Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słodka słowianka

To moze usiade przy fortepianie i zagram

Polecane posty

Gość gość
chetnie poslucham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka e-bajka sie skonczyla? ... bo bylo ich wiele.... ale skoro chcesz grac, to moze jakis nokturn... bedzie pasowal do zaloby 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzpiekZkrainyDeszczofców
Tak, najlepiej coś żałobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz żeby wszyscy rzygneli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam cię na oku esesmanko🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka e-bajka? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja ciebie essesmanie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko w muzyce i w miłości doznajemy rozkoszy aż do zatraty w śmierci, w tym spazmie namiętności, w którym umieramy, nie mogąc znieść naszych wewnętrznych drżeń. I radujemy się myślą o g***townej śmierci, która uwol­niłaby nas od konieczności przeżycia tych chwil. Rozkosz umierania, bez związku z obsesyjnymi myślami i świado­mością śmierci, rodzi się w wielkim doświadczeniu jedności, kiedy czujemy, że stan ten już nigdy nie powróci. Te wyjątkowe doznania obecne są jedynie w muzyce i miłości — całym sobą zdajemy sobie sprawę, że nie ma dla nich powrotu i całym sercem opłakujemy codzienne życie, które na powrót stanie się naszym udziałem. Z jaką zadziwiającą rozkoszą przychodzi nam na myśl, że można umrzeć w takiej chwili i przez to jej nie utracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potrafisz??????????? na pianinie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, niech bedzie Chopin- mamy swojego:classic_cool: co tam niemieccy czy austriaccy?:-O Nie ma jak to Polacy- i mowie to ja- slowianka bedaca na niemieckim garnuszku... Ale bez kpin i drwin- to Chopin, wsluchajcie sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A potrafisz pieknie grac czy walisz jak przecietny student? Czy masz wyczucie wszelkich niuansow, wyobraznie muzyczna, czy ot po prostu wygrywasz nuty? Po jakiej Akademii jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak szczerze: jestes posiadaczka pieknego dzwieku? Jak nie to nie bierz sie za Chopina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chopin marsz pogrzebowy uwielbiaaaaaaaaam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez nie bede sie tu popisywac co potrafie- wiedz jedno- nie udzielam lekcji:) Staff, czy Ty musisz teraz lezec przechlany trupem? Nie zeby mi to przeszkadzalo, ale gosci mamy:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli jest za duzo emocji, to moga rozerwac ci dusze 😴 ... koniecznie przegon kilka i zostaw tylko dwie... najwyzej bedziesz miala dusze rozdarta na pol... 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mowi do mnie ciociu.... przez duze "c" 😴 nie odpowiem na pytanie odnosnie bimbrownika, poniewaz nie opowiada mi sie kiedy i dokad wychodzi ;) ... az tak blisko nie jestesmy 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaloze sie ze nie jestes dobra. Zaden Artysta nie zalozylby takiego topiku. Ale przynajmniej z tego co poszesz, wladasz w swa gre serce, a to juz cos. Ja tez gram na fortepianie. Pozdrawiam i zycze pieknych chwil przy instrumencie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale g***o, ale p*********e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc goscia zza sciany sasiada
och och słowianka w kafe-telenoweli. i to któż? ta która wyśmiewa ludzi, którzy tu mają się ku sobie, pierwsza ignorantka, zionąca kpiną i udzielająca "najlepszych" rad...ale co za emocje nią targają och och- już się wszyscy wczuwamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×