Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wystraszoma

Boję się, że mogę zajść w ciążę

Polecane posty

Gość Wystraszoma

Cześć wam, wczoraj pierwszy raz pozwoliłam chłopakowi na coś więcej, nie doszło do stosunku jednak do wytrysku już Tak, martwię się tym, że dotykał mnie palcami po tym jak wcześniej dotknął spermy, była to może przerwa 5 min może więcej, więc zapewne już zaschła, później usiadłam na jego członku nago, a on dotykał mnie nim , tego obawiam się bardziej. Naczytałam się bardzo dużo na podobne tematy, każdy odpowiadał, że raczej nie jest to możliwe, ja gdzieś w świadomości też mam takie zdanie, jednak jestem przestraszona I mam najgorsze scenariusze, dajcie mi proszę znać czy możliwe jest bym zaszła w ciążę, dodam, że to czas płodny dla mnie:/ przez stres zaczyna boleć mnie brzuch I czuję się bardzo słaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co się tak bawicie jak tak bardzo boisz się cią ży? lubisz się stresować czy jak? zakładam że jesteś niepełnoletnia bo tak poszłabyś po tabletki i problem z głowy ,co do ciąży to raczej nie wydaje mi się żebyś zaszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystraszona1
Tak to prawda, jednak jestem w wieku gdzie hormony buzują dałam się ponieść chwili I stało się, może żałuję, że aż do takiego stopnia, jednak czasu nie cofnę, nie chciałam tutaj dostawać żadnego pouczenia, tylko odpowiedź na pytanie, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teoretycznie jest taka możliwość. Nie wiem gdzie wyczytałaś ze od jeżdżenia na penisie gołą pipką nie można zajść w ciąże ;) niestety jeśli nie stosujecie żadnej antykoncepcji WSZYSTKO JEST MOŻLIWE A ja polecam trochę rozsądku na przyszłość by sobie oszczędzić niepotrzebnych stresów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystraszona1
Jednak sperma wcześniej została już wtarta w jego majtki , była zaschnięta. Nie mam 10 lat, Wiem, że gdyby sperma dostała się do środka jest taka możliwość. Wyczytałam, że plemniki długo na powietrzu nie przeżyją I kiedy sperma wysycha to już ich tam żywych nie ma. Chcę wiedzieć czy to jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A myślisz że tu ktoś robił badania na temat spermy? Poczytaj w necie bo nikt więcej ci nie powie niż tam napiszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystraszona1
Chyba dlatego pytam, jeśli nie wiecie to nie odpisujcie I jaki problem , może jest ktoś kto na ten temat coś wie, nie rozumiem po co udzielacie się skoro nie znacie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niby kto może znać odpowiedź, śmieszna jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystraszona1
To jest forum, różni ludzie się trafiają. Zadałam pytanie, nie znasz odpowiedzi, nie udzielaj się, chyba proste, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak po 5min to sperma nie zaschla, chyba ze umyl penisa, proste prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie umył tylko wytarł a jeśli nie oddawał moczu w międzyczasie to resztki mogły wypłynąć z cewki później. Gwarancji nikt ci nie da. Zrobisz test po 14 dniach to się dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystraszona1
Nie wspomniałam, tak był w międzyczasie się załatwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×