Odpowiedz na ten temat

sposoby na przedluzenie stosunku ?

• gość 2017.12.27 [14:59]
    Dr Penigreat jest okej, na stronie drpenigreat.pl można zamówienia składać, wiem że też przez allegro handlują bo tam kupowałem ich żel akurat. Dobra pomoc, jak ktoś trochę za wcześnie finiszuje z tematem, co myślę że się wielu mężczyznom przytrafia, zwłaszcza jak dzień jest stresujący, nerwy w robocie, dzieci za ścianą płaczą itp. jezyk.gif
  • 120arku 2018.01.07 [17:12]
    od kilku miesięcy zauważyłem na forach coraz większe zainteresowanie nie tylko stud 100 ale także tabletkami stud pills.i widząc co się dzieje przeskoczyłem na studa pills i jestem miło zaskoczony.nie ma większej różnicy porównując do studa 100.
  • gośćflokre 2018.01.26 [10:36]
    mój nr 1 to climax control a dlatego ze probowalem klilka podobnych suplementow i tylko ten przyniosl efekt po kilku dniach stosowania i to taki ze widzialem ja i Ania roznice. wiadomo na poczatku to byla taka ze akurat wogole udalo mi sie uprawiac seks bez falstartu dzisiaj akurat nasze zblizenie trwa ok 20 minut i jest mega
    http://climax-suplement.pl/ tu znajdziecie najwazniejsze info
  • Zoneczka xxx 2018.01.27 [18:18]
    Ja mam jeden sposob na mojego faceta.
    Najpierw zaspokajam go ustami do samego konca, potem robimy kilka minut przerwy i jak mu znowu stanie wtedy sie możemy dluzej kochac
  • gość 2018.01.31 [15:18]
    Warto jest nad jakimś preparatem pomyśleć jak faktycznie człowiek niedomaga. Ja się długo opierałem i nie chciałem ale ostatnio kupiłem sobie żel dr Penigreat i niebo a ziemia jest efekt. Dużo lepszy seks, dłuższy, z pełniejszym soczystym finałem czuję się jak 10 lat młodszy oczko.gif
  • gość 2018.02.16 [13:33]
  • Daminano 2018.03.22 [19:36]
    A ktoś stosował taki lek na przedwczesny wytrysk http://medicot.pl/produkt/climax-control-tabl etki-na-opoznienie-wytrysku/ trochę drogi, ale może warto?
  • gość 2018.05.08 [15:42]
    Siema, mam od jakiegoś czasu u siebie w domu Dr. Penigreat, to jest środek w żelu, bo też można tabletki o identycznej nazwie kupić. Wrażenia bardzo na plus mam jak na razie. Większą pewność siebie zyskałem w łóżku, jak wiem, że sprzęt mnie w kluczowym momencie nie zawiedzie, tylko będę w stu procentach sprawny, mocny i...twardy ;]
  • gość 2018.05.08 [16:07]
    Siema, mam od jakiegoś czasu u siebie w domu Dr. Penigreat, to jest środek w żelu, bo też można tabletki o identycznej nazwie kupić. Wrażenia bardzo na plus mam jak na razie. Większą pewność siebie zyskałem w łóżku, jak wiem, że sprzęt mnie w kluczowym momencie nie zawiedzie, tylko będę w stu procentach sprawny, mocny i...twardy ;]
  • ps3udomir 2018.05.10 [12:59]
    od 9 miesięcy używam stud pils bliźniaczy specyffik studa 100.chwale sobie i jestem w stanie przeciągnąć sex do pół godziny.mały minus to to że muszę 20 minut wcześniej wziąć.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...
+18
Uwaga!
Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych