Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boję się bardzo

czy którejś z was zdarzyło się, że przy samej pochwie wyskoczyła

Polecane posty

Gość boję się bardzo

niewiadomo skąd okropnie boląca biała krosta??? ostatnio współżyłam z moim chłopakiem wczoraj rano, wieczorem jak brałam prysznic tego nie było a dzisiaj jak rano poszłam siku czułam gdy szlam, ze coś mnie boli, ale na poczatku pierwsza myśl, że gdzieś sobie otarłam, a potem pytanie gdzie, bo sexu nie było spałam w nocy, a wieczorem nie miałam tej ochydnej krosty... jestem wierna chlopakowi jak również on mi, mieszkamy razem, pierwszy raz mi się coś takiego przydarzyło, a może to przez to, że przyjmuję lactovaginal??? miałam infekcję bakteryjna a teraz na przywrócenie własciwej flory bakteryjnej stosuję lactovaginal właśnie, do gina dopiero za 3 tygodnie mogę iść, nie wcześniej, a do innego nie mogę, bo ona ma moją kartę chorbową i chcę, aby zapisała mi tabsy anty proszę jeśli ktoraś z kobiet miała taki przypadek i wie coś na tentemat pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boję się bardzo
dziś jak wrócę z pracy, to zobaczę czy się powiększyła i spróbuję ja wycisnąc, ale pewnie będzie okropnie bolało, a może do wieczora sama zniknie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broń Boże
niczego nie wyciskaj tylko pędź do ginekologa. utwrzy się ropień, bedzie rosło i opiekielnie bolało a na końcu wylądujesz w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boję się bardzo
ale skąd to się wzięło?? przecież dbamy o higienę i w dodatku powstało w nocy... kurcze już sama nie wiem co robić, teraz nie mogę iść, bo chodzę prywatnie, nie mam kasy, chłopak ma kasę dopiero pod koniec miesiąca, a mamy odłożone na życie na cały miesiąc z mojej pensji i na rachunki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boję się bardzo
błagam czy tylko jedna osoba wie coś na ten temat??? jeśli rzeczywiście masz rację, to naprawdę jest to groźne, ale skąd się bierze???????/ pomocy!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broń Boże
skąd to się bierze to pojęcia nie mam, wirusowe chyba. idź państwowo bo żartów nie ma, trzeba wziąć antybiotyk, inaczej urośnie i w szpitalu będą Ci musieli wysysać ropę z tego. a co do grzybicy to wcale nie tak łatwo ją wyleczyć. u mnie powraca kilka razy do roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boję się bardzo
ja miałam grzybicę po antybiotyku, po antybiotyku też miałam stan zapalny przydatków, tak skutecznie mnie panstwowa ginekolog leczyła, że jakies 5-6 miesięcy albo i dłużej do niej chodziłam, zapominała o jednym PARTNER też musi być leczony w takim przypadku, poszłam do prywatnego i od razu poprawa, tylko, że teraz mam ponad 8 tygodni krwawienie i powstała infekcja bakteryjna, właśnie skończyły mi się leki i ten lactovaginal biorę, było wszystko ok do dzisiejszego rankq!!!!!!!! załamać się przyjdzie!!! skąd brać non stop na leki, kompetentnych lekarzy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem jak
wiesz za kase to kazdy iaczej sie zachowuje.. mmoja lekarka to chyba wyjatek i prywatnie i panstwowo do niej chodzei jest za kazdym razem bardzo mila i wszystko tłumaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba wiem
jeśli to jest taka gula, tak jakby wielki pryszcz wewnątrz błony śluzowej i cholernie boli to pewnie będzie to zapalenie gruczołu Bartoliniego, poczytaj sobie w necie o tym. Nie wyciskaj tego absolutnie! Do lekarza! Choćby wieczorem nawet na pogotowie, powiesz, że Cię to strasznie boli (a wiem, że boli) i dostaniesz antybiotyk i powinno pomóc, inaczej to cięcie... O ile to jest to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boję się bardzo
powiedziałabym jej co i jak i może jakiś antybiotyk by mi przepisała??? no naprawdę nie wiem kompletnie jak mam się zachować, co robić kogo słuchać??? mi się też wydaję, że to jest jakiś pryszcz, ale pewności nie mam, jak wrócę, to go sobie dokładnie obejżę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem jak
no obejzyj go byc moze to pryszcz Ci wyskoczyl a wiadomo cholernie boli.. jesli bol nie minie.. poszukaj ze na necie tam gdzie lekarze i spytaj sie a potem idz na to pogotowie.. albo wez dzien wolny w pracy i idz panstwowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez oststanio mi sie to zrobiło, ale pełko samo i zaraz sie zagoiło. mysle ze to jakas infekcja bakteryjna. a o higiene dbam. moj mąż tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boję się bardzo
jak popatrzyłam na małym lusterku, to wyglądało to jak taka biała kulka, kiedyś po zabiegu mojemu baratu na udzie wyskocaayło coś podobnego, ana początku nie robił nic z tym,a to zaczęło obcierać podczas chodzenia o spodnie i rosnąć, w końcu poszedł do lekarza dostał antybiotyk i maść, raz jak smarował to w końcu pękło, krew z ropą, coś obrzydliwego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boję się bardzo
ja sotatnio miałam infekcję bakteryjną, bo mam krwawienia już drugi miesiąc, i jeszcze ten podobno potrwają, po zastrzyku antykoncepcyjnym, ale już skończyłam kilka dni temu brać leki dopochwowe, teraz tylko ten lactovaginal... nie mogę wziąść dnia wolnego w pracy, jeszcze mi umowy nie przysłali, a pracę muszę mieć jak każdy abym mogła żyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boję się bardzo
bo z chłopaka renty nie opłacimy mieszkania, rachunków nawet na życie by nam nie starczyło, a nie po to się wyprowadzałam z domu, aby do niego znowu wrócić, bo chcę żyć z nim i dzielić się radościami i smutkami wtedy kiedy jesteśmy blisko a nie daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boję się bardzo
w piątek moja gin jeszcze przyjmuje, może uda mi się od kogoś pożyczyć na wizytę, bo na leki, może jakoś starczy, z resztąmusimy zobaczyć ile jeszcze mamy tych rachunków do opłacenia... poprostu jestem bliska załamania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twój brat miał czyraka. nie sądzę zebys ty go miała. masz zupełnie inne objawy. nie mogłabys usiąsc nawet. czułabys sie osłabiona i miałabys goraczkę jesli nie pęknie samo, idz do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diewczyno nie denerwuj soe
Mnie sie takie cos zdzraylo cosnajmniej ze 2-3 razy w zyciu. Nie wiem od czego to mialam ale nic z tym nie robilam i w koncu samo zniknelo. Nie wiem czy pękło czy sie jakos wchlonelo ale na pwno po paru dniach nie bylo sladu po tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boję się bardzo
widzisaz, każdy ma inne zdanie, po prostu poczekam i zobaczę, może akurat jak większość z was pisze, poczekać i samo zniknie, jeśli nie pójdę do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boję się bardzo
dzisiaj krostka jest mniejsza i wcale już nie boli,wczoraj, bolało tylko rano jak szłam i jak dotknełam, podejżewam, że tak samo jak się pojawiła tak samo również zniknie samoistnie, nie ma żadnych objawów, nic, co mogłoby mnie niepokoić, mam nadzieję, że obędzie się bez wizyty u gina teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 24
WOW jestem zaskoczona!!! uff weszlam na forum zeby zapytac czy.. hmm moze po kolei ;) wczoraj wyskoczylo mi to samo tj na wardze sromowej taka gulka bleee i swedzi mnie to raczej niz boli tez pomyslalam ze to pryszcz ale chyba nie a dzis tak jakby sie powiekszylo matko ratunku dziwne to strasznie i umieram ze stroachu moze jutro pojde do gina bo dzis nie dam juz rady masakra !!!!!!!!! :( ale ciesze sie ze nie jestem sama ehhhh dziwne to naprawde nigdy o czyms takim nie slyszalam i nie widzialam a jak mam znalazlam nawet taki temat heh mam sie przynajmmniej z czego cieszyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 24
uuu o nie nie ja sie nie gole na wargach sromowych no bez przesady ;) chociaz to mi sie zrobilo na malych wargach przy wejsciu do pochwy buuu koszmar mowie wam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tes to mialam. posmaruj spirytusem, wez igle, zdezynfekuj i przekluj. lekko naicisniesz i samo pojdzie. a jak nie to masc na pryszcze typu benzacne. jesli jest gleboko pod skora, wtedy wyciagnie i sobie wyciszniesz. nie wiem od czego sie robi, ale pewnie od depilacji. nic strasznego choc operacja wyciaskania nie jest przyjemna i nawet troche boli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mialam. wycisnelam i zniknelo...to byl pryszcz. ale jesli ktos mowi nie wyciskaj to lepiej tego nie rob bo moze byc to cos gorszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyluzujjjjjjjjj
nic ci nie bedzie kobieto !!!! mozesz to nakluc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boję się bardzo
no mi juz na drugi dzien zeszlo to, w sumie krostka nadal jest, ale zadnych objawow nie mam, nawte ostatnio sie golilam, i dalej nic jeste ok wiec mam nadzieje,ze tak samo jak sie pojawilo to i zniklo :D jak pojde do gina i dalej bedazie3 to sama zobaczy i powie mi czyu to tzreba wyciskac czy leczyc czyms, a tak wogole, na posladku wlasnie kawalek dalej mam juz od kilku lat guzka, kiedys dalo sie to jeszcze wycisnac i byla taka biala wydzielina, a teraz jest po prostu guzek, nie boli, nie sprawia problemow, ale drazni mnie starsznie, jak pojde do gina to sie o wsio wypytam pozdro sorka za bledy, ale szybko pisalam teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Young-Jin
To fajnie , ze Ci juz przeszlo. na przyszlos niczego nie dotykaj, bo jeszcze sobie zaszkodzisz. To moglo bys wirusowe.Nie sadze , zeby to bylo od Lactovaginalu, bo to tylko kwas mlekowy, ktory pomaga odbudowywac flore bakteryjna. Bakteri jest pelno wszedzie, nawet jesli jestes bardzo czysta osoba nie mozesz tego kontrolowac w 100%. Trzymaj sie, powodzenia P.S Nadmiar higieny tez szkodzi, zwlaszcza jesli masz czesto problemy grzybiczne pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boję się bardzo
a jak próbowałam wymacać ta krostkę palcem to nie mogłam jej znaleść, więc chyba znikła forever :D pozdro mam nadzieję, że moj topic nie umrze, bo jak widać nie tylko ja miałam taki problem... dziękuję jeszcze raz za wszystko i pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praktykant czy ty bedziesz ginekologiem??? bo ja mam taki maly problem, od kilku lat na posladku obok pochwy wyskoczyla mi krosta, na poczatku mozna to bylo wyciskac w nieskonczonosc, aaa przed dlugi bardzo czas nie ruszalam tego, teraz zauwazylam, ze zrobil sie guzek pod skora, na poczatku mozna byl ruchliwy, jak sie przejechalo palcem a teraz jest w miejscu i boli jak dotykam, do gina ide dopiero pod koniec missiaca wczsniej niestety nie dam rady, mozesz mi powiedizec co to moze byc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×