Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy możliwa jest ciąża?

Polecane posty

Gość gość

Współżyłam z chłopakiem 20.05 z prezerwatywą. Pare dni później w śluzie pojawiły się ciemnobrązowe plamki krwi. Następnie 03.06 dostałam okres, który przebiegał normalnie tzn. bolały mnie przed nim piersi i bolał mnie brzuch pierwszego dnia. Kolejny okres dostałam 17.07 i 16.08. Mam nieregularne cykle i zwykle miesiączka pojawia się co ok.6 tygodni, dlatego zdziwiło mnie że dostałam ostatnią równo po 4 tygodniach w dodatku była mniej obfita i jaśniejsza. Miałam przed nią ból piersi i w pierwszym dniu strasznie bolał mnie brzuch. Dla pewności zrobiłam ok. tygodnia temu test ciążowy (jakieś 13tygodni po stosunku). Pierwszy był robiony popołudniu po wypiciu wody i dał wynik negatywny. Po paru dniach powtórzyłam test z porannego moczu i również był negatywny. Teraz mija 17 dni od ostatniej miesiączki a ja nadal nie mam śluzu, a zawsze było go dużo. Szyjka jest nisko i twarda, gdy lekko ją nacisnę to wydobywa się z niej gęsty, kleisty i biały śluz. Zauważyłam też żyłki na piersiach (ale mogły być zawsze tyle że nie zwracałam na nie uwagi). Czy pomimo negatywnych testów i miesiączek, to mogła by być ciąża? Nie mam objawów ciąży i racjonalnie myśląc, to niemożliwe ale nie mogę przestać o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Tamto plamienie w śluzie to była owulacja.Po niej miałaś normalną miesiączkę.Gdzie tu miejsce na ciążę? Obecnie zapewne owulacja Ci się przesunęła-najprawdopodobniej przez stres.Bo masz klasyczne objawy DNI NIEPŁODNYCH.Zacznij obserwować zmiany, jakie zachodzą w Twoim ciele od miesiączki do miesiączki, a nie będziesz tak bała się ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli… - obawiasz się, że jesteś w ciąży, - nie planowałaś ciąży, a stało się… … i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić skontaktuj się z nami. Jesteśmy dla Ciebie codziennie od 18.00 do 23.00. Telefon - Chat – Email ZAUFANIA tel.: 586 915 915 email: kontakt@netporadnia.pl chat: http://www.netporadnia.pl/ Porady w Netporadni są bezpłatne. Gwarantujemy pełną dyskrecję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pełni zgadzam się z cleo, powinnaś się obserwować. A jeśli masz jakieś wątpliwości to kup sobie mikroskop owulacyjny. z tego co wiem bardzo dobra jest afrodyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam ten tester i mogę go polecić każdej kobiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×