Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Brak miesiączki

Polecane posty

Gość gość

Witam. 8 dzien spoznia mi się okres. Wykonalam dwa testy ciazowe, jeden dwa dni po spodziewanej miesiaczce, drugi dzisiaj. Oba wyszly negatywnie. Dodam jeszcze, ze to test 25mg/U. Czuje się dobrze, nie mam zadnych mdlosci itp. Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
negatywny to negatywny. czego wiecej sie doszukujesz? mnie sie spozniaja i po 4 tygodnie i co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli w ciąży nie jesteś. Poczekaj jeszcze, o znacznym opóźnieniu można mowić powyżej 10 dni. Pewnie niebawem nadejdzie miesiączka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test negatywny, czyli ciąży brak. Czekaj na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Brak okresu przy braku ciąży zazwyczaj oznacza, że w tym cyklu opóźniła się owulacja.Miesiączka normalnie występuje 10-18 dni po owulacji.Ale jeśli nie było jeszcze owulacji, nie będzie i miesiączki.Choćby to było już 4 tygodnie "po terminie." Do lekarza idziemy dopiero jeśli (przy braku ciąży) miesiączki nie ma przez 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm..może po prostu spóźniła Ci się owulacja. Powinnaś na bieżąco wyznaczać sobie fazy cyklu. Dzięki temu szybciej będziesz mogła wychwycić różne anomalie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy stosujesz antykoncepcję hormonalna ? Mnie się kiedyś tak stało, ze nie miałam miesiaczki, bo to był skutek uboczny, niedawno zmieniłam na pigułki vines i sytuacja całkowicie się zmieniła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba faktycznie zacznę się obserwować. Która metoda według was jest najlepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×