Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ....................

ciąża?

Polecane posty

Gość ....................

jesli tak to byłby to 4 tydzień, wydaje mi się, że wtedy powinny być już jakieś oznaki? ( typu mdłości....) kochałam się z moim ukochanym 7 dni po wystapieniu miesiączki, zaszalelismy na maxa. powinnam juz dostac okres ale czekam 2 dzień i nic. ;( jakieś opinie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna panienka
po pierwsze mdłosci mozesz miec wczesnie albo pozniej np. w polowie 1 miesiaca. okres moze ci sie spozniac ale to nie musi nic znaczyc.. po prostu stosunkowi sprzyjają zmiany chormonalne i na ogol jest tak ze on sie spoznia.. dobra... a poza tym mam nadzieje ze sie zabezpieczyliscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna panienka
chcialam wprowadzic malą popprawke do tego co napisalam.. w polowie 1 miesiaca czyli wczesnie a pozniej czyli np. 3 mieś. :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnaniunia16
Jeżeli spóżnia Ci się okres juz 2 tydzień udaj się jak najszybcie do ginekologa lub zrób test>Pozdrawiam ppa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnaniunia16
sory!! Pomyliło mi sie:)Poczekaj jeszcze a dopiero wtedy zrob test ciazow.Gdyby spóżniał ci sie 2 tyg. to wtedy idz do ginekologa jeszcze raz sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnaniunia16
Sory ale ze mnie gapa zamiast 2 dzien ja przeczytałam 2 tydz.jesli tak to poczekaj jeszcze chwile i zrób test:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koko30
jezeli okres spóźnia się 2 dni mozesz już zrobić test ciążowy a na wizytę za 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koko30
Nie spojżałam na datę .Ja też miałam dostać@24.01.2005.Już mam ciążę potwierdzoną przez gina.Ty pewnie też. Gratuluję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×