Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ciaza czy owulacja ?

Polecane posty

Gość gość

W kazdy dzien plodny nawet po dwa razy kochalismy sie z mezem bez zabezpieczenia, konczyl we mnie. Miesiac temu skonczylam z zazywaniem tabletek anty. Mialam sluz plodny przed owulacja. Teraz jestem gdzies 7/8 dzien po mozliwym zaplodnieniu. Dzisiaj wypada mi owulacja, od trzech dni strasznie boli mnie glowa, kregoslup, dol brzucha boli i kluje, a usnac bym mogla o kazdej godzinie nawet na siedzaco. Dzisiaj zauwazylam ze mam wieksze piersi. Ale czy to nie wczesnie na takie objawy ? Czy to moze objawy owulacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dwoch dni doszla zgaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yyy owulacji? chyba już była :P na wczesne objawy ciąży to wg mnie za wcześnie i sobie wkręcasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychika niestety sama powoduje objawy ciąży...na ktòre jest u Ciebie za szybko. Kiedy się naczytamy o wszystkich objawach zaczynamy je mieć. Wtedy jak przyjdzie @ rozczarowanie jest jeszcze większe . Ostatnio sie dowiedzialam ze wczesne objawy ciazy sa takie same jak pms. Musisz czekac do @ . Trzymam kciuki zeby sie nie pojawila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem za wczesnie na objawy ciąży...jeśli masz jakieś wątpliwości co do owulacji to własne interpretacje zawsze możesz sobie potwierdzać np przy pomocy testera na ślinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz polecić jakiś konkretny model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Używałam Donny i Afrodyty, ale chyba najbardziej podoba mi się FertilControl.Działa 3 lata, nie wymaga baterii.Ale to, co opisujesz, wygląda mi raczej na objawy wczesnej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Afrodytę i spokojnie mogę ją polecić. Ani razu się nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×