Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1008

wpadki z piersiami

Polecane posty

Gość 1008

Wpadki z piersiami ,niewlasciwie dobrana kreacja,piersi w pracy,na urlopie,wstydliwe zdarzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscera
Pojechalismy nad jezioro z cała rodzina maż ,dzieci ,rodzice i tesciowie ,gdy wychodziłam z wody dosyc szybko bo zaczeło padac cisza nikt nic nie mowi po wyjsciu zorientowałam sie ze nie mam stanika ,dziwnie sie czułam widziała mnie cała rodzina i pare innych osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość comysle
W przebieralni podczas przymiezania biustonoszy wszedl mi moj syn miał wtedy 12 lat i zamilkł a jest bardzo wygadany wciaglam go do srodka bo oczy miał jak 5złotych ,pozniej wszystko mu wyjasniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines
Ja własnie zle dobrałam kreacje na spotkanie w firmie ,bluzka przebijała zwłaszcza w słoncu a nie miałam stanika, o dziwo kazdy ze mna rozmawiał i miał jakis temat ,zaczeło mnie to podniecac jak sie facecji slinili i gapili w moj biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minikk
Podczas remontu u mniemw sklepie gdy sie nachylałam wyszły mi piersi z biustonosza ,widział to pracownik firmy remontowej ,zaczeło mnie podniecac to konca remontu pokazałam mu piersi jeszcze kilka razy zawsze (przypadkiem) ocierałam sie o niego ,był bardzo niesmiały ale jednoczesnie gapił sie na mnie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damis
Wnuk wszedł mi do pokoju gdy sie przebierałam,był zawstydzony ,zaczełam z nim rozmawiac i poprosiłam aby został ,przebrałam sie i wyjasniłam zasade pukania do drzwi ,to go rozochociło bo podobnych sytuacji miałam jeszcze kilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość km81
Mnie moj prawie dorosły syn chwycił za piersi podczas organizowanej zabawy na przyjeciu weselnym ,owszem prowadzacy zabawe tak powiedział ale w przenosni ja byłam przed nim on jednak zrobił to na serio Raz w domu zrobił tak samo gdy asekurował mnie jak schodziłam z drabiny wtedy nie miałam biustonosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poślizgnęłam się na piersiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstop
To masz chyba duze jak sie slizgają:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifi0
Nie wiedziałam ze u syna są koledzy i z pod prysznica wyszłam do przedpokoju toples i tu sie spotkałam z nimi i synem Pozniej pytałam syna czy cos wspominali o tym powiedział ze mowili ze ma super starą,i ze jestem extra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podniecalo Cię to? mialas fantazje z kolegami syna w sytuacji jakby nie było syna a ty samä i oni napaleni na ciebie? ;-) niezły komplement od kolegowbsyna był na pewno było ci miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifi0
To był czysty przypadek ja tego nie planowałam a miło owszem było ze sie jeszcze komus podobam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
oj mam nadzieję że sama sobie się też podobasz. dziwne by było, że młodzikom się podobasz a sama sobie nie? myslę, że niejeden wodzi za Tobą wzrokiem na codzień. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu, ale żenada. Baby, opanujcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuli
Dałam koledze sie wymacac nie tylko po piersiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś o muhamed albo katotaliban się idezwsl spirddalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arleta84
Opalałam sie toples w ustronnym miejscu ,nagle słysze kroki patrze a tutaj ekipa robotnikow lesnych ,z godnoscia i bez pospiechu zaczełam sie ubierac oni milczeli i patrzeli jak na ufo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walnęłam sie piersią i sie przewrocilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudabaska
Mnie podglądał kolega meża na wycieczce firmowej ,wiedziałam o tym i specjalnie pokazałam mu mwszystko ,widziałam jak robi sobie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ssałam swoje piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciza
Piers mi wyszła na fotce z mojm chrzesniakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piersi wyszly mi tyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak skakałam na bungee to mi urwało piersi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paolaa
Brałam udział w wyborach miss mokregi podkoszulka maż był przeciwny i doszło do ostrej wymiany zdan a gdy zajełam trzecie miejscechoc z racji obfitego biustu liczyłam wyzej złagodniał i w swoj sposob był ztego zadowolony zwłaszcza jak pokazały sie fotki z tej imprezy w internecje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość comysle
Powinnas sie wstydzic paradowac z cycami przy kolegach syna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak było ognisko to uczestniczyla w nim cala rodzina. Smazylismy kielbaski i w pewnym moemncie wpadla mi piers do ogniska. Wszyscy ja zjedli ale co tam i tak chcialeam zmienic sobie plec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ctr1
Zonata i wybory miss podkoszulka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ctr1
Do km81 to jest niedopuszczalne i nie moralne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstyd na całego. poszłam do lasu z kuzynami. tam ktos krzyknął: kto ostatni przy paśniku, ten zmywa po kolacji, no i oni byli piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×