Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolka.......

Co sie dzieje z moimi piersiami?

Polecane posty

Gość Jolka.......

OD MIESIĄCA BIORE REGULON. PO SKOŃCZENIU PIERWSZEGO OPAKOWANIA Z MOICH PIERSI ZACZĄŁ SIE WYDOBYWAĆ DZIWNY, PRZEŹROCZYSTY PŁYN. CO TO MOŻE BYĆ? CZY REGULON W JAKIMŚ STOPNIU WPŁYWA NA TO? Z GÓRY DZIĘKUJE ZA ODPOWIEDZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
być może masz za dużo prolaktyny Większość lekarzy mówi, że taki stan może zostać wywołany przez pigułki jeśli masz do tego predyspozycje Najlepiej odwiedź lekarza, on powie dokładnie co i jak, bo to co wyżej napisałam to tylko przypuszczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
być może masz za dużo prolaktyny Większość lekarzy mówi, że taki stan może zostać wywołany przez pigułki jeśli masz do tego predyspozycje Najlepiej odwiedź lekarza, on powie dokładnie co i jak, bo to co wyżej napisałam to tylko przypuszczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
być może masz za dużo prolaktyny Większość lekarzy mówi, że taki stan może zostać wywołany przez pigułki jeśli masz do tego predyspozycje Najlepiej odwiedź lekarza, on powie dokładnie co i jak, bo to co wyżej napisałam to tylko przypuszczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam taki płyn z piersi i nigdy nie brałam tabl. antykon. - moja prolaktyna była za wysoka -potem jest problem z zajściem w ciążę, teraz jest już w normie brałam 2,5 miesiąca Bromergon, pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam to samo
ja mam wlasnie to samo,dzisiaj to wlasnie zauwazylam.. i jak na razie to jestem przestraszona.. zaznaczam ze zazywam od 1,5 roku tabletki anty! wiec co to moze byc ? to cos powaznego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na wątek prolaktyna. Mlekotok jest typowy dla hiperpolaktynemii. Tam dowiecie sie wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×