Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zamiana zon

Polecane posty

Gość gość
Super sprawa zalezy tez w jaki sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co prawda nie zon ale kobiet, ja zapodalem jej tekst z odwroconych ptaska -won k.. wyp.., noi zwiazek polecial, zamiana to zly pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba najpierw porozmawiać. My z żoną teraz 3raz wymieniliśmy się . Mamy po 37lat a ostatnio wymieniliśmy się z małżeństwem którzy mieli po 65lat. Fajnie patrzeć jak dziadek próbuje bzykac moja żonę albo ona robi mu loda. Ja lubię starsze owłosione cipki obwisle cycki . Super sprawa coś nowego każdy widzi się jak jest żona dymana i jak ja dymam babcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałbym mieć taką żonę właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaproponowałam mężowi dwa lata po ślubie był chętny i napalony do samego momentu seksu grupowego. By sytuacja była swobodna zaczynaliśmy każdy ze swoim tak że druga para się przyglądała. Było to dobre gdyż przy drugim stosunku facet dłużej może nim dojdzie do wtrysku. Również jedna para się kochała a druga się przyglądała się pieszcząc by się przygotować na swoją kolej. Para powinna być stała i dobrze sprawdzona bo nie ma zabezpieczeń. Nie myślałam że dość swobodnie będę robiła lodzika innemu niż mój ukochany. Kochanka potrafi lepiej bo mój ma długiego a zmieści go całego oralnie w ustach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to dużo trudniejsze dla par które nie miały seksu z Innymi poza partnerem czy partnerką. Pojawia się zawstydzenie swoją nagością a co dopiero by wszedł we mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam się trafiła para prawie dziesięć lat młodsza. Jego dziewczyna jest bardzo napalona na seks i mogła by być rżnięta bezprzerwy. Może dlatego nas wybrali koło trzydziestki by nie zostawiła go dla młodszego czy rówieśnika. Mąż ma większego od jej chłopaka co nie znaczy że nie doprowadza mnie jej chłopak do orgazmu. Może nie tak silnego jak mąż jego dziewczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez chcieli bysmy spróbować ze starsza para jest ktos zainteresowany ja 28 zona 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdroszczę wam ludzie ! nie mam kobiety niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czemu nie masz kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znaczy się spotykam się z jedną dużo starszą raz na kilka miesięcy na sex. Lubię być sam i tak już mi pasuje . Podoba mi się taka wymiana ale jeśli miałbym mieć żonę kiedyś to chciałbym żeby lubiła takie zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
różnica 20 lat i mogę mieć wszystko czego chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto mial jescze taka przygodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fantazje prawików koniotrzepów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam seksu równoległego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie mamy równoległego seksu w parach gdyż jedna para odbywa stosunek a druga ją z wielkim podnieceniem się przygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mielismy z zona i nie do konca sie to skonczylo tak jakbym tego chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie podobało ci się ? Napisz coś więcej, ja bardzo chciałabym spróbować tego ale mąż się nie chce zgodzić. Mamy 40 lat od 20 jesteśmy razem bez zdrad i dla mnie trochę nudno się zrobiło . Chcę jakiejś zmiany tylko mam obawy czy po takich doświadczeniach masz związek nie ucierpi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam takich eksperymentów , później jest wypominanie , zazdrość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna taka zamiana można inną pusię w*****ać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123131
Przebrzydłe zwierzęta z was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź sobie zwal !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś jeszcze coś ciekawego do powiedzenia w temacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 7:53 czy mi sie nie podobalo pytasz no wiesz nie jest to latwe patrzec jak twoja mloda zone posuwa jakis obcy starszy facet i widzac ze bylo jej lepiej z nim niz z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 7:53 a powiedz mi dlaczego chcesz akurat wymiany partnerow moja rada taka lepiej sproboj w.trojkacie 2m+ 1k i bez udzialu meza uwierz nie.jest to latwe patrzec na osobe ci bardzo bliska jak robi to z innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My bedac z moja jeszcze dziewczyna w Holandii teraz juz zona mielismy wymiane partnerów ppdczas jeden z imprez fakt ze nie do konca bylismy tego swiadomi co robimy bo.wiadomo jak to jest alkohol troche cos tam popalilismy ale powiem wam co taam sie dzialo robilismy wszystko takiego seksu w zyciu nie mialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym forum jest więcej fantazji niż prawdziwych wypowiedzi i dlatego to forum upadło. Winni są temu oczywiście fantaści w większości płci męskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację. I dlatego kobiety stąd odeszły. Faceci sami sobie wystawiają świadectwo pisząc te bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×