Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
aksonakson

Co powiedziec u ginekologa

Polecane posty

Mam 16 lat i nigdy z nikim nie spalam ale masturbuje sie, mam powiedziec ginekolog ze jestem dziewica czy nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz że jesteś dziewicą. To nic wstydliwego szczególnie że jesteś młoda. A że się masturbujesz to normalne bo poznajesz swoje ciało. Chociaż masturbacji może Ci przynieść w przyszłości więcej szkód niż pożytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ginekolog raczej nie powinien pytać czy się masturbujesz ale jeśli o to spyta to wydaje mi się że powinnaś powiedzieć prawdę, dlatego proponuję abyś pierwszą wizytę do ginekologa wyznaczyła sobie do kobiety. Masturbacja nie jest niczym złym i nie powinnaś myśleć że masturbując się robisz coś złego i nagannego, nie obwiniej się z tego powodu gdyż możesz popaść w kompleksy co może odbić się negatywnie na twoim przyszłym życiem seksualnym z partnerem,masturbacja wcale nie oznacza że nie jesteś dziewicą , większość młodych dziewcząt masturbuje się aby lepiej poznać swoje ciało , zachowania i reakcje z tym związane. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania to proszę pisz maja.oblat@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarza interesuje obecność błony, a nie w jaki sposób została przerwana. Powinien zapytać nie "czy Pani jest dziewicą" lub "czy Pani odbyła stosunek waginalny", ale "czy Pani posiada nienaruszoną błonę dziewiczą". Zresztą to pytanie jest i tak trochę bez sensu, bo lekarz podczas badania i tak widzi, czy jest cała błona czy nie i jak jest to czy może próbować badać przez pochwę, czy jednak musi przez o***t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznij od " dzień dobry!" Dalej jakoś pójdzie :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ginekologa to nie obchodzi i nie można mu mówić , ale na spowiedzi trzeba wyznać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiadaj na pytania lekarza - on sam doprecyzuje o co mu chodzi i jaka wiedza jest mu potrzebna. Osobiście nie spotkałam się w ogóle z pytaniem "czy jest pani dziewicą" - bo po co mu to? Interesuje go czy jestem aktywna seksualnie bo to może się wiązać z różnymi objawami, ale dziewictwo nic do tego nie ma. Jeśli miałaś 100 kochanków ale od 20 lat nie współżyłaś - to prawdopodobnie Twoje objawy nie mają nic wspólnego z seksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×