Odpowiedz na ten temat

SEX W SAMOCHODZIE

 • gość 2015.05.20 [09:56]
  Wczoraj widziałem parke w aucie ale ostro było krzyczała jak zarzynana
 • Wielki miłośnik samochodu 2015.05.20 [13:56]
  Dopiero przy takiej okazji okazało się, że na jedynce mogę nogi zupełnie zdjąć z pedałów, a mój samochód dalej jedzie na jałowym. Jedzie z szybkością pieszego i nawet sobie radzi z nierównościami polnej drogi.
  To ostatnie jest bardzo ważne na 2 kilometrach polnej drogi między wsią i starą chałupą, którą kupiliśmy na rekreację.
  Tą rekreację często rozpoczynamy bardzo rozkosznie (dla mnie! w podzięce, bo to ja załatwiłem tą chałupę i służę za kierowcę).
  Na samym początku tej polnej drogi, często ona, albo ja, zadajemy pytanie "czy jedziemy powolutku?" i wtedy wiadomo o co chodzi.
  Maksymalnie odsuwam swoje siedzenie, tak że pedałów nie dosięgam, a kierownicy dwoma palcami.
  Rozpinam rozporek, wyciągam go, a rozkoszna buzia nadziewa się na niego.
  Tymi palcami tak ruszam kierownicą, żeby trafiać na większe nierówności.
  Jej łepek wtedy podskakuje, a ja nie mam nic przeciw temu.
  Nie zdarzyło się jeszcze, żeby te dwa kilometry nie wystarczyły.
  W połowie drogi jest ona wśród krzaków, ale już z daleka widzę, czy z drugiej strony w tą kępę ktoś wjeżdża, albo wchodzi.
  Jednak, kilka lat temu, w tej kępie stał traktor (bo był upał) i ja go nie widziałem.
  Byłem blisko, gdy wyjechał. Tak to mnie "przyspieszyło", że wytrysnąłem.
  Tym razem nawet nie było czasu sięgnąć po chusteczki.
  Ja błyskawicznie położyłem sobie swoją saszetkę tam gdzie trzeba, a ona także szybko usiadła, połknęła i kilka razy oblizała usta. Na nic innego nie było czasu.
  To był pierwszy raz, bo przedtem nie dawała się namówić. Teraz już połyka, mówi "no skoro już się stało!".
 • gość 2015.05.23 [09:18]
  Przymierzam się do kupienia samochodu (z drugiej ręki, tak do 30 tyś) i to, czy będzie dobry do seksu, jest obecnie dla mnie ważne.
  Jak ktoś może pochwalić jakiś model, że jest do tego wygodny, niech tu pisze.
 • gość 2015.06.15 [23:50]
  Hej
  Jestem młodą studentką, która lubi kochać sie w samochodzie. To mój taki mały fetysz usmiech.gif
  Jeśli też to lubisz to napisz a na pewno sie dogadamy.
  Tutaj próbka tego co potrafię.
  http://goo.gl/FljW6V
 • gość 2015.06.19 [22:02]
  Bardzo często kocham sie z mężem w samochodzie, czasem na poboczu drogi, czasem w czasie jazdy robię mu loda, czasem on mi palcowke. Często każe mi sie rozebrać i jadę nago, also bez bluzku, albo w samej bieliźnie. Maz to uwielbia. Najgorsza jest nuda w związku.
 • KTM500 2015.06.19 [22:14]
  Tak, bzykanko w samochodzie to jazda na maxa - uwielbiam to.
 • OnaiOn78 2016.02.01 [14:29]
  Seks w aucie to drugie ulubione miejsce, zaraz po przebieralnach, w którym lubimy się kochać z mężem usmiech.gif Przeczytajcie nasz artykuł, w którym opisujemy różne aspekty seksy w samochodzie. Jest też artykuł o przebieralniach.
  http://www.seksnawidelcu.pl/seks-w-samochodzi e-cz-1/
 • gość 2016.02.01 [17:02]
  Fajna zabawa lecz to zależy od kilku spraw. Wielkość samochodu i wysokość uczestników seksu .Ja raz miałam taki seks z dwoma kolegami zabawiałam się z nimi na przemian ujeżdżąc ich kolejno.
 • gość 2017.05.13 [09:30]
  Jest tutaj ktoś, kto ma ochotę na wirtualny seks? Jestem zdzirowatą i wyuzdaną suczką. Kochanie czekam na Twój telefon, zróbmy to razem. Tu znajdziesz moje fotki i kontakt:http://sextelefon.bzykacz.pl/aldona/ Moja c*pka czeka na twojego k***ska, chcę wraz z Tobą przeżyć rozkosz. Gwarantuję Ci, że w czasie rozmowy naprawdę się bawię i mam nadzieję, że Ty też będziesz to robił. Mam bardzo sprośne myśli, nie zdziw się, że potraktuję Cię ostro, podnieca mnie dominacja ale jak sobie zażyczysz będę grzeczną suczką.
 • gość 2017.05.19 [04:09]
  Może ktoś ma ochotę na telefoniczny seks? Chcesz usłyszeć jak jęczę albo jak mam mokro ? Mam na imię Martyna i 21 lat, moją fotkę znajdziesz na http://www.sextelefon.top/ .Musisz do mnie zadzwońić i wtedy się zabawimy tak na maxa że tryśniesz gorąca spermą .
 • gość 2017.05.19 [09:58]
  Nawet nie wiem czemu ten temat jest ekscytujący. W Szwecji w weekendy na każdej mniej *****iwej drodze stoją zwyczajnie co kawałek na poboczu samochody, w których pary odbywają bez skrępowania stosunki. Ja mam długie, wygodne auto i po złożeniu tylnych siedzeń mam z tyłu prawie leżankę. Gdy jesteśmy z żoną w dłuższej podróży a akurat mamy ochotę, zjeżdżamy tylko na parking w jakimś lasku i wygodnie kochamy się.
 • asiakostrzycka 2017.09.12 [16:35]
  Mnie to strasznie kręci, można sięrazem przespać gdziekolwiek! w środku cichego lasu, na polanie, przy gwiaździstym niebie, nawet na prakingu co odwążniej usmiech.gif może jakiś pan się skusi na ter. mazowsza/ ero.club/3386/szybki-sex-w-aucie/ i napisze? usmiech.gif
 • gośćmesd 2017.09.12 [16:38]
  Na pewno znajdzie się wielu chętnych...a ja też uwielbiam takie przygody
 • gość 2017.09.12 [16:55]
  Uwielbiamy go. Może dlatego, że orgazm – ukoronowanie seksualnego zbliżenia – to nie tylko fizyczne rozładowanie napięcia. To także, a może przede wszystkim, rozkoszny wstrząs dla naszego mózgu. Psychiczne katharsis.
  Jesteś z kimś i nic poza tym cię nie interesuje. Napięcie twojego ciała wzrasta. Odczuwasz delikatne mrowienie. Jedni nazywają to zwierzęcym instynktem, inni fascynacją lub… miłością. Niewątpliwie istnieje w nas czynnik skłaniający do podejmowania relacji seksualnych. Libido człowieka sterowane jest hormonalnie, głównie poprzez typowo męski testosteron i typowo kobiecy estradiol produkowane przez narządy płciowe. To one, te drobne cząsteczki chemiczne, wzmagają podniecenie seksualne człowieka. Oprócz oczywistej gotowości narządów płciowych inicjują syntezę szeregu neuroprzekaźników mózgowych odpowiedzialnych za euforyczne doznania seksualne.
  Żeńskie-męskie
  Jesteście nieco podenerwowani, spięci. Stres blokuje wam dostęp do przyszłości. Aby mogło się zadziać, musicie się odprężyć, jednak tutaj wasze mózgi działają odmiennie. Kości zostały rzucone i gracie w grę wstępną. Mężczyzna błyskawicznie wyłącza jądro migdałowate mózgu odpowiedzialne za czujność i odczuwanie zagrożenia, bo na jego nastrój wpływa to, co miało miejsce nie dalej niż trzy minuty przed stosunkiem. Natomiast w nastroju kobiety odbijają się ostatnie 24 godziny jej życia, dlatego potrzeba jej więcej czasu na przesterowanie przewodnictwa mózgowego. Teraz do akcji wkraczają dwa socjalne neuroprzekaźniki. Wazopresyna i oksytocyna, tak bardzo zbliżone w budowie, a tak odmienne w działaniu – zupełnie jak wasze mózgi.
  Podniecony męski mózg owładnięty testosteronem uwalnia duże ilości wazopresyny, która pobudza jego organizm do walki, ale także do aktu seksualnego. Mężczyzna jest gotowy, jednak kobieta przed otwarciem musi zaufać. Odpowiada za to oksytocyna, która za sprawą estrogenów opływa mózg kobiety. Wydzielana jest już po 20-sekundowym uścisku partnera. Dlatego kobieta często już przed seksem ma nadzieję na miłość, podczas gdy mężczyzna często stawia na seks, który później zrodzi głębokie uczucie… albo nie – ewolucyjna przezorność obu stron. W międzyczasie nieustannie jesteście bombardowani dopaminą, która wydziela się podczas doznawania przyjemności, ale ta zdradliwa dama uzależnia was od siebie i seksu.
  Kosmiczny strzał
  Po kilku minutach robi się naprawdę gorąco. Wasze pożądanie błyskawicznie się rozpala. Obwody zaczynają wrzeć. Doprowadzacie się do szaleństwa. Masz wrażenie, że dotykasz nieznanego. Ba! Jesteś pewny, że trafia się to tylko tobie. Wiesz, że teraz mógłby nastąpić koniec świata. Najpiękniejszy, jedyny w swoim rodzaju. Tu już wasze mózgi aktywują się podobnie – jesteście zgrani.
  Naukowcy twierdzą, że osiągniecie orgazmu, paradoksalnie, jest możliwe poprzez wyłączenie. Hamowanie pewnego fragmentu kory mózgu, umiejscowionego tuż za gałkami ocznymi, kaskadowo pobudza inne ośrodki. Orgazm rozlewa się na całą korę mózgową. Narkotyczna siła endogennej endorfiny – naszej naturalnej rozluźniającej morfiny – obezwładnia umysł tak samo jak heroina. Aż 95 proc. obrazów fMRI mózgu wykonanych podczas orgazmu pokrywa się z obrazem mózgów heroinistów, zresztą aż 94 proc. heroinistów swoją pierwszą dawkę narkotyku też porównuje do orgazmu… Wyrzut oksytocyny gwarantuje uczucie rozkoszy, bliskości i jedności, ale dopamina czuwa. Uzależnia wprost proporcjonalnie do przyjemności.
  Po przejściu obezwładniającej fali rozkoszy leżycie nasyceni i spokojni. Statystycznie kobieta gada, a mężczyzna zasypia, bo ich mózgi znów działają odmiennie, choć u obojga za ten stan odpowiada oksytocyna.
  To się się opłaca!
  Orgazm wzmaga wydzielanie prolaktyny, która bardzo mocno nasila neurogenezę, czyli możliwość tworzenia nowych neuronów w trzech niewielkich obszarach mózgu człowieka. Pozwala ona w pewnym stopniu samoczynnie rekompensować straty tkanki nerwowej mózgu. Dowiedziono, iż seks z partnerem o 400 proc. zwiększa poziom prolaktyny w porównaniu z jednoosobowymi igraszkami, czyli seks z partnerem jest o 400 proc. lepszy. Jeszcze do dwóch tygodni po orgazmie prolaktyna utrzymuje niski poziom dopaminy, pozwalając utrzymać stan względnego zaspokojenia seksualnego.
  Powszechnie wiadomo, że orgazm jest również świetnym środkiem przeciwbólowym – i to nie tylko jako wynik uprawiania seksu na stojąco, co wzmaga przepływ krwi w mózgu. Studia nad aktywnością mózgu podczas orgazmu ukazują wpływ treści świadomości na stan fizjologiczny mózgu, co zmienia odczucia, tutaj znosząc wrażenia bólowe. Samo wyobrażenie pieszczot i orgazmu także aktywuje tę zależność. Daje to nadzieję na wykorzystanie myśli w kontrolowaniu bólu.
  Inny wymiar
  Seksualna miłość człowieka jest miłością osobową. Tylko człowiek kocha się en face, wzajemnie (od)dając miejsca najbardziej wrażliwe. Orgazm, będąc doświadczeniem całego mózgu, poszerza świadomość, a nawet odblokowuje jej odmienne stany. Kochankowie na doznaniowym polu sił magnetycznych ustanawiają swój nowy Gestalt – własną teorię wzajemnej percepcji.
  Miłość seksualna przechodzi od biologicznej energii popędu, poprzez fizjologiczną potrzebę, do psychofizycznego pragnienia. Poprzez obustronne spełnienie dochodzi do zjednoczenia samotnych jednostek. Zdolność dawania wzbogaca osobowość. Uprawianie miłości jest najpotężniejszym i najbardziej wymownym bodźcem dla emocji drugiego człowieka. Pozornie wolna miłość pozwala nam bezgranicznie dać się pochłonąć przez drugą osobę, ale przecież nie protestujemy…
 • hulajduszaconiemiara 2017.09.14 [09:09]
  Coś na co skusić się chciałam od dawien dawna ze swoim facetem, tego lata, w cieplejszy dzień wyjechaliśmy za miasto na łono natury i powiem wam, że wrażenie jest zupełnie inne niż w ciepłym łóżku, dużo bardziej dzikie i przyejmne, jeżeli się wie jak do tego zabrać. Zapraszam do przeczytania cał. artykułu o tym ero.club/3396/sex-w-samochodzie-szukam/ bo naprawdę warto
 • gość 2017.09.14 [10:04]
  ehh a ja wiecznie sama
 • gość 2017.09.14 [10:14]
  Ja się tobą zaopiekuję...
 • gość 2017.09.15 [17:34]
  Chcesz seksu bez zobowiązań? Jeżeli tak to zapraszam na ten portal: http://kibuilder.com/2BPE
  Znajdziesz na nim chętne panie i panów z twojej okolicy <3 Polecam!
 • gość 2017.09.18 [18:34]
  Podniecenie jest to fakt, ale ja wolę się w łóżeczku rozłożyć.
 • gość 2017.09.22 [17:08]
  Ja też wolę w łóżku ale jak trzeba to i w samochodzie dam p*****ać.
 • gość 2017.09.25 [16:37]
  W samochodzie też jest fajnie.
 • gość 2017.09.25 [20:37]
  Szczegolnie jak zaparują wszystkie szyby!!
 • gość 2017.09.25 [22:27]
  Cześć chłopcy mam na imię Joasia i mam 23 lata. Jestem nimfomanką i szukam faceta do seksu analnego usmiech.gif
  Moje zdjęcie: http://kibuilder.com/3LVQ
  Zdjęcie mojej pupy: http://kimechanic.com/1jmM
 • gość 2017.09.26 [07:53]
  Podróżujemy dużo z zoną i seks poza domem to dla nas normalność. Nie rozumiem dlaczego latem mielibyśmy męczyć się w samochodzie. Zawsze udaje nam się wjechać w jakieś zupełnie puste zalesienie gdzie możemy nago bez skrępowania odbyć stosunek na kocu w trawie.
 • gość 2017.09.27 [15:38]
  Ja wyjeżdżam z kochankiem do lasku, kiedyś dymał mnie na kocyku na maleńkiej polance ale jakiś grzybiarz nas podglądał i od tej pory w samochodzie się pieprzymy.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...
+18
Uwaga!
Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych