Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna23

Boję się, że mogę być w ciąży...

Polecane posty

Gość smutna23

Ostatni okres miałam 28 grudnia. Kochałam się z chłopakiem 6 stycznia i po tym miałam plamienia brązowawe. Potem 9 i było podobnie. Po tym jak kochałam się około 19 stycznia było bez tego pamienia. Okres spóźnia mi sie 6 dni. W terminie okresu miałam śluz gesty kremowo biały. Czy moge być w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bierzesz jakies pigułki, zabezpieczas sie?? jesli nie używasz żadnej antykoncepcji niestety jest szansa na ciąże! www.forum.antykoncepcja.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna23
Za kazdym razem używaliśmy prezerwatywy i nigdy nie pękła bo chłopak zawsze sprawdzał i było w porządku. Nadal nie mam okresu, a strach przed ciążą jest coraz większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonkaa
Jeżeli9 używaliście prezerwatywy i nie pękła to raczej nie powinnaś być w ciąży. Wydaje mi się, że to raczej jakieś zaburzenia. A plamienia nie są raczej oznaką ciąży. Nie martw się to jest na 99 % coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez to jeszcze nie ejst zadne opoznienie - 2 lub 3 dni to raczej normalne to tylko organizm skoro nic nie peklo i nie zsunelo sie to ciaze mozna raczej wykluczyc a te plamienia swiadcza o tym ze cos sie z hormonami porobilo i pewnie dlatego opoznienie - stres zmeczenie nadmierny weysilek zmiana trybu zycia to wszytsko ma na to wplywa - wiec przestan sie przejmowac i spokojnie poczekaj jeszcze kilka dni - bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna23
To opóźnienie to nie kwestia 2, 3 dni ale tygodnia i dlatego się martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieje ze mi Ktos
odpowie. przez rok czasu bralam diane 35, od pierwszego dnia miesiaczki biore harmonet no i mam plamienia, czy jestem zabezpieczona???? przepraszam moze ktos zadawal takie pytania, probowalam szukac.... dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ztym
zabezpieczeniem podczas plamienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cykl rozpoczyna się pierwszego dnia krwawienia miesięcznego a kończy ostatniego dnia przed krwawieniem kolejnym. Co jest pomiędzy to zależy od organizmu kobiety. Każda ma indywidualną długość i objawy. Owulacja (czas najwyższej płodności) następuje po krwawieniu miesięcznym w bardzo różnym czasie, może być dla kobiety stała, albo ruchoma (taka uroda) Może ulegać przesunięcią z powodów zewnętrznych, -stres -przemęczenie - niedożywienie - nagle duży wysiłek - lot samolotem - nagłe zmiany hormonalne Objawy tej płodności są różne Od pojawienia się jakiegokolwiek śluzu (przy cyklach bezśluzowych) do \"lejącej się wody\" , zawsze skacze wtedy temperatura, ( zuważalnie tylko dla stalego obserwatora), no i szyjka macicy- skraca się i mięknie. Potem przychodzi stały okres 14-16 dni i nastę puje krwawienie. Tak więc przesuwanie się miesiączki nie jest istotne dla zajścia w ciążę. Wszelkie wyrywkowe obserwacje (od czasu do czasu) różnych wydzielin z pochwy nic nie dają. Dziewczyny nie bądżcie zacofane- nauczcie się objawów własnej płodności!! To może wielu pomóc we wczesnym wykryciu wielu chorob, bo nasz cykl jest bardzo czuly na wszelkie obciążenia. Polecam www.imm.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna23
Witam ponownie, dziękuje za wypowiedzi, ale mam jeszcze pytanie. Okresu nadal nie mam, czyli spóźnia się już prawie 8 dni. Obserwuje swój śluz i od paru dni jest on mniej gęsty ale raczej mętny, trochę jakby białawy i rozciągliwy. Jest dobrze zauważalny gdy się załatwiam i nie jest go mało. Co taki śluz może oznaczać ?? Proszę o odpowiezi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie możesz zrobić testu? Nie wiem co oznacza Twoj śluz, bo nie jestem Tobą... Pojdz rano do apteki, kup test i go zrób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdupel
mojej kobicie sie spoznial ostatnio 10 dni ale wkoncu przyszlo co przyjsc mialo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna
hej!! ja tylko z jednym pytaniem. czy mozliwe jest, że test ciążowy poprawnie wykonany wskazał zły wynik?? generalnie sprawa jest taka, że kochalam sie z moim chlopakiem na poczatku stycznia, bylo to dokladnie 2 dni po zakonczeniu okresu, a w dodatku kochalismy sie z uzcyeim prezerwatywy i on skonczyl poza mna. z tym, ze tego samego wieczoru uprawialismy petting i on dlonia pobrudzona nasieniem dotknal moich narzadow plciowych. Stwierdzilismy jednak, ze nie mozliwe, zeby cos bylo nie tak... do czasu spoznienia mojego okresu. Spoznial sie juz 4 dni bodajze jak zrobilam test, wynik byl negatywny, jednak okres dalej sie nie pojawial za to piersi zaczely mnie bolec i ogolnie czulam sie jakas rozbita. Wiec tydzien pozniej powtorzylam test i wynik byl dalej negatywny. z tym, ze zaden z tych testow nie byl robiony rano, ale podobno po terminie spodziewanej miesiaczki nie jest juz konieczne sprawdzanie porannego moczu... czy to prawda? czy z zwiazku z tym moge byc spokojna, ze nie jestem w ciazy i czekac spokojnie na pojawienie sie okresu?? :> z gory dzieki za jakas pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie załamana
zazdroszczę wam... jeszcze nie wiecie... ja już wiem od kilku dni. Jestem w ciąży. Koszmar się spełnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oksanaBi
do całkowicie załamanej....wierz mi są większe tragedie w życiu niż niechciane dziecko, które zreszta potem pokochasz i bedzie twoim największym szczęściem...może powiesz że łatwo mi mówic, ale kiedys miałam taką sytuacje ze myślałam ze ejstem w ciązy - powiedziałam wtedy okropne słowa: ze wolę już mieć raka niz dziecko...w ciąży nie ejstem, ale....mam nowotwór i wiele bym dała, żeby conąć te słowa. Pomyśl przed tobą całe życie, nie traktuj wyniku testu ciążowego jak wyroku , bo wyrokiem jest wynik badań który jedyną perspektywe jakś stawia przed tobą to to, zę juz masz mało czasu, ze nigdy nie poczujesz jak to jest mamą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×