Odpowiedz na ten temat

badanie usg tv

• gość 2018.01.18 [00:22]
    Niedługo idę na swoje pierwsze badanie usg do ginekologa. Kazano mi przynieść ze sobą prezerwatywe, ale czytając o tym badaniu w Internecie spotkalam się z komentarzami że musi to być specjalna osłonka przeznaczona do badań usg. Natomiast na innym forum wypowiadala się pani, która miała robione te badanie przy użyciu zwykłej prezerwatywy. To jak to w końcu jest? I czy da się taką specjalną osłonkę do usg tv kupić w aptece? Pozdrawiam
  • gość 2018.01.18 [08:27]
    byłam badana wiele razy przez lekarza i miałam usg i nigdy nie musiałam nic przynosić.
    Zapytaj swojego lekarza jak jest w końcu.
  • gość 2018.01.18 [13:24]
    Kazali mi kupić i przynieść swoją, problem w tym czy to ma być jakaś specjalna przeznaczona do tego celu czy ma byc zwykla?
  • gość 2018.01.18 [14:42]
    skoro nie określili że specjalna jakaś to weź zwykłą.
  • gość 2018.01.18 [14:50]
    z tego co widzę to te osłonki są w hurtowniach i to w dużych ilościach więc bez sensu byłoby gdybyś kupowała skoro potrzebujesz jedną.
  • gość 2018.01.18 [21:06]
    Według mnie zwykła prezerwatywa nie nadaje się, bo zwykle ma na czubku pęcherzyk na nasienie. Po nałożeniu na sondę będzie tam powietrze, które w 100% blokuje sygnał z tego kierunku - takie badanie będzie z założenia "upośledzone". Jak już jakiś lekarz takie coś "wymyślił" to powinien sam sprzedawać pasującę osłonkę, a nie zmuszać pacjentów do kombinowania i użycia przypadkowego i "psującego" badanie akcesorium. Badanie ma być miarodajne, a szczególnie w przypadku tak jakby nie patrzeć krępującego badania.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...