Odpowiedz na ten temat

ciąża a wydzielina z pochwy

• Jak mnie wkurzaja 2016.09.04 [08:26]
    Te malolaty co sie bzykaja bezmyslnie z obawa o ciaze a niedaj Boze jakas 'wpadnie' i dopiero jaka 'zalamana cale zycie jej sie wali'. Zycie to sie wali tym kobietom, ktore maja problem z zajsciem!!! Zrozumcie to gowniary!! Dziecko to dar i prawdziwe szczescie!! Szkoda tylko jaka natura jest niesprawiedliwa.
  • np Karolina 2016.09.10 [21:06]
    Jakby któraś chciała się wygadać, zapraszam do netporadni.
  • gosc26 2017.04.08 [20:19]
    Witam dziewczyny,mam pytanko poniewaz okres spóznia mi sie juz dwa tyg.zawsze był regularny co 28dni.robiłam test i negatywny,boli mnie brzuch,piersi.miałam białą wydzielinę z poczwy a teraz zauważyłam troszke krwi w moczu, a wkłdki są suche..czy to moze być ciąża????
  • gość 2017.04.08 [21:41]
    Aby ustalić czy to ciąża, zrób badanie beta hcg z krwi - już po tygodniowej ciąży pojawi się wynik pozytywny. ból brzucha przy ewentualnej tak wczesnej ciąży nie powinien się w ogóle pojawić. przy ciąży pozamacicznej mogą być objawy bólu brzucha. Trzeba ustalić czy to ciąża, a potem zrobić usg. Może jesteś podziębiona i bolą Cie jajniki i stąd trochę krwi w moczu. Myślę, że Twoje wątpliwości może rozwiać tylko lekarz.
  • gość 2017.04.08 [21:42]
    Jeśli…
    - nie planowałaś ciąży, a stało się…
    - jesteś w ciąży i źle ją znosisz,
    - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto jest w nieplanowanej ciąży,
    - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto źle znosi ciążę
    … i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić...
    Zadzwoń lub napisz do nas.
    Telefon - Chat – Email ZAUFANIA
    tel.: 586 915 915
    email: k o n t a k t @ n e t p o r a d n i a .p l
    chat: w w w.n e t p o r a d ni a .p l
    Jesteśmy codziennie od 18.00 do 23.00
  • gość26 2017.04.09 [17:26]
    w czw pójdę dopiero do gin.a byłam 3dni po tym jak juz mi sie spóźnił okres i lek.powiedział ze mam jeszcze poczekać,że jest za wcześnie a jajniki były tylko powiększone..ale już sie denerwuje bo chciałabym być w ciąży!!wcześniej brałam tabletki anty.od początku r.odstawiłam i okres był normalnie a teraz w marcu nic;/ miała tak któraś z was może i była w ciąży???
  • gość 2017.09.11 [23:57]
    Hej,
    pisze z dość specyficznym zapytaniem, ostatnio uprawiałam z chłopakiem petting, doszło do wytrysku jedynie na prześcieradło, które od razu zdjęliśmy, robił mi jednak bardzo mocno palcówke, kiedy skończyliśmy czułam tam dyskomfort, tego samego dnia poszłam do łazienki i zobaczyłam ze wydobywa się z mnie przezroczysty( z domieszką białego) śluz przypominający spermę, wyleciał ze mnie dwa razy tego dnia, poza tym mam po tym zdarzeniu problemy z oddawaniem moczu, piecze mnie i szczypie, wydarzyło się to wczoraj, uprzejmie proszę wiec o szybka odpowiedz, bo jeżeli ten śluz to oznaka zapłodnienia, mam czas wziąć tabletkę wczesnoporonna, ponieważ narazie dzieci nie planuję, z góry dziękuję.
  • Cleo1976 2017.09.12 [09:37]
    Oj, dziewuchy, dziewuchy...Będzie krótki wykład z biologii.Za kobiecy cykl odpowiadają głównie 2 hormony.Estrogen i progesteron.Na początku cyklu, tj.w czasie okresu i tuż po nim obydwu jest mało, więc albo nie ma żadnej wydzieliny (sucho) albo jest biała i gęsta.W miarę jak przybywa estrogenu robi się coraz bardziej wilgotno, a wydzielina jest ciągnąca się i przezroczysta.Może też przypominać galaretkę i mieć domieszkę krwi.Wtedy jest największa szansa na ciążę.Ale uwaga, podobny śluz ciało kobiety wytwarza gdy jest ona podniecona, dlatego badanie przeprowadza się przed stosunkiem, nigdy w czasie albo tuż po.Kiedy okres płodności mija, wzrasta ilość progesteronu i śluz robi się znowu gęsty.Od 3 dnia takiego śluzu w ciążę się już nie zachodzi.W ciąży jest taki sam.
  • Cleo1976 2017.09.12 [09:42]
    I tak, przy pettingu szansa na ciążę istnieje, ale jest znacznie mniejsza, niż przy stosunku-pełnym lub przerywanym.Do zapłodnienia może dojść jedynie wtedy, gdy sperma zostanie przeniesiona (np.na palcu) w okolice narządów płciowych kobiety.
  • gość 2017.09.13 [07:30]
    Spóźnia mi się okres już ponad miesiąc test negatywny
  • Soldierwoman 2017.09.27 [09:10]
    3 dni spóźnienia okresu, żółty mazisty śluz, od dziś jest go więcej, jest lepki ale nie ciągnie sie jak galaretka. Ciąża?
  • Cleo1976 2017.09.27 [10:53]
    Gościu z 13.09, nie sądzę, raczej zahamowanie owulacji.Robiłaś test 21 dni po stosunku, który podejrzewasz o "zajście"? Okres zawsze zależy od owulacji.Normalnie występuje 10-18 dni po niej.Ale dopóki owulacji jeszcze nie było, nie będzie i miesiączki.Na jej przesunięcie może wpływać np.choroba, dieta odchudzająca, stres, przemęczenie, zmiana rytmu snu, zaburzenia hormonalne (np.po odstawieniu pigułek).Dopiero gdyby okres nie pojawił się przez 3 miesiące, idź do lekarza.
  • Cleo1976 2017.09.27 [10:58]
    Soldierwomen.Żółty śluz też jest typowy dla fazy niepłodnej.Ja taki miałam po porodzie.Może się także zdarzyć w ciąży.ALE 3 dni "spóźnienia okresu" to żadne spóźnienie! Różnice do 7 dni zawsze mogą się zdarzyć, nawet przy regularnych cyklach.Odczekaj co najmniej 7 dni od terminu spodziewanej miesiączki i potem zrób test.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...