Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Seks w miejscu pracy

Polecane posty

Gość gość

Ktoś uprawiał seks w miejscu pracy? Jakieś fajne historyjki z tym związane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak uprwaiałas to chyba jest co opowiadać! Napisz przynajmniej gdzie to robiliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysokolibidowa mężatka
Było z tego więcej emocji (i radości) niż faktycznego seksu. A miejsce pracy jest dość specyficzne, w budynku o grubych starych murach, pokoje daleko jeden od drugiego i drzwi pokoju zamknięte na klucz nikogo nie dziwią. Poza tym na podłodze wykładzina dywanopodobna, co wykorzystaliśmy ;) podobnie jak stół z dużym blatem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałem taką sytuację: poszedłem do znajomej do pracy, dawno się nie widzieliśmy. Gadka o tym i o tamtym. Było lato, ona w spódnicy na gołe nogi. Siedziała na przeciwko drzwi i zaczęła kusić tymi nóżkami. Zamknięcie pokoju nie wchodziło wogóle w grę. Muszę powiedzieć że zaskoczyła mnie na maksa. Była przecież u siebie w firmie, ja zupełnie obcy. Pociągnęła manie w róg pokoju i zrobiła mi laskę za drziami szafy ubraniowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez trzy lata z moim szefem w pracy sie bzykalam przewaznie zostawalismy dluzej w biurze Ja wolna on zonaty, ale byl super w te klocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież jest chyba dużo które w pracy miały przygodę?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj miałam sex w miejscu pracy mojego męża,było to tak.Przyjechałam do niego byśmy pojechali po pracy na zakupy,weszłam do niego i gdy mnie zobaczył urosło mu w rozporku.Miałam leginsy 7/8,czółenka na bosych stopach i bluzkę z gołymi plecami więc bez stanika.Stwierdziłam że szkoda zostawić jego ptaka w takim zwodzie więc przymknęłam drzwi od gabinetu i zrobiłam mu super lodzika.Mieliśmy też malutką wpadkę bo gdy zdjął mi bluzkę weszła sekretarka z kawą zdążyłam się odwrócić do niej plecami.Mąż dał mi swoją marynarkę że niby bluzka mi się poplamiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam :) Widziałam go tylko kilka razy w życiu ale od początku była między nami chemia. Pewnego razu przyszedł , było lato ja byłam w spódniczce . Uwodził mnie słowem i wzrokiem, nie mogłam się mu oprzeć , pragnęłam kochać się z nim tu i teraz. Był wspaniały seks , jedyny w swoim rodzaju. I ja i on będziemy do końca życia pamiętać ta chwilę zapomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety nie:( ale mam takie fantazje by zrobić to z kolegą z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PQRFT 17T
b. długi mam staż pracy! i kilka razy zmieniałem m-ce pracy Firmę! W każdym m-cu pracy miałem / był SEX . W KAŻDYM! Poprostu po przyjsciu do każdej pracy nowej pracy ..szukałem tropiłem PARTNERKE do SEXU lubiąca te "klocki" i to własnie w m-cu tym tak szczególnym.Kobiety na ogół swiadomie (bądz nieswiadomie) wysyłaja sygnały ze są tym zainteresowane. Najmilej wspominam prace w Szpitalu w pewnym miasteczku.. w okresie ok 6 lat w tym szpitalu miałem ok. 8 partnerek z którymi uprawiałem w pracy SEX . Od sekretarki med. poprzez Pielęgniarki aż po Lek. med.. i O dziwo!!! najlepsza w te klocki była P. Doktor-Pediatra. Sex z nią to FANTAZJA i MARZENIA każdego chłopa!Co ciekawe.. to TO ze w domu tez miała Full Wypas w tym.. a mimo to w pracy oddawała mi sie i TEMU bez reszty !!! i nie przeszkadzało jej w tym by być wzorowym lekarzem . Niestety ..wyjechała z tego POpapranego cholernego Kraju! do bardziej cywilizowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo taak... w salce konferencyinej... nie dalo sie calkowicie zamknac drzwi... az robie sie mokra na wspomnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patriotek
Ja tak trochę z innej beczki zapytam. Czy seks w miejscu pracy jest karalny? Ostatnio z partnerka zaszylismy się w bibliotece i nie wiem czy nie może mieć z tego powodu jakichś nieprzyjemności ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam gdzie sie pracuje tam sie doopskiem nie wojuje. Boleśnie sie o tym przekonalem, gdy wdalem sie w romans z kierowniczką dzialu współpracującego z moim i gdy mój szef awansował, a ona została moim bezpośrednim przelozonym. Pierwszą jej decyzją było zwolnienie mnie. Stwierdzila ze nie bedzie mogla byc dla mnie obiektywną przelozoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś ma ochotę na wirtualny seks? Hej skarbeńku, jestem Milena z http://sextelefon.ovh/ (mój profil jest drugi od góry) chcesz spełnić swoje fantazje to wal śmiało, zrobimy to po cichu lub będę jęczała ile wlezie, czekam na twojego olbrzyma, moja pusia już otwarta dla Ciebie, czekam kochanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szym
Mam sklep spożywczy pracuje u mnie fajna dziewczyna mezatka mam na nią ochotę ale niemam odwagi jej zaproponować sexu. Co zrobić bardzo jestem na nią napalony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaproponuj podwyżkę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowalam w galerii i w salonie na przeciwko mnie pracowala sobie taka Pani blondyneczka ktora co 3godziny sie przebierala i ciagle przegladala sie w lustrze. Co jakis czas przychodzil do niej pewien Pan, szli sobie za kotarke. Pan zawsze wychodzil czerwony i baaaardzo szczesliwy a Pani bez zadnego wstydu zapinala sobie rozporek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prostytutka i ukryta agencja ciemniaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks w pracy poprawia atmosferę ale to zależy od tego jakie są relacje między ludżmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez pare lat bylam sekretarka szefa i czesto zostawalam dluzej bo tak sobie zyczyl a mnie to nie przeszkadzalo bo bylam jeszcze z nikim nie zwiazana, prawie za kazdym razem jak dluzej z nim zostalam to bylam przerznieta tak mocno ze az drgawek dostawalam ale pomimo tego chetnie mu dawalam bo i prace mialam pewna i sekx z nim byl wspanialy A mial naprawde co w ciipkke wlozyc a jak wchodzil to czasami bole mialam ale przez chwileczke pozniej juz tylko sama rozkosz,a zeraz to juz tylko moge pomazyc bo maz ma malego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezposrednio w miejscu pracy sie nie bzykalam ale z kolega z ktorym razem pracowalam to przez pare miesiecy jak maz w Belgii pracowal to spokojnie bez stresu na kazdym spotkaniu przerznal mnie ze az kwiczalam bo takiego grubego mial a cciipka nie byla do takiego przyzwyczajona Ale swietnie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sex w windzie w budynku pracy i na korytarzu. Winda została zatrzymana między piętrami. Na korytarzu to było w nocy. Zostaliśmy wtedy dłużej w pracy. Facet znał się na rzeczy. Szkoda, że już nie pracujemy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy moja żona zakończyła pracować w pewnej firmie, poprosiła mnie, żebym pojechał z nią zabrać jej rzeczy. To było wieczorem, w zimie, biurowiec cały ciemny. Poszliśmy do jej pokoju. Zrobiła ostatnie porządki w szufladach i powiedziała, że chce pozostawić dobre wspomnienia z tego miejsca i że teraz nie ma już nic do stracenia, No i... Zaszaleliśmy. Pikanterii dodawało to, że drzwi na korytarz były szklane, więc na wszelki wypadek zgasiliśmy światło. Ona wszystko zaplanowała. Miała na sobie krótką spódnicę i pończochy :-) Wystarczyło zdjąć majtki i do dzieła :-) Oparła się o biurko, a ja wszedłem w nią od tylu na stojąco, jak lubię. Odpoczęliśmy chwilę na fotelach, a jak wychodziliśmy, to zobaczyliśmy wielką mokrą plamę tam, gdzie żona siedziała, bo zapomniała się wytrzeć. Zostawiliśmy to na pamiątkę. Potem jeszcze tylko trochę stresu, mak przechodziliśmy przez portiernię, bo byliśmy pewni, że uniszą się za nami opary seksu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem kiedyś po trzydziestce koleżankę wiedziała co lubi a mi się to podobało baedzo przed w trakcie pracy i po najlepsze co mogło się przydarzyć miałem 21 lat marzyłem o takiej Kobiecie a sama mnie rozpalala loda w jej wykonaniu zapamietam cos piwknego szkoda że później się skończyło, wujka żona raz na imprezie pi udzie mnie gladzila złapała za pałką dość mocno musiała lubić za mlodu posmakowal bym kek dyskretnie na ostro chce tajemnicy mi pasuje czasem jej komin przepchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie zrobił kupel minetkę na biurku szefowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na HTTP://E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa razy . Pierwszy raz w czasie postoju we fabryce. Mało kto pracował . Ładna dziewczyna młoda nawet nie wiem jak miała na imię z jej inicjatywy na blacie maszyny pomiarowej ale była napalona nawet nie zawracała sobie głowy prezerwatywą prawie że mnie zgwałciła ale nie żałuję . Drugi raz w windzie . Winda zacięła się ja w windzie z dziewczyną która znałem z widzenia duży dekold duże piersi tak jakość samo poszło . Zauważyła mój wzrok na swoim biuście bez słowa rozpięła mój rozporek wpiła się w usta pocałunkiem i nawet nie zdejmując koronkowych majteczek (była w super mini ) nadziała się na mojego. Boże jaka byłą ciaśniutka i napalona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka razy mi się to zdarzyło, to takie szybkie numerki były ale adrenalina jest niesamowita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sraty taty dupa w kraty nie ściemniajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×