Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

abstrahuje

Znów odbija mi się czosnkiem orgiastycznie

Polecane posty

Wyszedłem z kościoła i poszedłem do parku rozglądając się kogo by tu zgwałcić. Wokół żywej duszy. Już miałem dać za wygraną i iść coś ukraść, gdy wreszcie zobaczyłem samotną dziewczynę. Podbiegłem z tyłu, zatkałem jej usta ręką i przewróciłem na ziemię. Zaczęła się wyrywać więc przygniotłem kolanem. Był to mój debiut w gwałceniu więc szło mi jak po grudzie a na dodatek dziewczyna uparła się, że nie będzie ze mną kooperować. Przyłożyłem jej nóż do gardła i zdarłem ubranie. Byłem tak zdenerwowany, że powiedziałem jej, że ma piękne piersi i zacząłem ją całować. Zamiast być mi wdzięczna za humanizację gwałtu okazała mi czarną niewdzięczność i znowu zaczęła krzyczeć i wierzgać. Myślała pewnie, że jak powiedziałem komplement to jej wszystko wolno. Musiałem ją uderzyć z pięści w twarz żeby znowu zaczęła płakać i się mnie bać. Zastanawiałem się czy użyć prezerwatywy czy już nie, ale wolałem mieć czyste sumienie. Na wszelki wypadek zgwałciłem ją bez gumki . Na odchodnym pocałowałem w usta i powiedziałem, że jak pójdzie na policję to ją zabiję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała szczurzyca
to bardzo romantyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz zadatki na psychopate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solero
idz koles na silownie i zapakuj troche, bo widac, ze ci sperma na mozg wali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała szczurzyca
jakby był inwigilowany przez LPR, Lauren, jesteś niedomyślna :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz zadatki na psychopate
No przeciez seks z gumka to grzech a on dopiero co z kosciola wyszedl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiririri
noooooooooooooooooo to ktos tu ma niezle zryta psyche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już miałem wyjść, gdy ksiądz zawołał za mną, że dosłownie wczoraj wprowadzili pokutę w formie pre-paid. Najpierw pokuta, potem grzeszenie. Stawki takie same jak przy spowiedzi zwykłej . To była dopiero frajda! Już po chwili nie mogłem uwierzyć, że nikt na to wcześniej nie wpadł. Odklepałem dziesięć litanii do Ojca Świętego, ze dwadzieścia ojczenaszów i jeszcze inne modlitwy, te co pamiętałem. Razem w pół godziny odpokutowałem za ponad trzysta karniaków. Wyszło mi, że mogę zjeść dwa i pół kilo mięsa w piątki, przez trzy godziny dwadzieścia minut rozmawiać z jehowcami o końcu świata albo usunąć jedną ciążę. Ksiądz powiedział, że mogę to wymienić na co chcę — program pilotażowy. Nie wytrzymałem i na próbę go kopnąłem. Odjąłem sobie oczywiście całe osiemdziesiąt trzy punkty, ale nie powiedział mi ani słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz zadatki na psychopate
Naprawde!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała szczurzyca
E, tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała szczurzyca
No :o Ale trzeba im wybaczać, są w końcu bytami niższego rzędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobre krótkie formy 🖐️ poczytałbym jeszcze ale muszę spadać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta..........może troszkę...ale zaczyna sie od zlewy ,potem śmiechu i nagle jest nieszczęście a w TV dudnią co sie stało..dlaczego nikt nie zareagował albo to taki grzeczny chłopak był:o dosyć mam tych sensacji..chyba zły dzień mam😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała szczurzyca
Kajdanki są prymitywne :o Co innego jedwabne szaliczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała szczurzyca
Ale jedwabny szaliczek ma wszechstronne zastosowanie :D A skręcony, jest bardzo mocny, nie ma obaw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała szczurzyca
Nie mam różowego szaliczka ... czy to znaczy, że mnie porzuci? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała szczurzyca
atak poza tym, niech Ci kiedyś facet tym różowym (nawet) szaliczkiem przesunie w miejscu innym niż nadgarstki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała szczurzyca
Use you imagination :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała szczurzyca
To strzel sobie piwko, albo dwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja spowiedź u czarnego , czyli u doktora Kościoła :classic_cool: - Człowieku, przestań pierdolić o smarkach!!! Mów z kim się... no wiesz. - Aaacha. To też? - Od tego się zaczyna! Łapiesz? Od tego zawsze zaczynamy. A smarki na koniec. Zresztą mamy teraz taką promocję, że przy trzech grzechach smarkanie gratis. - Niech pomyślę. To było tydzień wcześniej. Ta sekretarka od piór... Była sama w sekretariacie. - No, wreszcie zaczynasz coś łapać. - Cóż... Pod koszulą wyraźnie rysował się biustonosz... więc powiedziałem, że ładnie wygląda. - I co? - Uśmiechnęła się. - Przewiń pół godziny naprzód. - Już wracałem. - To kwadrans. - Byłem u prezesa. - Na stronie: Zaraz jebnę w tę budkę. głośno: No to po kolei. - Uśmiechnęła się i powiedziała „dziękuję\". - po chwili milczenia: I co dalej? - Nic. Przyszedł prezes i weszliśmy do gabinetu. - To wszystko? - Tak. Bardzoś, Franiu, ciekawski! - Synu, ja i tak jestem jeszcze najnormalniejszy z kleru w naszej parafii. Robię w tym zawodzie tylko pięć lat. - Że co??? - Wiesz co? Zrobimy eksperyment, mój ty tomisto. Zamienimy się miejscami. Wstawaj. Załóż tę sukienkę i usiądź w tej budce. - po chwili: Ale tu fajnie. No dobra, co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała szczurzyca
Aby nie wodą z Sigmy, już kranówka lepsza byłaby :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co wyrabiasz
pisz dalej bo fajne :D to wygląda lepiej niż niejedna psychoterapia. ciekawe co by było jak by sie tak ze mną ksiądz na sukienki pozamieniał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żałuj bo była dobra, gupia Lauren. Poprosimy o jeszcze 🖐️ pozytywne jest również to że topik nie został zaśmiecony przez wpisy tych tutejszych klaczy:o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×