Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciaza mimo okresu pomocy

Polecane posty

Gość gość

Boję się że jestem w ciąży, dostałam okresu 1 listopada był to obfity okres ze skrzepami. Bolał mnie brzuch i plecy wszystko tak jak zawsze. Teraz jakoś źle się czuje ostatnio bolała mnie głowa i wymiotowalam, dodam że wcześniej nic nie jadłam praktycznie i się stresowałam. Byłam u ginekologa który przeprowadził badania kontrolne czy mógł już wtedy wyczuć ciaze?? Dostałam receptę na anty. Kochałam się z chłopakiem blisko owulacji w tamtym miesiącu ale nie kończył we mnie, przerwany. Strasznie się boję, nie chce dziecka nie jestem gotowa. Czy to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zabezpieczaliście się podczas stosunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosunek przerwany..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test kosztuje z 8zl co to za problem nie czaje tego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcji. Zrób test w dniu planowanej miesiączki. \ Jeśli… - nie planowałaś ciąży, a stało się… - jesteś w ciąży i źle ją znosisz, - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto jest w nieplanowanej ciąży, - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto źle znosi ciążę … i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić... Zadzwoń lub napisz do nas. Telefon - Chat – Email Zaufania k o n t a k t @ n e t p o r a d n i a .pl w w w. n e t p o r a d n i a .pl 58 6 915 915 Jesteśmy codziennie od 18.00 do 23.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcesz dziecka, nie jestes gotowa i stosunek przerywany, bardzo mądra jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluje dojrzałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro mialas okres to jakim cudem k... ta ciaza? masz 10 lat, ze sie nie znasz na biologi? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×