Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co się ze mną dzieje ? ;(

Polecane posty

Gość gość

Miala któraś problemy z hormonami ? Jestem umówiona na wizytę do ginekologa ale jeszcze trochę czasu. Nie mam 2 mac miesiączki i robiłam test ciążowy ale wyszedł negatywny wiec się zastanawiam czy to może problem z zaburzeniami hormonów zmagała się któraś z was z nimi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak w tym czasie było z bzykaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na bank nie zabezpieczyli sie plemniki moga przeczekac w srodku okres i dojdzie do zaplodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość jakie masz objawy? Ja mam pcos i mam duże zaburzenia hormonalne. Ciągle się z nimi zmagam leczę się w Invimedzie bo u nas też problemy z nasieniem męża, a staramy się już 2 rok ( 1,5 roku sami, a pół w klinice) To możliwe, że nie masz miesiączki 2 msc, jeśli hormony Ci wariują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowaaa123
ja tak mialam, ale juz z dekadę temu, więc nie bardzo pamietam szczegóły. mialam okres regularnie co 2 miesiace, a potem na pol roku mi zanikl. na wywolanie bralam luteine (o ile dobrze pamietam) a potem dosc dlugo bralam duphaston. mialam chyba za malo estrogenu lub prolaktyny. przepraszam ze podaje takie nieprecyzyjne informacje ale juz nie jestem w stanie sobie dokladnie przypomniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi okres spoznil sie dlugo. Ostatni mialam 22.01 kolejny dostalam 07.04 bylam przedtym u ginekologa, przepisal mi duohaston dwie tabletki dziennie przez 10dni. Po 3 dniach od skonczenia opakowania dostalam. Zapewne tez masz jakies zaburzenia tylko ze ja w lutym odstawilam tabletki anty i po nich nie dostalam okresu, zawsze mialam regularny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze zrób sobie badanie wszystkich „kobiecych” hormonów. Staracie się o dzidziusia, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×