Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość m_jak_marta

Czy moge byc w ciazy??

Polecane posty

Gość m_jak_marta

14.1 dostalam okres a 18.1 mi sie skonczyl. 23.1 kochalam sie ze swoim chlopakiem przy uzyciu grupszej prezerwatywy,ktora nie pekla. jednak po okolo 5 dniach zaczely mnie bolec piersi.nie mam mdlosci ani ochoty na zadne dziwne jedzenie.ciagle mam wrazenie ze mam jakis twardy brzuch lecz kolezanka ma taki sam i mowi ze sobie wmawiam ze jestem w ciazy, bo sie jej boje.mocz oddaje tak jak zawsze, lecz czasami mam wrazenie ze za czesto (mniej wiecej co 5-6 godz.)nastepny okres mam za okolo 1,5 tygodnia.dzisiaj (3.02) bolal mnie jajnik przez okolo 1 godz.mam pytanie. czy moge byc w ciazy czy tylko sobie probuje wmowic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100
sobie wmawiasz.bol jajnika i piersi moze oznaczac owulacje.nie pekla gumka wiec nie ma mowy o ciazy.wiesz dam ci dobra rade.skoro sie tak paniecznie boisz ciazy,to mysle ze jak narazie powinnas sobie darowac seks,bo co to za seks ze strachem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisssi
wmawiasz sobie:) oczywiscie zawsze jest prawdopodobienstwo ze zjadziesz w ciaze ale jesli gumka nie pękła to raczej jest ono zerowe...piersi czy jajniki jak juz ktos napisał moga oznaczac owulacje...Ja mam czasem tak, ze juz tydzien po okresie bolą mnie piersi przed nastepnym, a czasem dopiero na kilka dni przed kolejnym okresem - nie sugeruj sie wiec tym...a co do oddawania moczu, to jesli tak bardzo sie stresujesz ciążą to wynajdujesz u siebie objawy i wtedy zwracasz uwage na każda wizyte w wc i dlatego wydaje ci sie ze zaatwiasz sie częściej a tak nie jest, po prostu wczesniej nie zwaracałas na to uwagi- wierz mi bo miałam podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisssi
i jescze jedno - pierwsze objawy ciąży następuja dopiero gdzies po miesiącu , a nie po 5 godz:) dlatego pewne testy ciażowe można wykonać dopiero po 1-2 tygodniach, bo wczesniej taki test jest mało wiarygodny, wiec tym bardziej ty nie mogłabyś ich tak szybko odczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_jak_marta
dzieki 100 oraz sisssi za odpowiedz. ja duzo czytalam i dowiadywalam sie przez kilka lat o wspolzyciu. a gdy do tego doszlo to nie myslalam o ciazy. bylam bardzo rozluzniona w czasie stosunku, bylo wspaniale, tylko sobie za duzo wmowilam i te objawy tez. wiem, ze gdybym bala sie ciazy to bym nie wspolzyla bo dlugo sie wstrzymywalam z chlopakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisssi
nie ma za co :) zobaczysz ze wszystko bedzie ok, wiem co mówie bo tez zawsze miałam takie same mysli i obawy, ale wiem ze nie ma co sie tym stresowac - a co do oddawania moczu to ci napisze ( choc to głupie) ze kiedys nawet sobie na karte pisałam ile razy chodze do wc bo byłam przekonana ze chodze tam za czesto i to pewnie objaw ciąży :) wiadomo ze na samej gumce zawsze jest ryzyko, ale jesli nie peknie to naprawde nie masz sie czym martwic...ja w sumie uzywam samych gumek bo boje sie bawić w hormony i choc na poczatku miałam obawy ze sama gumka moze nie wystarczyc to juz przywykłam powoli, choc zawsze sprawdzam czy nic nie pękło :) mój facet sie śmieje ze mnie ale ja jestem przez to bardziej spokojna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_jak_marta
sisssi jestes naprawde fajna osoba, potrafisz wesprzec kogos, dac jakis swoj przyklad i nie krytykujesz ludzi od razu :) istnieja jeszcze wspaniale osoby, oby bylo ich wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisssi
marta nie ma sprawy:) ciesze sie ze mogłam ci pomóc, tym bardziej ze ja dokładnie przeżywałam to samo :) pozdrowionka serdeczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×