Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oikujyhfdcvbg

seks z grubym facetem...jak sobie radzicie?

Polecane posty

Gość oikujyhfdcvbg

od paru tygodnia spotykam sie z nowym facetem, od 3 wspolzyjemy...tragedia :O, chociaz on jest zachwycony. sama ma 174cm i ważę 58kg, on natomiast ok 100kg/180cm. pozycja od tylu z wypieta pupa odpada (bo przez brzuch wchodzi tylko do polowy mnie:O )...dlatego jesli od tylu, to jedynie kiedy leżę :O a on na mnie (100kg!! na mnie - tragedia, nie moge oddychac). na łyzeczkę - tez odpada, bo wklada tylko część. ponadto po 4,5 min zalewa się potem (nie chodzi o zapach, bo go nie ma..ale o to ze jest taki lepki i mokry :( ). Nawet jak dluzej sie do mnie przytula to robie sie mokry. Zaczynam unikac seksu z nim :(, a w ogolnosci to fajny z niego facet. Stara sie odchudzic ale cos mu nie wychodzi, a nawet jesli to zrzucenie tych paru/nastu kg zajmie mu pare/nascie tygodni :(. czy seks z "wiekszym" zawsze jest taki kiepski???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanioły cmentarne
przesadzasz. facet 180 /100 kg jest grubszy ale nie zaraz kaszalot sorryy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajaj
Myślałam, że chodzi o 200kg faceta- chyba przesadzasz trochę. 100 kg przy 180cm to może nie jest mało ale nie jest strasznie - wiem bo mój narzeczony waży 95 przy 175 a Ja mam 155cm i 49 kg wagi - jakoś żadnego problemu nie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oikujyhfdcvbg
nie twierdze ze to kaszalot :O, ale u niego te 100kg, to sam tluszcz :(, zero miesnia. i wiekszosc poszla mu w brzuch, przez co wiele pozycji odpada, bo wchodzi tylko do polowy (a i tak nie ma za dlugiego bo jakie 13-14cm). i to, ze tak szybko robi sie mokry i lepi, ehm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanioły cmentarne
dziwne bo moj wazy 97 kg wzrost 183 chudy nie jest ale gruby tez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peezda
To wieź i ty przytyj, wtedy jakoś wagowo się dobierzecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenny powiew
jakoś wierzyć mi się nie chce że facet 100 kg przy wzroście 180 miał taki wielki brzuch że w pozycji od tyłu nie wchodzi do końca to musiałby wyglądać jak kobieta w 9 miesięcznej ciaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenny powiew
coś chyba przesadzasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oikujyhfdcvbg
ja kiedys tez mialam faceta - 176cm i 90kg, jednak u niego nie byla takiego brzucha, byl zbity, i jedrny, mial fajna twarda pupe i widoczne miesnie nog, od nart. ten po prostu jest takie "nalany", miekki, mokry, lepki i w ogole, malo ruchliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oikujyhfdcvbg
moze nie w 9mcu, ale w 8:O, serio, cala tkanka tluszczowa poszla u w brzuch, bo nogi i tylek ma nawet w porzadku. poza tym dlaczego sie tak strasznie poci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ironia losuu
Mialam taki sam problem. Facet mial 110 kg i 185 cm wzrostu, duży wystający brzuch. Sex z nim dla mnie to byl koszmar, ja jestem drobnej postury. Nie jesteśmy razem chociaż on upieral się że wszystko jest w najlepszym porządku. To co opisujesz bardzo mi przypomina mój przypadek. Ja nie moglam z nim być :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aee
Noo,wyslij go na silke. Pare tyg i bedzie poprawa ;) A takich 'doraznych; rad nie mam. Najgorszy ten pot,fuj ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oikujyhfdcvbg
tak? z kat wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oikujyhfdcvbg
podszywie, przynajniej badz smieszny :P a chodzi na basen, na silke nie da sie zaciagnac, duzo pracuje, objada sie na noc, za malo silnej woli ma....stara sie, ale w taki tempie, zrzucenie chodziaz 10 kg zajmie mu ze 3 mce. nie chce go urazic, mowiac, ze seks z nim jest kiepski :(, jednak nie wiem jak dlugo jeszcze moge udawac. odeszlybyscie od faceta z powodu tuszy? (w cichach, jak lepiej sie prezentowal)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukająca parkowa kukułka
boze, moja mama ma 165 cm wzrostu i 98 kg, a tata 180 cm wzrostu i 116 kg. Oboje mają wieeeeelkie brzuchy, uda, i w ogóle. Ale jakoś mnie spłodzili. Mama mówiła ze to dopiero były katusze sie dopasowac, bo przez brzuchy penis taty nie wchodzil do mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie problem
mam 168 cm i 56 kg, a mój partner ok 100 kg i 180 cm, jego brzuch wcale nie przeszkadza nam w seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczery_facet
kaszalot. wzielabys takiego mnie, po pierwsze uwielbiam wjezdzac ostro od tylu, a po drugie jestem szczuplutki. miesnia tez nie mam, ale przynajmniej brzucha nie mam! skad jestes? moze sie spotkamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdgtsdyy65e47rtsucfhdfzhcgfn
sciema . . . nie taka starszna waga , , , da suie dobrze podupczyc przy takich gabarytach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitkas
Uwielbiam takich facetow. Zazdroszcze Ci autorko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili M.
Usiądź na nim,wtedy albo nogi na jego ramionach,wtedy będzie mógł wejść maksymalnie głęboko.Rozumiem Cię,problem nie tylko w wadze,bardziej ten brzuch przeszkadza,zwłaszcza przy średnich wymiarach... .też to przerabiałam,ale potrenowalismy i teraz jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhym yhym
180cm/100kg to jeszcze nie taka tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninaaninaa
Mój facet ma 180 cm i waży 98 kg i w niczym nam to nie przeszkadza. Ma trochę brzuszka ale cały, razem z tym brzuszkiem, jest zbity i jędrny. I ten twardy, wystający tyłek, mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waga nie ma nic do rzeczy. przy takim wzroście 100 kilo jest ok. nawet bardziej niż ok ;] ale nie w mięśniu piwnym. niech sobie kupi kołyskę do brzuszków i katuje codziennie brzuch az mu się niedobrze zrobi. jak będzie systematyczny to myślę że 2-3 tygodnie brzuch zniknie. no może prawie. i to bez diety. rozdęty brzuch powstaje z lenistwa i objadania się nic nie robiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 180 i 85 kg P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakuja*
w ogóle to ja nie rozumiem jak można iść do łóżka z takich tłuściochem ;x ja bym chyba zwymiotowała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolnostojaca macica
pitolenie :o ja nie wiem jak mozna sie gzic z chudzielcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli on jest gruby - to ja jestem TORT CZEKOLADOWY :O Skłonnam pomyśleć, że Ty 'rozciągnięta'. Co za podejście. Jeśli niewygodnie Wam, zmieńcie pozycję. 'Na jeźdźca' spróbujcie. Makabra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frenti
Dlaczewgo w ogole jestesa z takim grubasem? Myslisz, ze twoj facet bylby z toba gdybys wazyla 90kg? Nie sadze...Skoro faceci nie akceptuja nadwagi u kobiet, to kobiety nie powinny akceptowac jej u facetow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryczq
no ja tu sie nie chce wymadrzac , mam 186 i 94kg waze i moim bylym partnerkom to nie przeszkadzalo , bo teraz akurat jestem wolny , ale dziwi mnie ta sprawa pocenia sie troche ... btw. jak jakas chetna pisac na gg - 19546161

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×