Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Antykoncepcja?

Polecane posty

Gość gość

Mam pytanie z czystej ciekawości, czy jest ryzyko ciąży ze stosunku w 19dc, z prezerwatywa i wytryskiem poza pochwa? Cykle 28-32 dniowe. Dodatkowo jeszcze jedno pytanie, ile dni/godzin po owulacji można jeszcze zajść w ciąże ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty otwierzsz ci/pę to powinnaś wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za chamskie babsko z ciebie, takie to powinno się od razu zapier...dałac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast się tak stresować to może idź do ginki po jakąś fajna antykoncepcję ? Ja stosuję pigułki vines bo sa leciutkie i nie mam po n ich skutków ubocznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez wolalabym sie nie stresowac.. szkoda zycia na nerwy... ja zalozylam dlatego wkladke levosert by miec spokojne sumienie... jesli uprawialiscie seks z gumka i nie pekla ani nie spadla to ciazy nie bedzie.. i nie da sie godzinowo okreslic ile czasu tej owulacji jeszcze trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tak na logikę pomysl jakim cudem miałabyś być w ciąży skoro penis nie miał styczności z pochwa bez prezerwatywy. Nie był to stosunek przerywany bez prezerwatywy . Więc się pytam jakimniby cudem. Niepokalane poczęcie czy jak bo serio nie ogarniam braku elementarnych podstaw odnosnie seksu i antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szanse są znikome. Owulacja trwa ok 24 godzin, i tym czasie może dojść zapłodnienia. dobrze by było, gdybyś umiała ją sobie wyznaczać. wiedziałabyś kiedy może dojść do zapłodnienia i mogłabyś szybciej wychwycić anomalie w cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli… - nie planowałaś ciąży, a stało się… - jesteś w ciąży i źle ją znosisz, - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto jest w nieplanowanej ciąży, - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto źle znosi ciążę … i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić... Zadzwoń lub napisz do nas. Telefon - Chat – Email Zaufania k o n t a k t @ n e t p o r a d n i a .pl w w w. n e t p o r a d n i a .pl 58 6 915 915 Jesteśmy codziennie od 18.00 do 23.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×