Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćzapytanie555

9 dzien cyklu

Polecane posty

Gość gośćzapytanie555

Moje cykle trwaja 28-29 dni rzadko 30-31 dni. w 9 dniu cyklu pekla prezerwatywa. Nie chcialam brac ella one gdyz dwa miesiace temu to bralam i troche sie balam czestego stosowania. obserwowalam sluz byl nierozciagliwy nielepki. Teraz 29 dzien cyklu okresu jeszcze brak. czy mozliwa jest ciaza? czy test plytkowy bedzie 100% wiarygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro 9 dnia "pekla", a od 14 dnia mozesz miec plodne to TAK> -.- przeciez plemniki potrafia i 5 dni przetrwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Test ciążowy robi się co najmniej 14 dni po stosunku-więc tak, teraz już będzie wiarygodny.Po drugie, w cyklach 29-31 dni dni płodne masz gdzieś pomiędzy 8 a 21 dniem cyklu (NIEPRAWDA, że od 14 dnia-około 14 dnia to w takich cyklach może, choć nie musi, wystąpić OWULACJA).Tak więc tak-9 dc jak najbardziej mogłaś zajść w ciążę.Kiedyś sama tak zaszłam, a mam dłuższe cykle.W przypadku pęknięcia prezerwatywy powinnaś była zażyć pigułkę "po."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Ale...jeśli w dniu stosunku obserwowałaś niepłodny śluz, szansa na ciążę jest niewielka-chyba że (tak jak u mnie) następnego dnia pojawił się śluz płodny.Plemniki potrafią przeżyć do 7 dni-ale w śluzie PŁODNYM, w niepłodnym nie ma się czego obawiać już po 3 dniach od stosunku.Jeśli obawiasz się skutków ubocznych EllaOne, stosuj Escapelle-zawiera tylko progesteron i można, w razie konieczności, brać ją w każdym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem szansa jest nieduża. Ale zacznij dokładniej obserwować swoje cykle jeśli chcesz wiedzieć w które dni może dojść do zapłodnienia. Pamiętaj, że jesli masz jakieś wątpliwości, zawsze możesz sięgnąć po np mikroskop owulacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz coś więcej powiedzieć o tym urządzeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×