo dostał takich drgawek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh a mówią, że trawka szkodzi . . . :P z umiarem wszystko jest dobre ale sztuką nauczyć jest sie doprowadzać do takich orgazmów bez wspomagaczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam wypowiedzi ludzi na tematy o których nie mają pojęcia:D dooorciaaa masz misję od Boga?? Ależ to On dał nam konopie:) paląc codziennie stopniowo traci się efekt gdyż THC (substancja czynna) kumuluje się w organizmie. Co ma piernik do wiatraka, a dokładniej jointy do ciąży?? Jak się nie zabezpieczysz to ryzykujesz tak samo na trzeżwo jak po piwie trawie czy czymkolwiek, to zwykła rzecz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooorciaaa
WITKACY ale gdyby nie uwazala to by nie wpadla prawda>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuku na muniuu:-).Po kim to odziedziczułaš,aż mnie w brzuchu ściska ze śmiechu -D.Jaja nie z tej ziemi :-).Nie podniecać się prosze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssasws
hehe też pierwszy raz wziąłam do buzi po trawce od tego czasu się przełamałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Witkacy:-) sex sam w sobie daje rozkosz ,co do trawki to kto wie..moze sie skusze:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:09 [zgłoś do usunięcia] dooorciaaa (dorota_nowak11@wp.pl) WITKACY ale gdyby nie uwazala to by nie wpadla prawda>> Może z moją logiką coś nie tak, ale wydaje mi się że właśnie wpadła dlatego że nie uważała Erotomanko wal śmiało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co stawiać sprawy na ostrzu noża. Jak ktoś jada mdłą kaszę to jego wybór, ale gotowanie pieprzu zamiast kaszy zdrowe nie jest;) przyprawy są dodatkiem i poprawiają smak, co za dużo to nie zdrowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lofelas
tak ja próbowalem.... ło... ale odlot.... !!!! tak sie sposcilem ze masakra....:D a laska byla max zdziwiona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno wiele potrafisz;) wierzę w Ciebie:) ale na przyszłość parę kropel enzymu nie zaszkodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anal IZA
Ćpuny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×