Odpowiedz na ten temat

zdrady na weselach

• gość 2017.09.06 [20:44]
    Oj dziewczyny już was kocham !
  • gość 2017.09.06 [21:58]
    Zdradzają gdzie popadnie chwaląc się tym a później mają pretensje że je nikt nie szanuje i zwą je szmatami. Pal sześć samotne...szukają ...ale kobiety osadzone w zwiazkach???
    Nie jestem odosobniony..?Nie potrafię zrozumieć jak można pod okiem bliskiej osoby, dać się jak ku"""ę zerznac, obciqgnac do końca obcego nieświeżego fiuta i móc po...spoglądać spokojnie lustro.
    I tu nie chodzi o czyny...Ale o jakąś odrobine godności i szacunek, jeżeli nie do męża to do samej siebie...Chyba że określanie się mianem suk bierzecie dosłownie.
    Wówczas polecam dodatkowo kupić dużego pieska.
  • gość 2017.09.06 [22:35]
    czy nieświeże tego niewiemy a z tym pieskiem to trochę popłynąłeś
  • gość 2017.09.06 [22:41]
    Przecież te historyjki z błędami az oczy bolą pisze jedna osoba:/
  • gośćAdrian 2017.09.06 [22:56]
    dziewczyny po prostu szanują pptrzeby swojego ciała usmiech.gif i tyle w temacie
    piekne
  • gość 2017.09.07 [08:02]
    Może jeszcze któraś opisze swoje przeżycia??
  • gość 2017.09.08 [16:50]
    Dlatego to robimy!proste jak skok w bok!
  • gość 2017.09.08 [17:56]
    Kolezanka zaprosila mnie razem z chlopakiem na swoje wesele, ale dzien przed weselem chlopak powiedzial ze nie pojedzie pojechalam sama.Opikonow mialam paru, bawilam sie swietnie, nocleg mialam zapewniony u kolezanki to i troszeczke wypilam. Do pokoju odprowadzil mnie tato kolezanki. Facet przystojny pare slow mi milych powiedzial ze az ciipka mi sie mokra zrobila i wyszedl. Juz prawie spalam ale jeszcze nie calkiem, nagle poczulam ze ktos mi cos do buzi probuje wlozyc gdy oczy otworzylam to wszystko bylo mi juz jasne robil to oczym wczesniej rozmawialismy ale ja myslalam ze on zartuje, Ale to nie byl zart bo po chwili juz z nogami uniesionymi do gory czekalam jak mi tego swojego twardziela wlozy.Tak sie stalo i zaczal mnie rowno na calego dymac,Przerznal mnie wspaniale nigdy moj chlopak tak mnie nie przerabal az nogi mialam gomowe jak szlam do toalety.Troszeczke mu jeszcze na koniec oblizalam buzi mu jeszcze dalam i poszedl do swojej sypialni
  • gość 2017.09.08 [18:31]
    ;0
  • gość 2017.09.10 [09:59]
    Kilka razy i ja miałam tę przyjemność, trzy razy to przy mężu, spał pijany a inny chłopak mnie dymał, i cztery razy poza nim, tak w ukryciu dałam się w*****ać.
  • gość 2017.09.11 [17:10]
    Lubię takie sytuacje, byłam z mężem na wielu weselach i zawsze sobie dałam w c*pkę, podnieca mnie taki kradziony seks, a najlepiej mi robi to gdy w pobliżu jest mój mąż albo żona faceta który mnie dyma.
  • gośćAdrian 2017.09.11 [18:02]
    co ja czytam, jestem w pozytywnym szoku
    takie Kobiety to skarby
  • gość 2017.09.11 [22:57]
    Heejka chłopaki :* jak oceniacie moją dupcie i muszelkę ? http://kibuilder.com/SLY
  • gość 2017.09.12 [15:28]
    Daj se siana z tymi płatnymi muszelkami nie sądzę że tu kasę zbijesz
  • gość 2017.09.12 [19:48]
    Nie powiem ze mnie sie to nie przydazylo, maz juz przed obiadem zaczal chlac z kolegami. Zaprosil mnie na parkiet nawet przystojny facet jak sie pozniej dowiedzialam to byl kuzym pana mlodego. Swietnie zaczelismy sie porozumiewac a moj juz prawie byl ochlany jak swinia bo ledwo na oczy widzial Koledzy pomogli mi go do pokoju odstawic bo wesele bylo w hotelu i mielismy wynajety pokoj.Maz juz spal a ja wrocilam i urzedowalam t0 znaczy bawilam sie jak muzyczka grala.Poszlam sprawdzic czy maz spi wszystko bylo w porzadku.Z tym opiekunem poszlam do jego pokoju najpierw buzia lekkie masarze i gdy jego pale ujrzalam to juz tego nie odposcilam dopoki jego spermy w sobie nie poczulam, ani przez moment nie zalowalam ze mu przerznac sie pozwolilam, bo tak swietnie jeszcze nigdy sie nie czulam , umowilam sie z nim na nastepne ostre rzniecie bo mial sprzed do tego ktory mojej cipce sie spodobal
  • gość 2017.09.12 [22:35]
    Upokorzenia w 2017.05.12 fajne stwierdzenie kradziony seks ha ha ha
  • gość 2017.09.14 [12:44]
    szybki seks bez zobowiazań na weselu przezyłam mąż do tej pory nic nie wieusmiech.gif
  • gość 2017.09.14 [19:29]
    Nie moge zapomniec tego wszystkiego co mnie spotkalo na tym weselu u kolegi meza. Maz po obiedzie juz nie nadawal sie do niczego ani do tanca ani do rozanca tak sie ozar tej wodki ze ledwo chodzil ja za to swietnie sie bawilam z facetem ktory byl swiadkiem na tym weselu, byl sam przystojny i tylko ze mna wychodzil na parkiet. W pewnym momencie urzalam jak lezy pod stolem ten facet z ktorym sie bawilam i jeszcze jedem pomogli mi go zaciagnac do pokoju wynajetego przez nas bo nad ta resteuracja byl hotel. Gdy juz w lozku lezal zostalam chwile przy nim razem z tym swiadkiem,Upewnilam sie czy dzwi sa zamknieta, zaczelam sie calowac z tym moim adoratorem ale na tym sie nie skonczylo bo gdy go za krocze zlapalam to poczulam ze warto bedzie meza zdradzic i tak sie stalo Gdy juz tak dalego bylo to nie moglam w to uwierzyc ale tego chcialam z zemsty polorzylam sie na meza majtki oposcilam i duuppe wypielam szybko poczulam w sobie calego i jechal wspaniale ja mu tez sie ustawialam jak moglam bardzo szybko mocny orgazm dostalam on mi w buzi skonczyl, Troszeczke sie pomalowalam i po chwili za nim na sale poszlam i dalej z parkietu nie zchodzilam. Po dwuch godzinach poszlam sprawdzic czy maz spi ale wtenczas to juz w innym pokoju tez meza zdradzalam i do tego az podskakiwalam z rozkoszy bo ten byl jeszcze lepszy od tego swiadka, przerznal mnie ze az ciipkka zczerwienialam, i numer telefonu tez otrzymalam
  • gość 2017.09.14 [21:19]
    Ale się bawiliście wszystkie was pozdrawiam pszczuleczki
  • gość 2017.09.15 [15:34]
    Na weselu to nie ma zdrady, ja często szukam takiej okazji na szybki numerek, wiele razy się bzykałam w tajemnicy przed mężem.
  • gość 2017.09.23 [00:24]
    Dlaczego w tajemnicy przed mężem? Opisz ciekawą syruacje
  • gość 2017.09.25 [15:37]
    A dlaczego przy mężu miałabym się bzykać, mnie podnieca seks bez wiedzy męża.
  • gość 2017.09.25 [17:56]
    Moja żona po weselu swojego brata miała malinki na piersiach. Bynajmniej nie mojej roboty ale twierdzi że to od biustonosza. Swoją drogą to ciekawe jak biustonosz wydusił siniaki nad brodawkami?
  • gość 2017.09.25 [22:43]
    BO W KAZDEJ KOBIECIE JEST QRWY 2/3
  • gość 2017.09.25 [22:50]
    Jak mąż woli wódę to jego wybór,a co żona wybiera ? Dobry seks,którego nie ma w małżeństwie!Szkoda nie korzystać,jak się nadarza okazja!!!
  • gość 2017.09.26 [15:33]
    Jak zwykle z moim juz nigdzie nie pojde tam gdzie bedzie wodka i jego kolesie, fakt ze tego sie nie spodziewalam ze tak szybko sie ochleje ale stalo sie.Jego koledzy postanowili go odwiesc do domu a ze nie mieli klucza to z nimi pojechalam.Gdy juz lezal w lozku a ja obok niego wyciaglam jednemu z spodni i wlozylam sobie, ale przenioslam sie z nim do drugiego pokoju a kolega pilnoal meza. Ten co juz jaja sobie oproznil poszedl meza pilnowac, a przyszedl ten co naprawde juz kiedys mnie ****** i wiedzialam co mnie czeka ze bede wyruuuchana tak jak ostatni raz gdy meza nie bylo, nie moglam sie opamietac bo tak mnie pichizda rozbolala ale nastapila zmiana i dalej bylam przez tego pierwszego ******** i tak sie do rana ze mna bawili a ja tylko jeczalam z rozkoszy ale ciesze sie ze mam takiego pijaka bo bym nigdy innego kuttassa w rece nie miala a i w szparce tez
  • gość 2017.09.26 [16:14]
    to jak maz traci kontrole nad zona to trzeba sie puscic i ruchac wszystko co sie nawinie. czyli nie mozna was qrwy spuszczac z oczu bo zaraz bedziecie d**y nadstawiac tak jak pisalem wszystkie maja k***wska nature i predzej czy pozniej to wyjdzie... w kazdej kobiecie jest qrwy 2/3
  • gość 2017.09.26 [16:31]
    Albo wódka albo seks dziady !!!
  • gość 2017.09.26 [16:40]
    Ja noc poslubna przezylam z najlepszym kolega meza bo maz tak sie upil ze lezal jak niezywy ja mu tyko obciagalam, a w ciipcce mialam kkuttassa kolegi meza, nie myslalam ze on ma wiekszego od mojego meza ale dalam rady mezowi obiaglam i na bok sie obrucil a kolega posuwal mnie w innej pozycji( na misjonaza) i skonczyl we mnie mocno poczulam cieplo spermy i ilosc. Na tym sie nie skonczylo bo wrocilismy do gosci bawilismy sie tak jak orkiestra grala, Gdy poszlam zobaczyc czy maz spi on poszedl ze mna ja juz swoja sukie slubna zciaglam z siebie a ten kolega znow wszedl do spragnionej mojej cciiippki i ruuchaal mnie wspaniale duzo dluzej jak pierwszy raz. Juz slonce swiecilo jak na pozegnanie mu obciaglam i poszlam do mojego
  • gość 2017.09.27 [15:21]
    O czym tu piszecie, jak zdrada, po prostu szybki numerek na boku i do męża marsz, a jak się zachla to można sobie popraweczkę strzelić.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...
+18
Uwaga!
Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych