Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość emmmmmmmmm

CIĄŻA, OKRES, CIĄŻOFOBIA...........

Polecane posty

Gość emmmmmmmmm

dostałam okres ale dalej się boję, że mogę być w ciąży. okres dostałam idealnie w terminie (nawet o zbliżonej godzinie o której dostaje @ od kilku miesięcy). objawy przed @ miałam takie same jak zwykle, a teraz jest 3 dzień i wszytsko wraca do normy, tzn. duuuużo mniej boli mnie brzuch, piersi już w ogole nie czuję i nie są spuchnięte i zmniejszyła się huśtawka nastrojów. @ jest tak samo obfita jak zwykle, ma ten sam kolor. obawiałam się (nadal się obawiam), że mogę byc mamą w wyniku petting w dni płodne. aczkolwiek chłopak był w spodniach i nic tam nie dotykał, ja również. jednak jesgo spodnei troszke przemokły (leżał koło mnie). czy mogę być spokojna, że nie jestem w ciąży? ta ciążofobia jest okropna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to juz schzofrenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie gadaj
zadna tam shizofrenia , nie wiesz o czym piszesz chyba dziewsczyna sie martwi, a jest o co , przeciez krwawienia mozna miec do 4 miesiaca wiec moze sie martwic, okres o niczym nie swiadczy jak Cie dotknal i to mokre ze spodni dotknelo Twojego mokrego to jest taka mozliwosc kazdy i kazda to wie, seks do dzieci ma prowadzic i natura juz o to dobrze sie stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet przecież miał spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to co
wszyscy dobrze wiedzą ze petting , nieostrozny i bez zabezpieczenia, prowadzi do ciązy, seks to seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×