Odpowiedz na ten temat

sposoby na przedluzenie stosunku ?

• vera Iyyn 2011.09.19 [21:13]
    tylko wódka np połówka na dwóch i dymanko,że hejaa
    zmęczonam ...oj zsiura... też
  • lucyna 80 2011.09.19 [22:59]
    a moj sobie pryska na kutafona Tantum Verde i poźniej jedzie cała noc
  • Japi 2011.09.19 [23:07]
    Chciałaś chyba powiedzieć jedziemy usmiech.gif
  • lucyna 80 2011.09.19 [23:20]
    czasami juz jedzie sam bo ja nie daje rady
  • nknkdndksncskd 2011.09.19 [23:36]
    jedzie na recznym?
  • rtjhytjtjrt 2011.09.20 [00:12]
    obrzezanie - najlepszy sposob na wydluzenie i uprzyjemnienie seksu dla obu stro - wyprobowane
  • nattalka 2011.09.20 [10:20]
    wsadź mu palec w tyłek z zaskoczenia to go usztywni na dłużej
  • Gosia Pasia 2011.12.20 [14:28]
    mój chłopak stosuje spray Stud 100 i działa jestem zadowolona, wcześniej stosował tabletki Corrige A też były dobre ale wiadomo trzeba było łykać nie wiem czy to zdrowo mimo że w składzie same zioła
  • Dorian Pałka 2011.12.20 [14:32]
    uwaga na podróbki Studa zapłaciłem taniej i się naciąłem - jak poznać preparat : nie działał, brak jakiejkolwiek instrukcji nawet po angielsku, nadruk na butelce łatwy do starcia po prostu lipa, Stud kosztuje minimum 60zł i na promocje typu 40 - 50 zł nie liczcie.
  • bagi761 2011.12.20 [20:10]
    śmiać mi się chcę ;P po co te jakieś preparaty? wiadomo że facet szybciej się podnieca, zróbcie mu po prostu loda i niech wyrzuci z siebie te pierwsze podniecenie i już, a potem dajcie mu chwilkę i kochajcie się, gwarantuję że będzie dobrze jezyk.gif
  • aneczzka7 2011.12.22 [18:33]
    Różne sposoby są, z doświadczenia wiem, że jednym z najlepszych jest specyfik z dyskrecja.pl - zajrzyj tam a napewno znajdziesz...
    Każdy znajdzie coś dla siebie -www.dyskrecja.pl
  • aneczzka7 2012.02.20 [15:07]
    Odpowiedni nastrój potrafi zrobić swoje...
    Każdy znajdzie coś dla siebie -www.dyskrecja.pl
  • Gienek Ząbek 2012.03.16 [14:47]
    Ja stosuję studa 100 polecam tylko uwaga na podróbki
  • moj faaaccet 2012.05.08 [08:23]
    czasami kupuje prezerwatywy durex perform, i dzialaja. pozniej musi ja zdjac bo nie dojdzie w niej usmiech.gif
  • DonHuan45 2012.06.29 [13:00]
    Zwal se konia przed stosunkiem żeby podniecenie było mniejsze, można też wypić alkoholu trochę z innych pomysłów to ewentualnie spray znieczulający Stud 100 albo tabletki Corrige A
  • emil60 2012.07.30 [09:20]
    Pyralgina to lek przeciwbólowy a nie znieczulający.Znieczula Lignokaina .Pyralgina jest bardzo szkodliwa.
  • emil60 2012.07.30 [09:29]
    Permen pomaga tyle co umarłemu kadzidło.Picuś glancuś wiedzą że wielu ma ten problem do lekarza nie pójdzie bo wstyd a oni to wykorzystują .Kup w aptece wysyłkowej nikt Cie nie widzi nie zna kasa leci i tobie po 3 min też.Zmiana trybu życia odżywianie(dawne proste nie skażone) wypoczynek zero stresu(dzisiaj nie realne) sport amatorski.Dzisiaj kiedy odpowiada się za rodzinę człowiek żyje w takim stresie tylko niebieskie ptaki którym wszystko spływa niczego od życia nie oczekują są wstanie dymać bez problemów ale kto tak chce żyć.
  • emil60 2012.07.30 [09:29]
    Permen pomaga tyle co umarłemu kadzidło.Picuś glancuś wiedzą że wielu ma ten problem do lekarza nie pójdzie bo wstyd a oni to wykorzystują .Kup w aptece wysyłkowej nikt Cie nie widzi nie zna kasa leci i tobie po 3 min też.Zmiana trybu życia odżywianie(dawne proste nie skażone) wypoczynek zero stresu(dzisiaj nie realne) sport amatorski.Dzisiaj kiedy odpowiada się za rodzinę człowiek żyje w takim stresie tylko niebieskie ptaki którym wszystko spływa niczego od życia nie oczekują są wstanie dymać bez problemów ale kto tak chce żyć.
  • ArekPądębice 2012.10.02 [09:12]
    wczoraj wieczorem użyłem stud 100 i gorąco polecam wszystkim tym którzy mają problem z nadwrażliwym penisem. Nie wiem ile jest prawdy z tymi podróbkami ja kupiłem dla pewności studa z hologramem i działa świetnie usmiech.gif
  • olcia xxx 2012.11.24 [12:30]
    Najlepiej zwiąż se jaja sznurkiem wtedy nie dostaniesz wytrysku i bedziesz mógł ruchać tak długo aż ci odpadnie hehe []
  • Mam19lat 2012.11.24 [16:52]
    Mój świetnie kontroluje wtrysk, raz mu się zdarzyło dojść w 2 sekundy, ale go opieprzyłam i teraz kochamy się naprawdę długo
  • bajobongo 2012.12.08 [03:46]
    "Ale go opieprzyłam" brzmi naprawdę przekonująco jezyk.gif
    Ja polecam sięgnąć jednak po jakiś dobry żel albo spray. Najmocniejszy dostępny w tej chwili na naszym rynku, to chyba ten z Quality Sex Lab, Orgasm Stopper Spray
  • Nowy w mieście 2012.12.08 [07:23]
    Przedłużenie stosunku, to jedno a pieprzenie się z jedną przez wiele lat, to drugie i bardzo trudne. usmiech.gif Swoją drogą co to ma za znaczenie, czy facet może długo? Jak jesteś tępa to szorowanie twojej brochy przez 24 na h nie pomoże i tak nie uspokoisz się orgazmem. usmiech.gif
  • cud miód i orzeszki 2012.12.08 [07:56]
    nowy dlaczego trudne?
  • Lorri_314 2013.01.24 [04:15]
    *włącz mu wiadomości w tv
    *opowiadaj w trakcie stosunku o protezie zębowej swojej mamy
    *przyznaj się, ile wydałaś ostatnio w sklepie obuwniczym
    *załóż flanelową koszulę nocną z naszytym miśkiem
    *udawaj, że śpisz i że nie działa na Ciebie
    oj wiele by tu można przykładów podać oczko.gif
  • ULLiSSSES 2013.03.14 [14:44]
    Alko i masturbacja
  • thin inn. 2013.04.05 [12:02]
    Ja próbowałem wszytkiego żele, study 100, jakieś niemieckie corrige, alko, baka, i a nawet więcej a na koncu seksuolog i SSRI a i Miesnie kegla z Kursu Oświeconego Kochanka wyćwiczone perfect.. ale to przereklamowane - nie powiem bo pomagaja ukryć falstart tzn jak wiesz ze zaraz skonczysz np po 1 min to zaciskasz i nie ma wytrysku ale tez prawie mija erekcja wiec tu nie oto chodzi chyba. Ostanio przetestowałem niedpouszczoną na rynek PL Kamagrę Super z doktor.potencja. Kamagra super to sildenfil 100mg+ dapoxetyna 60mg ( dapoxetyna to jeden z selektywnych SSRI) a kazdy z nas wie jakie skutki uboczne ma zarówno sildenafil jak i SSRI odradzam bo NIE WARTO a powiem dlaczego:
    Po pierwsze jedna tabletka kosztuje ponad 30 zł a kupuje się w blistrze po 4 szt. minimum, efekt -wydłuza czas o jakies 300 % czyli jak kto konczyl po minucie skonczy po 3, jak po 10 to po poł godzinie etc.
    Idealnym zamiennikiem tego jest 100 kroc tańsze i naturale 5-HTP (5hydroksytryptofan) podoszące doraźnie poziom serotoniny tak samo jak SSRI z tym że 5-HTP działą juz po godzine od zazycia na czczo a nie jak SSRI że po 2 tyg dopiero. W necie piszą ze 5-HTO to na depresje, lepszy nastrój, lepszą kumację i orientacje - zgadza sie jest odczuwalan duza roznica psychiczna po zayciu ale nikt nie wspomina że to pomaga na przedwczesny wytrysk. A dział ta samo jak SSRI ktore przepisze wam seksuolog za wizyte 150 plus jakis SSRI tez ok 70-100 zł a efekty odstawinne sa tragiczne wiem bo brałem xetanor, lexapro etc owszem pomogło ale na czas brania i po 2 tyg efekt na ok 4 tyg. A czas analogicznie sie wydłużył jak po dapoxetynie tylko ze ta miała nie miec skutów ubocznych a miała.. myslalem że mi serce wyskoczy i totalny atak paniki i obawa przed smiercia nagła straszne.
    Podsumowojac, z czystym sercem polecam 5HTP a mozna kupić w skelpie z suplami choc nie czesto to sie pojawia, za to na allego o zatrzesienie sam polecam i uzywam ze HealthSpark 100mg 90 kaps sa inne Swanson, Purritans Pride ale one zawieraja waleriane która usypia, no chyba ze ktos woli brac to na zaburzenia snu bo to pomaga.
    Szybkie konczenie to jest wada tak jak kazda inna, z nia sie człowiek rodzi i umiera a 5 htp to dobry sopsób na zniwelowanie jej. 2 kasp na ok godzine przed, a efekt jak po dapoxetynie lub innych selektywnych inhibitorów zwrotnego wychwytu serotoniny. Warto wyprobowac i napiszczie wasze spostrzezenia jesli kogos przekonałem spoko ze mogłem pomoc komus. Pozdro.
  • dexter poznan 2013.04.19 [13:43]
    zgadzam sie z wypowiedzią powyżej. Ja stosuję stud 100 spray i mi pomaga. Co do tabletek wiem że jest taka mozliwość że antydepresanty działające na zasadzie inhibitorów zwrotnego wychwytu serotoniny efektem ubocznym jest lekkie otępienie na bodzce dotykowe penisa. Tak więc jeśli komuś nie pomoże Stud 100 jak najbardziej mogę polecić tę metodę ale pod jednym warunkiem: te tabletki można brać jedynie sporadycznie bo szybko mogą uzależnić jak np. Benzokaina która też tak działa.
  • dexter poznan 2013.04.19 [13:47]
    pomyłka nie benzokaina tylko benzodiazepin
  • fDX 2013.04.22 [11:02]
    Najlepszy, najstarszy i najbardziej korzystny i najzdrowszy sposób na przedłużenie stosunku to trenowanie tantry seksualnej. Możecie poczytać w necie.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...
+18
Uwaga!
Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych