Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

almaxea

Biały śluz - dni płodne? czy niepłodne?

Polecane posty

Od kilku dni mam biały śluz i to całkiem sporo go jest . . . nie ciągnie się ani nic . . . taki gęsty troszkę . . . i hm . .. ma taki kwaśny zapach . . . od kilku miesięcy biorę tabletki antykoncepcyjne . . . okres skończył 15 albo 16 marca i we wtorek zaczęłam brać tabletki po tygodniowej przerwie . . . kochałam się z chłopakiem w środę lub w czwartek (18 lub 19) i wczoraj chociaż wczoraj to bez różnicy bo ten śluz występuje już od kilku dni . . .co oznacza taki śluz . . . o ile dobrze sobie przypominam to kiedyś też taki miałam, ale to było dosyć dawno . . . oznacza to dni płodne czy niepłodne? normalnie by mnie to niezapokoiło ale tego śluzu jest dosyć dużo . . . dodam że od ponad tygodnia swędzą mnie okolice miejsc intymnych, wokół wejścia do pochwy . . . myję się za każdym razem kiedy zaczyna bardziej swędzieć, wiadomo czasami nei mam takich możliwości ale kiedy tylko jest to możliwe tak też robię. używam do tego płynu do higieny intymnej aby nie podrażniać tych miejsc . . . wiecie co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz chorobę
idz do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×