Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość akacja234

Bogusław Gawlik ginekolog

Polecane posty

Gość akacja234

Hej, wie ktoś gdzie teraz przyjmuje prywatnie Gawlik? I ile bierze za wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gawlaków sporo, napisz miejscowość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjmuje juz w nowym budynku-przychodni, kolo swojego domu gdzie do tej pory przyjmowal.koszt wizyty sie nie zmienił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akacja234
dzięki za informację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koszt sie zmienił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn ile? ja bylam ostatnio i bylo 100 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini000
Aktualnie wizyta kosztuje 150 zl. Bylam u doktora tydzien temu, wiec to pewna informacja. Niestety nie zmienily sie te okropne kolejki... Ale pomimo tego bardzo polecam dr. Gawlika. A wy? Niech ktos jeszcze wyrazi jakas opinie na temat tego doktora. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moglaby któraś z Pan napisać w jakie dni przyjmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę napisać dokładnie gdzie i czy usg wliczone jest w koszt wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjmuje w poniedziałki, środy, czwartki i piątki chyba od 17 w niektore dni od 16 ale nie pamietam które. Koszt usg jest wliczony w wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
150 za takie kolejki i wizyty na akord - p.o.g.i.ę.ł.o GO? Chyba trochę znów komuś uderzyło coś no głowy. Bez obrazy ale za 150 zł to spodziewałabym sie wizyty co najmniej 20 minutowej KAŻDEJ poza wypisaniem głupiej recepty a tak poza tym to zwykłe 5 minutówki - z ubraniem się może 10. Gruba przesada. Nowy budynek ok - wiadomo - wyższy standard to i wyższy koszt ale z 100 zł na 150. Masakra, co się nie dzieje w tym kraju. Ja bym chyba padła jakbym zapłaciła 150 zł za 10 minut z ubraniem się. To nie wiem za 5 lat będzie 200 zł? :D Nie no lekarz ok, najlepszy w Debicy i okolicach ale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka holahop
Drogie panie. Dr Piechota tyle brał. Nie wiem czy bierze i czy w ogóle dalej przyjmuje w Dębicy. No ale brał tyle za pierwszą wizytę w którą wliczone było USG, USG piersi, porada, recepta, cytologia. USG piersi i cytologi nie robimy na każdej wizycie. Dlatego kolejne wizyty były już po 100 zł. I wizyta trwała z 20 minut a nie 5- 10. Same panie wiecie bo u pana G może i siedzi się 20 ale tylko w bardzo poważnych przypadkach o ile jest czas aby taki rozpoznać, czyli na 50 pacjentek pod jego drzwiami może z 5 tyle siedzi. I za to 150 zł? Mam nadzieję, że to jakiś żart, tym bardziej, że pan doktor to chyba już akord robi. Szybko, jeszcze szybciej przez co niestety ale nawet najlepszy lekarz nie ma szans być dokładnym. I niestety ale na to narzeka coraz więcej kobiet. Czekanie po kilka godzin w lepszych warunkach bez rejestracji też nie jest warunkiem za 150 zł. No ale to już wybór pań. Teraz tak sobie myślę. Podbramkowa sytuacja. Recepta i 150 zł. Ja wiem, że to kierownik OGP w Dębicy, onkolog a wielki obiekt trzeba utrzymać ale nie przesadzajmy nie można recepty liczyć jak cały pakiet, którego się nie robi za każdym razem. Mam nadzieję, że tak świetny lekarz wziął to pod uwagę i cenę wizyty dopasowuje do tego co robi. Nie ukrywajmy jest najlepszy w Dębicy, dokształca się, ma ludzkie podejście ale chyba trochę go poniosło...no właśnie, nazwijcie to panie same. Szkoda, że idzie w akord i drożyznę. Tak więc mam nadzieję, że albo to żart albo 150 zł to tylko cena za wszystkie badania jeśli takowe robi a poza tym jest taniej. Szkoda by było gdyby było inaczej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh, wszystko dzis tak drożeje, ale jak mus trzeba płacić. Trochę drogo. Dziewczyny! Czy ten lekarz przyjmuje codziennie prócz tego wtorku i powiedzmy weekendu? Potrzebuje pilnej szybkiej wizyty a nie wiem dzwoni się? Rano czy popołudniem? Nie chce przeszkadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjmujetak jak mówisz wspomoże czasem tez ale lepiej zadzwonić i sie dopytać, w nagłych przypadkach nawet w niedziele. Odbiera kazdy telefon, jesli nie moze to zawsze oddzwania takze dzwon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn że w soboty też przyjmuje? Dzięki wielkie za odp. Ja jednak weekend sobie odpuszczę, nie miałabym śmiałości jakoś dzwonić w weekend. No mam nadzieję, ze się skontaktuje z nim bo muszę sie zwolnić z pracy, żeby pojechać . Nie mogę tak w ciemno jechać. No a są ferie jednak itp. Spróbuje w poniedziałek koło południa. Oby faktycznie odbierał :) Przynajmniej zdążę zrobić badania skoro tyle mnie wizyta będzie kosztować, żebym nie musiała 2 razy jeździć i płacić. Dzięki wielkie za szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan doktor jest bardzo ludzki takze z pewnością ci pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten lekarz przyjmuje w soboty ale tylko jeśli sam sobie tak zadecyduje. Co do chodzenia w ciemno. Za ceną, dosyć dużą musi iść jakość i macie czego chciałyście i o czym piszecie na forum od lat. Nie ma chodzenia w ciemno. Teraz trzeba się rejestrować. Tylko kobiety w ciąży i nagłe przypadki wchodzą bez kolejki. Reszta na wezwania. Bez kolejki po godzinie 21. Ogólnie nie wiem jak to zostanie ogarnięte. Z reguły do niego chodzą kobiety w ciąży. Jeśli będą wchodzić bez kolejki a ty czekasz na wezwanie, które nastąpi o 21. No nie wiem. Się okaże co z tego będzie. ( No chyba, ze to się tyczy kobiet co mają kartę u niego i są zapisane na konkretną godzinę) Tak czy inaczej proszę nie wybierać się w ciemno bo będziecie siedzieć do 21 albo w ogóle nie zostaniecie przyjęte. no i możecie wcale z dania na dzień nie wejść a czekać na wizytę. :) Informacja jest pewna tak jak koszt 150 zł. To nie pomyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedziec kilka godzin i nie byc przyjetym - czy wy jestescie normalne ? Moze jeszcze placicie za to czekanie w poczekalni - powiedzmy ryczalt 20 zl dziennie ? Nalezy glosowac nogami i poszukac innego lekarza - ktory ma rozsadne ceny, szanuje pacjentki i ich czas. Gdyby pan Doktor zostal nagle z pusta poczekalnia to zastanowilby sie co u niego nie funkcjonuje tak jak trzeba. Ale poniewaz portfeliki przychodza stale, czekaja potulnie, nie zadaja odpowiedniej jakosci uslug - to wszystko funkcjonuje. Same jestescie winne, ze lekarska cholota tak sie panoszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten lekarz przyjmował bez rejestracji. Czy Ciebie gościu powyżej przyjmuje lekarz jeśli się nie zarejestrowałaś? Jak ma czas to tak, jak nie to nie. Wiec co cię tak dziwi. Tego chciały jego pacjentki. Dzwonisz, rejestrujesz się i wchodzisz na godzinę. Nie wiem jak to bd w praktyce bo ja nie byłam ale tak to ma teraz wyglądać. Bez kolejki po 21 i nagłe przypadki czyli tak jak WSZĘDZIE. Jak któraś przyjdzie o 15 w ciemno to raczej nie wejdzie bo jak? Jak ja się umawiam do dermatologa na 17 a ktoś przyjdzie ze mną 16.45 w ciemno to chyba ja wejdę a on nie tak? normalne. Nie wiem jak to bd funkcjonowało w rzeczywistości ale gościu nie dramatyzuj że teraz to każda bo 10 godzin bd siedzieć. To właśnie ma zmniejszyć kolejki. Wydłuży czas oczekiwania. Same tego chciałyście. Piszę to bo niektóre panie chodzą w ciemno np o 15 zajmują kolejkę. Jeśli nie wiedzą, że trzeba się rejestrować, obiją się o drzwi albo bd musiały wrócić po 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha cenę też uważam za wygórowaną no ale każdy sam sobie wybiera lekarza. Nic mi do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eh, ten pośpiech Bez kolejki - nagłe przypadki + kobiety w ciąży ( jego stałe pacjentki w ciąży mają co miesiąc w karcie ustaloną datę i godzinę kolejnej wizyty ) Niezarejestrowane pacjentki chyba po 21. A tak trzeba się rejestrować telefonicznie! A nie przychodzić jak się chce i w ciemno. Wchodzi się na wezwania. Tak ma to funkcjonować. Co z tego będzie - sie okaże. Więcej nie bd pisać bo nie moja sprawa do jakiego kto chodzi lekarza. Mam tylko nadzieję, że za te 150 zł i na wezwania to nie będzie akord..zobaczymy. Może ktoś się wypowie jak to funkcjonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akacja234
Byłam ostatnio i doktor wzywał po nazwisku, ale i tak było opóźnienie i weszlam znacznie później niż byłam umowiona. Może miałam pecha, bo pani, która tez czekała tego dnia mówiła, że ktoregoś dnia wzywał nawet trochę przed wyznaczoną godziną. A jeśli chodzi o wchodzenie bez kolejki to dotyczy tylko kobiet w ciąży, które krwawia albo mają ostre bóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opóźnienie godzinowe wynika zapewne z tego, że Gawlik przyjmuje od 16 - 17 a czasem przyjeżdża wcześnie a czasem później np jak w jakiś dzień przyjmuje od 17 to czasem jest już po 16 a jak przyjmuje od 16 to czasem jest dopiero od 16, 30. Do tego zapewne każdej wyznacza czas z 10 minut (:D) a niektóre siedzą dłużej. I wiadomo, że będzie poślizg. Tutaj na idealną godzinę nie ma co liczyć ale to już chyba nie jest 2-3 godziny czekanie nie? Czy się mylę? Szkoda, ze dziewczyny nie napisałyście nigdzie o tym, że przyjmuje na wezwania i rejestrację bo obiłam się o drzwi. :p Dawno mnie w kraju nie było i nawet nie wiedziałam, że nie przyjmuje w domu. :D A przychodnia zamknięta a nawet gdyby była otwarta to i tak bym nie weszła chyba że po 21 :D I teraz mi powiedzcie czy łatwo się dodzwonić do niego skoro tyle pacjentek dzwoni i się umawia bo ja już nie wiem czy sie fatygować czy sobie odpuścić i iść gdzie indziej. Tylko że jak tak przejrzałam dębicką ofertę to nie ma za bardzo gdzie iść. Czyli jak rozumiem sprawnie idzie to wzywanie i nie ma już takich gigantycznych kolejek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykla prowokacja dla reklamy lekarza! Powinno zawsze przy badaniu ginekologicznym pochwy i porodach mieć osobę bliską. Tak się dzieje w cywilizowanych państwach jak UK itp... Wiem że wiele partnerek jest mocno zacofanie i krepują się partnera i intymności mają z ginekologiem ciemnota! !! Po to jest Nawet Prawo Pacjenta ust 2008 r art 21 by można mieć Nawet w szpitalu podczas badań i zabiegów Osobę Bliską! Tylko ginekolodzy mający coś do ukrycia lub zboczeni wypraszają osobę bliską z badań czy zabiegów bo jest dla nich nie wygodnym Świadkiem! !! Wiem że będzie ginekolog wyśmiewa mój wpis by nie mieć takich świadków badań i zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam tego lekarza, bada ekspresowo, bagatelizuje niepokojące objawy. W trakcie wizyty odbiera telefony od innych pacjentek, na pytania udziela zdawkowe odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kogo polecasz? macie jakis konkretnych lekarzy w debicy? ja byłam u 2 i juz nie wracałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze wchodziłam z mężem i nigdy nie został on wyproszony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dalej bierze doktor 150 zł? bo słyszałam ze juz 250 zł. prosze oodpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
150 bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może 500zł? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×