Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co robić?

Polecane posty

Gość gość

Ostatnio współżyłam prawie 4 miesiące temu ( z prezerwatywami i bez wytrysku ale mogło się coś na rękach przenieść z preejakulatu). Pare dni później miałam skąpe brunatne ślady krwi w śluzie (nigdy tak nie miałam). Następnie 3.06, 17.07 i 16.08 miałam miesiączki (mam nieregularne). Każda miesiączka była poprzedzona bólem piersi i w każdym cyklu było dużo przezroczystego śluzu. Każda z nich była normalna oprócz tej ostatniej, która była jaśniejsza i mniej obfita. Wystraszyłam się i zrobiłam test ciążowy (13 tygodni po stosunku) i wyszedł negatywny. Od tamtej miesiączki mam zaparcia i właśnie mija 28dzień cyklu, a ja jeszcze nie mam przezroczystego śluzu. Na piersiach od 2 miesięcy mam widoczne żyłki i od paru dni mnie bolą (delikatnie gdy nacisnę). Szyjka jest nisko i twarda a gdy ją nacisnę wydobywa się gęsta, kleista i lekko żółtawa wydzielina. Nie wiem co mam zrobić bo nigdy tak nie miałam. Myślę że ciąże mogę wykluczyć, prawda? Czy to mogą być objawy problemów z hormonami? Boję się porozmawiać z mamą bo cały czas mam ciąże w głowie, boje się że jak pójdziemy do lekarza to się okaże, że będę miała dziecko. Poszła bym sama ale nie pracuje (mam 20lat) wiec jak bym musiała brać leki to nie mam za co kupić. A jak jej powiem że sama byłam to się służy że nie powiedziałam jej, że coś się dzieje. Jak mam z nią porozmawiać? A może jeszcze poczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lecz się idiotko. Wiesz co to cały cykl?? Dni płodne,owulacji itd??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szykuj kasę na wyprawkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem nie wiem. Jak nie masz nic mądrego do napisania to się nie wypowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już prawie półmetek. Czujesz ruchy dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętaj...Jeżeli obsrwujesz cykl i masz jakieś wątpliwości, to sięgnij np po tester owulacyjny. Takie urządzenia nie są drogie a bardzo pomocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Dziecinko.Przeźroczysty śluz informuje o dniach płodnych (i owulacji) a nie o zbliżającym się okresie.Jeżeli nie było jeszcze owulacji w tym cyklu, to normalne, że go nie miałaś.Miesiączka występuje z reguły 10-18 dni po owulacji.W ciąży z całą pewnością nie jesteś.Jeśli to nie głupia prowokacja, to ile Ty masz lat?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Ludzie, moim zdaniem, nie powinni brać się za współżycie, jeżeli nie mają zielonego pojęcia o biologii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×