Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PaniPol

Co się dzieje?

Polecane posty

Gość PaniPol

Hej! Około pol roku używałam plastrów antykoncepcyjnych. Okres miałam mniej więcej regularny- ostatni tydzień miesiąca. Po ich odstawieniu dostałam miesiączkę z opóźnieniem, bo już nie 20-25 ale 3 czerwca. Następnie byłam na wizycie u ginekologa, 3 lipca, zrobiono mi cytologię, poskrobano, wywołano- dostałam miesiączkę. (Na ogół trwają 6 dni. ) okazało się, ze zgubiono/cokolwiek innego dane, musiałam iść na cytologię jeszcze raz, tym razem pozytywnie udana(wyniki tez ok, 1 grupa). Było to 10 lipca. Z moim mężczyzna kocham się zawsze w prezerwatywie, plus zawsze pod koniec wychodzi, nigdy we mnie nie kończy mimo ze zawsze ma gumę. Uważamy. Dziś jest 12 sierpnia a ja wciąż nie mam okresu. Zrobiłam pierwszy test ok 5 sierpnia- negatywny (ten z dzidziusiem, podobno dobry), drugi chyba 8-9 sierpnia- tez negatywny. To już za chwile drugi tydzień bez okresu, mimo zrobionych testów martwię się, bo to się wcześniej nie zdazalo. Dodam, ze wyleciałam na tydzień do Włoch 20-27 lipca, stresowałam się lotem. Śluz mam lekko biały- klejący ale nie ciągnący, delikatny., 6 dni temu bardzo bolało mnie na dole, jakby mi coś stamtąd nawet wypadalo. Trwało to ok 10 min i przestało. Mam się czego bać? Czekać na okres czy iść do ginekologa czy po prostu na badanie krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zaciążyłas tylko zapisy na 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Opóźniła Ci się owulacja (dni płodne).Miesiączka występuje 10-18 dni później.Ale dopóki nie było jeszcze owulacji, nie będzie i miesiączki.Zasadniczo biały śluz jest "niepłodny", występuje przed lub po owulacji.A również w ciąży.Ale jeśli jest "ciągnący się"- to jest owulacyjny, płodny.Taki śluz może być też przeźroczysty, mokry lub galaretowaty-czasem z domieszką krwi.Skoro dwa testy dały negatywny wynik, na 99% nie jesteś w ciąży.Czekaj spokojnie na miesiączkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Ps.Lot samolotem może wpływać na opóźnienie owulacji, tak samo stres i zmiana otoczenia.A ten ból, który miałaś, najprawdopodobniej był bólem owulacyjnym.Wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×