Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tosia1010

Brak okresu ponad tydzien

Polecane posty

Gość Tosia1010

Witam. Mam problem. Mam nadzieję że. Mi pomożecie gdyż jestem bardzo zdenerwowana ta sytuacja.a więc.. Okres powinnam mieć tydzień temu. Jeszcze go nie ma. Brzuch mnie nie boli. 3 tygodnie temu miałam stosunek z chłopakiem. Z zabezpieczeniem. Ale też około 3 tygodni temu miałam zapalenie pęcherza. Brałam antybiotyk przez 5dni.Po tygodniu sie wyleczylo. Wyniki okej. Ale okresu nadal nie mam. Cykl mam zazwyczaj regularny 26-28dni. Test robiłam kilka dni temu czyli około 3 tygodnie po stosunku. Test negatywny. Kupiłam ten czuły test clearblue. Cyfrowy. Proszę o pomoc. Dodam ten że tak średnio się czuję. W głowie mi się troszeczkę kręci i mam kiepskie samopoczucie. Ale to chyba przez to że czekam na ten okres tak nieubłaganie. Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie są to objawy psychosomatyczne. Jeśli odbyłaś stosunek z zabezpieczeniem (pewne prezerwatywa) i nie uległa ona pęknięciu ani zsunięciu się to na pewno nie jesteś w ciąży. Następnym razem pomyśl nad tym w jaki sposób możesz się zabezpieczyć bez obaw przed tym, że z zabezpieczeniem po stronie partnera będzie coś nie tak. Ja stosuje damską prezerwatywę. Jest skuteczna i do tego chroni mnie przed ewentualnymi chorobami wenerycznymi, które mogą być niemiłą niespodzianką w przypadku kilku partnerów seksualnych. Poczytaj sobie o niej na stronie NaturalnaPlodnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×