Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koteekk

Biała wydzielina

Polecane posty

Gość Koteekk

Cześć mam 17 lat współżyje już z moim chłopakiem. Zawsze się zabezpieczamy nigdy nam nie pękła ani nic takiego. Średnio dbam o higienę intymną...on chyba też bo po tak zwanym lodzie miałam krosty na języku. Niestety to nie jest najgorze... tydzień temu powinnam dostać okresu A tu nic ... jedyne co to pojawiła się u mnie biała lepka serkowata brzydko pachnąca wydzielina..seks uprawialiśmy z zabezpieczeniem w dni płodne ( w 1 dzień i ostatni) czy jest możliwość abym była w ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Infekcja, idź do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi się wydaje że to infekcja, ja w takich momentach stosuje invag - to taki lek probiotyczny który pomaga w w zapobieganiu infekcjom układu moczowo- płciowego :) no i dbaj o tą higienę! to bardzo ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie to jest zwykła infekcja intymna. Oczywiście musisz się wybrać do ginekologa, ale ja też zalecam Ci zakupienie sobie kosmetyków do higieny intymnej w aptece, u mnie bardzo fajnie się sprawdza emulsja i żel od provag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następnym razem pomyśl o zabezpieczeniu się przed taką sytuacją. Nie licz na to że partner się domyśli. Stosuj damską prezerwatywę i miej problem z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym obstawiała infekcję więc wizyta u lekarza obowiązkowo, skoro współżyjesz to w ogóle warto się regularnie badać i o siebie zadbać :) a po wyleczeniu też kup sobie probiotyki ginekologiczne, tu możesz o tym poczytać https://www.biomed.pl/produkt/invag/ zmniejszają ryzyko nawrotów, pomagają w regeneracji i dbają o odpowiednie pH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×