Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marika789

ciąża a wydzielina z pochwy

Polecane posty

Gość marika789

powinnam dostać okres... jednak cały czas (już ponad tydzień) wydziela się z pochwy śluz, który występuje zazwyczaj przed i po okresie... dziewczyny, a czy podczas ciąży może mieć coś takiego miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika789
niezbyt dużo, kolor jasny, biały a konsystencja... gęsta, ciągnąca się... zwykle mam taką przed okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika789
dokładnie, te schizy... co prawda ja ostatnio tylko petting, ale to i tak.... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o boshe ale wy jestescie
sprobujcie pic napar z czarnej malwy. on przyspiesza okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik...
skoro byłas u lekarza to jakby działo sie cos groznego to napewno by ci powiedział i dostałabys skierowanie do szpitala. Wydzielina w ciązy to normalne zjawisko. Grozne ale nie zawsze moga byc plamienia, Nie martw sie, a jesli chcesz to skonsultuj sie z innym lekarzem ale mysle ze nie ma potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandraaa
pomóżcie mi nie wiem co mam robic jakies niecałe 2 miesiące temu kochałam sie z chłopakiem a od jakis 4 tygodni mam bardzo dużą ilość takiego jakby śluzu rano jest go baaardzo duzo ma kolor hmmm taki przezroczysty ciągnący sie ale za dnia jest taki biały i tez sie ciągnie... boje sie :( powiedzcie mi co to moze byc :( prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann89a
ja mam podobnie kochałam się z chłopakiem i oczywiście zabezpieczaliśmy się , okres spóźnia mi się ok 10 dni ... a wydzielina taka jak zawsze i to jak zwykle obfita no może trochę mniej niż ostatnio ale w piątek zrobię test ciążowy bo już mam tego dość w zeszłym roku prawie dokładnie w tym samym okresie miałam to samo i w końcu dostałam ale test też zrobiłam ... i bądź tu spokojny człowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc002
miło widzieć, że nie jestem sama... Brzuch mnie boli, mam gęstą, ciągnącą się wydzielinę, jak to śmiesznie ktoś ujął "spermowatą", ale zgadzam się z tym zupełnie, poza tym pieką mnie brodawki i mam strasznie wrażliwe piersi. Okres spóźnia się 10 dni, a seks... hm... no tak, bez niczego. Zaszaleliśmy troszkę. Robiłam test tydzień temu wyszedł negatywny, wczoraj zrobiłam 2 testy też negatywne. Ale schiza ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vienna87
sarahjessica ja mam identycznie ,zrobilam test wyszedl mi pozytywnie ,miesiaczka mi sie spoznia i tez zauwazylam przezroczysty sluz,nie jest go zbyt wiele ,piersi tez mnie wogole nie bola(a przed kazda miesiaczka twardnialy i okropnie bolały) jedynie sutki stwardnialy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChceBycMama
Hej ! Ja mam to samo ale w 20stym dniu cyklu od tygodnia ale ja sie staram o dzidzie tak wiec mam nadzieje ze klocie w jajnikach, rozdraznienie, bialy sluz, twardy brzuch i uczucie ciasnoci w pochwie to akurat to:)) POzdrawiaaaam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarahjessica
ja dostalam kolejny przewidziany w terminie okres 5 dni pozniej i to mnie zmylilo..tyle ze byl duzo bardziej bolesny i dluzszy..lecialo ze mnie wiecej brunatnej wydzeliny niz krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anstazja19
hej mam ten sam problem.. okres powinien byc a nie ma jeszcze.. i mysli ze moze jednak ciaza juz mnie dobijaja.. tak jak wy mam glupie schizy i nie wiem co myslec.. czekam na okres...:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona3921
spoznia mi sie okres o ok. 6 dni i mam przezroczysty, troszeczke ciagnacy sie sluz...czy moge byc w ciazy? dodam, ze mam 15 lat, ale miesiaczki regularne...ostatnio nie mialam zadnych stresow itp. ps. ok 2 tyg. temu strasznie mnie swedzialo i wogole....a z moim chlopakiem kochalam sie chyba w dni plodne :( pomozcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona3921
aaa...no i jeszcze stracilam apetyt...nie chce mi sie jesc czekolady( od ktorej chyba bylam uzalezniona xD) ale na ogorka tez nie mam ochoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedrona3921 a zabezpieczałas sie chociaz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona3921
zabezpieczalam sie. ale 1 raz nie bylismy z moim chlopakiem pewni na 100 % czy nic sie nie stalo...bo on mial wrazenie ze gumka pekla, ale pozniej doszlismy do wniosku ze chyba nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia 18
Cześć Wszystkim, Mam taki sam problem co Marika :( .. ale jeszcze nie miałam nigdy okresu ani miesiączki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agn0111
Witam wszystkich. Spóznia mi sie okres 4 dni, bolą mnie piersi i dół brzucha. Ostatnio słabo sie czuje. Wydzielina jest biała gęsta a czasami nawet żołtawa;/ nie wiem co to znaczy. Z chłopakiem był co prawda tylko petting ale ja jestem panikarą i zrobilam test wyszedl negatywny, ale ja sie nadal boje, moze ktos z Was wie co sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agn0111
Chce jeszcze dodac ze test robilam jakies 7 dni po prawdopodobnym( małomozliwym) zapłodnieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roses
Poprostu przejelas sie tym ze jestes w niby ciazy zdaza sie musisz sie wyluzowac i napewno dostaniesz miesiaczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exo
Witam kobietki. Mojej dziewczynie okres spóźnia się już 10 dni. W ostatnim miesiącu kochaliśmy się dosyć często. Z zabezpieczeniem i czasami bez ... wiem wiem ze sami jesteśmy sobie winni. Teraz żałujemy tego i czekamy na okres ponieważ oboje jesteśmy na pierwszym roku studiów dziennych. Wali się nam świat jak na razie. Kupiliśmy test ciążowy i w piątek go zrobimy. Jesteśmy trochę zaskoczeni całą sytuacją bo wydaje nam się że występowały symptomy które zazwyczaj ma moja dziewczyna zapowiadające okres...np. rozdrażnienie, wzdęty i napięty brzuch,ból w jajnikach, wypryski na twarzy, uczucie zimna, gęsty klejący się śluz zostawiający żółte ślady na bieliźnie, niepohamowany apetyt i dzisiaj poczułem intymny zapach jaki często czuję kiedy dziewczyna ma dostać okres..nie wiem jakąś taką woń czuje i już kilka razy się to sprawdziło. Z obserwacji śluzu wiemy kiedy przypadają dni płodne dlatego w tym czasie i 3 dni po mieliśmy post :) Ostatnio trochę wariujemy w obawie że zostaniemy mama i tata. Dziewczyna miała ostatnio bardzo wiele stresów odnośnie sytuacji finansowej w domu(49 km od miejsca studiów), dowiedziała się ze jej tata musi zmienić pracę a u mamy w pracy ciężko dlatego też kazała jej się obejrzeć za jakaś dorywcza pracą. Zaoferowałem swoja drobna pomoc finansowa dzięki której będzie w stanie opłacać akademik. długo nad tym myślała i w końcu się zgodziła tyle ze nikt o tym nie ma wiedzieć bo ktoś mógłby jeszcze pomyśleć że płacę jej za "usługi towarzyskie"... bo jak to tak za darmo można pomagać... ona się z tym źle czuje i dlatego trzyma to w tajemnicy przed rodzina. Do tego dochodzi jeszcze ten stres ze spóźniającym się okresem. Musiałem się wygadać bo sam dłużej już z tym nie mogę wytrzymać i powoli wariuje. Wolałbym już wiedzieć ale jednocześnie boje się tej wiedzy. Wielu dziewczynom spóźnia się okres na skutek stresu?? I jak duże jest to opóźnienie? Już kiedyś okres się jej spóźnił 2 tygodnie przed maturą i wtedy też się baliśmy ale tak często się nie kochaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roses
Cokolwiek się stanie a narazie wygląda na to, że jest ona w ciąży nie zostaw jej samej sobie! Mnie chłopak zostawił jestem w 11 tyg ciąży i też tak samo miałam tyle że u mnie niby miesiaczka sie pojawiłą a potem zrobilam test dla pewnosci i juz wiem ze jestem i to nie koniec swiata ja mam gorzej jestem w szkole sreniej ktora musze skonczyc zeby miec jakakolwiek prace wy macie juz wyksztalcenie srednie zreszta napewno wam sie ulozy najwazniejsza jest szczerosc i zaufanie powiedz jej bedzie to bedzie nie to nie ona sie wyluzuje i jesli nie jest dostanie miesiaczke! Buziak czekam na odpowiedz jak u was bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
exo! To nie koniec świata!:) naprawdę. Wiem że taki stres to najgorsze co może być ale i tak będzie co będzie. Życzę wam żeby stało się tak jak sobie życzycie ale nawet jak będzie inaczej to świat się nie zawali:). Macie siebie nawzajem , kochacie się i to jest najważniejsze! Co by nie było to warto przez to przejść razem a po latach będziecie się z tego śmiać nawet jeżeli teraz w to nie wierzysz. Głowa do góry i pokaż dziewczynie że jesteś silny żeby mogło jej się udzielić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropos stresu. Owszem, stres może bardzo opóżnić okres. Może być tak że spóźni się nawet tydzień albo więcej. Niech zrobi test i po sprawie, przynajmniej będzie jasne i może okaże się że to spóźniająca się miesiączka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exo cd
Pierwszy test zrobiliśmy 11 dnia opóźnienia @ i wyszło że nie jest w ciąży. Ale na teście pisało że BOBOTEST wykrywa niby od 6 dnia po zapłodnieniu a my kochaliśmy się ostatni raz 4, 6,.... dni przed zrobieniem testu - więc tym bardziej wątpię że jest tak dokładny ponieważ przeglądając inne fora wypowiedzi co do wykrywalności były różne.. czekamy jeszcze tydzień czyli jakoś do 18-19 dnia spóźnienia i zrobimy laboratoryjny test z krwi (42 zł) a nie ten z moczu wykonywany kilka razy bo nie wiadomo czy aby na pewno działa ... dokładność od 6 dnia na pewno bo wtedy wytwarzany jest hormon gonadotropina kosmówkowa - tzw. pępowinowy i 100% pewność będziemy mieć dlatego teraz pościmy :). Ostatnio coś pobolewa ją brzuch (dolna część), czuje jajniki i wczoraj miała ogromną ochotę na S.E.... :) A przed @ zawsze miała taką ogromna ochotę hehe Już kiedyś jej się spóźnił 2 tygodnie przed maturą czyli stres.... a teraz przeżywa jeszcze gorszy, sytuacja w domu (ciężko z pieniedzmi, dlatego tez wspieram ją odrobine z mojego stypendium w tajemnicy przed jej rodzicami), jest na pierwszym roku studium (nie studiów) bo chce zdobyć zawód gdyż jest po liceum, no i to myślenie że co to się zrobi kiedy będzie dziecko... czy mam przerwać studia, to że ona będzie musiała przerwać studium bo nie będzie miał się kto zaopiekować dzieckiem. Szkoda że nie pomyśleliśmy o tym tak poważnie zanim zaczęliśmy się kochać tak często... no ale zawsze myśli się po tym jak coś się nabroi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exo_end
No jak widać dzień wcześniej mój post. Stwierdziliśmy wieczorem ze nie ma co się zamartwiać i stresować. Poszliśmy na jedzonko a później do klubu. Coś przeczucie chyba miałem bo kazałem jej założyć podpaskę bo ja brzuch cały dzień bolał ale @ nie było widać. Na jedzonku i w klubie wyluzowaliśmy się całkowicie. Jak odprowadziłem ją do domu spytałem czy może czasem nie krwawi. Sprawdziła a tu całkiem ładny @. Nie mogła zasnąć bo mocno ją bolało. Ulżyło nam i to bardzo. Drugi raz w życiu opóźnienie równo co do dnia i godziny 2 tygodniowe. No ale wiem że to może nadal być ciąża... bo zdarzają się miesiączki podczas ciąży, wiec dla pewności zrobimy test... domowy z moczu... po okresie chyba powinien wykazać mimo wszystko czy mamy doczynienia z ciążą. Czuje że po tych doświadczeniach jeszcze bardziej zbliżyliśmy się do siebie :) Jak ten stres, strach przed ciążą w sytuacji kiedy zmieniłoby to całe nasze przyszłe życie potrafi namieszać. Także dziewczyny! Czym większy strach przed ciążą tym później przyjdzie okres - wiec nie denerwujcie się. Życzę wam wszystkim żebyście w takich ciężkich chwilach miały wsparcie i opiekę swoich facetów. Żeby nie okazali się małymi chłopcami i nie uciekli przed odpowiedzialnością. A druga sprawa to kochajcie się dla miłości a nie dla sexu. Jeśli robicie to dla samego sexu z przypadkowymi partnerami to bądźcie pewne że zostaniecie same ... i to wy będziecie temu winne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roses
No niestety ja mam tak hujowa sytuacje ze chlopak uciekl od odpowiedzialnosci! Okazal sie dzieckiem i teraz jestem w 12 tyg zagrozonej ciazy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martagryf
witam kochalismy sie z chlopakiem bez zabezpieczenia w ostatni dzien mojej miesiaczki czyli 19.11.09. dostalam okres normalnie czyli 15.12.br ale od jakigos tygodnia zle sie czuje. mam powiekszone piersi. dziwna wydzieline z pochwy (biala, ciagnaca sie i bez zapachu), jestem ciagle zmeczona, potrafie wstawac z lozka o 12 ale dalej chce mi sie spac, zaczelam duzo jesc. boje sie isc do ginekologa bo jestem niepelnoletnia a moj chlopak jest duzo starszy ode mnie. on kaze mi isc do ginekologa, nawet zaoferowal sie ze pojdzie ze mna ale ja nie wiem czy isc... wiem, ze duzo mlodych dziewczyn sobie wmawia ciaze ale nie ja... prosze odpiszczie jak naj szybciej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do martagryf
Wmawiasz sobie ciążę. Zmęczenie może być spowodowane zmianą ciśnienia. A ta wydzielina to jest śluz płodny (rozciągliwy o konsystencji jajka kurzego). Dużo jesz, bo jest zima plus w okolicach owulacji i po niej wzrasta apetyt. Powiększenie piersi wynika z tego, że weszłaś w drugą fazę cyklu (czyli poowulacyjną), a to oznacza, że wzrasta poziom progesteronu odpowiedzialnego m.in. za powiększenie piersi. Wizyta u ginekologa jest zbędna - w ciąży nie jesteś. Poczytaj lepiej o cyklu i zapłodnieniu. http://28dni.pl/pomoc/fazy_cyklu_a_objawy_plodnosci http://28dni.pl/pomoc/przemiany_hormonalne http://28dni.pl/pomoc/owulacja_fakty_i_mity http://www.biomedical.pl/ciaza/zaplodnienie-i-wczesny-rozwoj-zarodka-czlowieka-17.html http://nieplodnosc.medigo.pl/artykul/1602_Bylo_sobie_zycie__Zaplodnienie_jaja_i_rozwoj_zarodka.html http://www.ciaza-antykoncepcja.com/zaplodnienie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×