Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy można zajść w ciążę biorąc tabletki?

Polecane posty

Gość gość

Ja już sama nie wiem. Oczywiście przyjmując je regularnie, nie stosować żadnych używek czy innych leków. Jest to możliwe? Niektóre kobiety piszą, że pomimo brania tabletek zaszły w ciąże, ale mi jakoś nie chce się w to wierzyć, a one po prostu wstydzą się przyznać, że zapomniały o jednej czy kilku. Bo "nie wiedziały"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak 100% antykoncepcji.Jak sie bzykasz zawsze możesz zaciążyć.Prawo natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki anty + prezerwatywa = 100 % skuteczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Można.Zdarza się to nawet przy idealnym stosowaniu w 3-5 przypadkach na każdy 1000.A stosowanie rzadko bywa idealne, bo życie takie nie jest.Więc najwięcej pigułkowych ciąż to z zapomnienia/opóźnienia pigułki, z wymiotów (np.jeśli biorąca pigułki "pozwoliła sobie" na zbyt dużo alkoholu) lub z powodu biegunki.Ale także np.z powodu stosowania innych leków, nawet niektórych ziół.Poza tym, tak naprawdę, każda kobieta inaczej reaguje na hormony.Jednej wystarczy mniejsza dawka, by zablokować owulację-innej potrzeba mocniejszych pigułek.Dlatego ja radzę w sytuacjach niepewnych zawsze używać co najmniej dwóch metod jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to naprawdę niemożliwe, wiem coś o tym, ja zaś stosuję pigułki anty z niską zawartością hormonów, które naprawdę sa świetne, a maja mniej hormonów,a zabezpieczają jak zwykłe pigułki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych kobiet, które znam, żadna nie zaszła. Nie ma 100% pewności, a niektóre ciąże na pewno sa z tego błędu statystycznego. Większość moim zdaniem pochodzi z niedopilnowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli34
oczywiście,że można zajść w ciążę...tabletki chronią tylko w 99,8% więc jeśli masz ''szczęście'' to znajdziesz się w tym 0,2%...nawet na ulotce jest napisane,że nie chronią w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna ja zaszlam. Tak bywa no i co zrobisz. Dzieje sie to skrajnie rzadko ale dzieje sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna ja zaszlam. Tak bywa no i co zrobisz. Dzieje sie to skrajnie rzadko ale dzieje sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli bierzesz je prawidłowo to prawdopodobieństwo jest znikome. Moim zdaniem jeśli obawiasz się ciąży biorąc tabletki, to zmień rodzaj antykoncepcji. Bo po co się truć, skoro nie jest się pewną zabezpieczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to naprawdę niemożliwe, nie zajdziesz w ciąże, stosując pigułki anty, ja osobiście stosuję pigułki vines, bo mają mało hormonów i ze względu na moje torbiele na jajnikach. Ból torbieli przeszedł, a pigułki zabezpieczają mnie dodatkowo w prawie 100 procentach, nie ma co się bać, jak stosujesz anty, to w ciąże nie zajdziesz, pod warunkiem,że dobrze te anty stosujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma 100% antykoncepcji.Jak się bzykasz możesz zaciążyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli… - nie planowałaś ciąży, a stało się… - jesteś w ciąży i źle ją znosisz, - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto jest w nieplanowanej ciąży, - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto źle znosi ciążę … i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić... Zadzwoń lub napisz do nas. Telefon - Chat – Email ZAUFANIA tel.: 586 915 915 email: k o n t a k t @ n e t p o r a d n i a .p l chat: w w w.n e t p o r a d ni a .p l Jesteśmy codziennie od 18.00 do 23.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra zaszla. Nie przez pominiecie tabletki tylko najprawdopodobniej przez jakis inny lek i jeszcze przez miesiac dalej brala hormony zanim sie zorientowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli bierzesz je prawidłowo to prawdopodobieństwo jest znikome. Moim zdaniem jeśli obawiasz się ciąży biorąc tabletki, to zmień rodzaj antykoncepcji. Bo po co się truć, skoro nie jest się pewną zabezpieczenia? tylko która jest skuteczniejsza? bo myślałam że tabletki są najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
np kapturek naszyjkowy. Moja znajoma z pracy go ma i jest zadowolona. Z tego co pamiętam ma chyba femcap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak działa taki kapturek? wkłada się do pochwy czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×