Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ktoś mi pomoże nie mamy już siły

Polecane posty

Gość gość

Staram się o dziecko z narzeczonym już dłuższy czas przestaliśmy się zabezpieczać . Myślałam że się udało bo okres mi się spóźnial 4 dni jak nigdy,ale niestety.. Pomóżcie jak zajść w ciążę przy długich cyklach?(37-40dni) czy któraś z Was też miała problem? Jak wam się udało? Znacie jakieś metody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylas u lekarza? Bo takie dlugie cykle to sa na przyklad przy PCOS czyli problemach z plodnoscia co mowi ginekolog i endokrynolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam. Miałam badania hormow rb itp wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mimo wszystko nie chce mi się wierzyć. Spróbuj odstawić cukry, więcej się ruszać i dużo odpoczywać. Wybierz się z facetem na jakiś urlop może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba masz rację. Zacznę ćwiczyć I zdrowiej się odżywiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz tak dlugie cykle to pewnie owulacje masz późno koło 20dc zacznij mierzyć temperaturę codziennie w pochwie albo w ustach i sprawdzac szyjke macicy to bedziesz wiedziala kiedy masz owulacje i najbardziej sie starac powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam cykle nawet po 40 dni i nieregularne. W ciążę zaszlam naturalnie bez lekarzy leków i suplementów w 4 cyklu starań. Pomogła modlitwa, regularna Spowiedź Święta, Msze Święte, Komunia Święta i uwaga - post o chlebie i wodzie w srody i w piątki. Żyj blisko Boga a będzie Ci dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj castagnus przez 3 miesiące wyreguluje cykle, niektóre kobiety w trakcie jego brania lub tuz po zachodzą w ciążę. Jest to lek ziolowy wiec bez obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.53 - nie każdy ma siłę i czas pościć i siedziec w kościele. Miałaś zajść w ciążę to zaszlas jak wiele kobiet w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma czas do postu? Normalnie jeszcze chleb i pijesz wodę w srody i w piątki. Rano dwie kromki i szklanka ciepłej wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, ale tak długi cykl oznacza najczęściej problemy. Zawsze takie były? Nie zapominaj także o tym, że Twój partner może mieć problemy, robił badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poniżacie swoich mężów każąc im spuszczać się do probowek, zamiast pogodzić się z naturą. Nie każdy może i powinien mieć dzieci. Proste. Trudne do przyjęcia ale proste. Nie bawcie się w Pana Boga bo marnie skończycie. Jak z resztą każdy w historii kto tego próbował. Poniżacie ich również zmuszając do zapłodnienia swoim nasieniem obcej nieznanej baby. To chore. To jak zdrada. Tutaj na Waszym wątku już taka jedna pisała, że najtrudniejszym momentem jest ten kiedy plemnik męża łączy się z komórką jajową dawczyni. Najnormalniejsza reakcja pod słońcem - zazdrość. To tak jakby mąż Cię zdradził. No i zazdrość o lepsze zdrowie i lepszą plodnosc tamtej kobiety. Po co to sobie robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inseminacja żony nasieniem męża jest akceptowana przez KK, więc nie musimy być świętsi od papieża. Warto się upewnić czy problem nie leży po stronie partnera. U mnie długie cykle oznaczały chorą tarczycę, ale to już pewnie dawno Autorka sprawdziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zmienić styl życia. Ja też miałam problem z cyklami, ale udało się po roku starań :) Bardzo pomogła zdrowa dieta i mniej stresu. Po dietę trafiłam do dietetyczki, która specjalizuje się w żywieniu osób starających się o dziecko - tu ją znajdziesz www.dietetyknawalizkach.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Obserwuj swój cykl! Długie cykle NIE wykluczają zajścia w ciążę.Zawsze miałam dlugie, nieregularne cykle (od 28 do nawet 89 dni, przeciętnie od 35 do 45 dni), a jednak w ciążę zachodziłam 3 razy, bez problemu.Spróbujcie się kochać: 1) jak najczesciej (częsty seks poprawia jakość nasienia u mężczyzn) 2) jak najbliżej owulacji-kiedy obserwujesz objawy płodności, np.uczucie "mokrości." Możesz też używać do tego testów owulacyjnych z moczu (działają podobnie jak testy ciążowe)-ale ja polecam tester Afrodyta ze śliny.Pokazuje nie tylko sam moment owulacji, ale i pozostałe dni z szansą na ciążę. I nie stresujcie się tak.O problemach z plodnoscią u ludzi mlodych (do 30 roku życia) mówimy dopiero po 2 latach starań, a u nieco starszych-po roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o interpretację wyników badań. Jestem 22 letnia kobieta od 3 lat staram się z mężem o dziecko. Homocysteina 10,85 Prolaktyna w surowicy 23,45 ng/ml AMH 6,43 ng/ml FSH 6,98 mIU/ml LH 18,32 mIU/ml Estradiol 55,47 pg/ml Andostendion 2,44 ng/ml Homocysteina 10,85 Testosteron wolny 1,08 pg/ml Dodam iż mam PCOS. Badaniw było wykonywane między 2 a 6 dniem okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×