Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majka8

Uzależnieni od seksu!!!

Polecane posty

Tak jak ja od swojego punktu G,od kiedy z mężem wiemy gdzie od się znajduje i jakie skutki przynosi jego masowanie palcami od środka oszalałam i chcę coraz częściej i mocniej , czasem męża aż ręka boli bo gdy robi mi to paluszkami szybciej dochodzę i " zlewam " się jak on to delikatnie ujął, na początku się przeraziłam ze to może mocz ale nic z tego po moczu nawet ani śladu tak jak by to była woda ze śluzem poczytałam na ten tema w necie i uwierzyłam ze odnaleźliśmy klucz do ekstazy!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też o tym wiem od dawna, przecież nie napisałam od kiedy tak się dzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma dnia bym o tum nie myślał a czekam jak mąż tylko wróci z pracy, nie raz go zaskoczyłam w szpileczkach i pończoszkach jak mu otworzyłam drzwi, ma wtedy gębę od ucha do ucha, mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy w ogóle ktoś się tu z was bzyka??????( w ogóle) A może nie wiecie o co cho....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek_33
Majka masz bardzo fajne fantazje, tylko pozazdroscic mezowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam fantazjować i zaskakiwać nie dalej jak 2 dni temu masturbowałam się ale wcześniej sprowokowałam to tak by miał możliwość podglądania mnie i udało się wiedziałam że klęczy jak piesek przed drzwiami bo usłyszałam jak wchodzi po schodach do sypialniani , wiedziałam że czeka mnie kolejna zlewka więc nie przerywałam!!!!!! a on jak zahipnotyzowany wsunął głowę miedzy moje uda, i dalej nie muszę chyba opisywać!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten twoj punkt G
to u ciebie znaczy glupota :classic_cool: po ch.uj siedzisz o tej godzinie na kafe i opowiadasz swoje "chcialabym ale nie mam":O zalosne to a o uzaleznieniu od seksu to pojecia nie masz wypier.dalaj marny projekcie :D paszol won:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten twoj punkt G Nie masz nic innego do roboty jak obśmiewanie się z innych, zachowaj swoje marne uwagi na komentowanie samego siebie, szczę na twoje zdanie!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×