Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciąża ektopowa

Polecane posty

Gość gość

Hej, pare tyg temu miałam operację (ciąża pozamaciczna i usunięty jeden jajowód). Pierwszy okres po operacji dostałam, natomiast teraz mija już 40 dc a okresu dalej nie mam. Nie wiem czy to normalne po takiej operacji? Nie powinnam się martwić? Dodam, że robiłam 2 testy ciążowe i obydwa wyszły negatywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie to oznaka nadchodzacej smierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Wydaje mi się, że po takiej operacji możesz jajeczkować nieco rzadziej, niż przedtem.Normalnie owulacja występuje z reguły raz z jednego, raz z drugiego jajnika.Więc logiczne wydaje się, że cykle mogą teraz się wydłużyć.I jeszcze ten wstrząs dla organizmu...Ale nie jestem lekarzem, więc dobrze by było, gdybyś skonsultowała to z jakimś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisalam sie juz do ginekologa, ale wizyta dopiero za pare dni, dlatego tez zaczynam sie juz denerwowac i sama nie wiem co myslec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Ja zaszlam w ciążę w pierwszym cyklu po usunięciu ciąży pozamaciczna. Nie bierzesz tego po uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałam już okresu, jednak w 41 dc. Ciążę biorę pod uwagę ale testy wyszły negatywne.. Dlatego sama już nie wiem, a czytałam że testy ciążowe w cp mogą wychodzić negatywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×