Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kardashia

czy płód ciążowy może się wchłonąć?

Polecane posty

Gość kardashia

Mam bardzo powazne pytanie do osób które coś na ten temat wiedzą. Jestem w ciąży w 5 tyg. Słyszałam coś o tym,że czasem ciąża może się wchłonąć? Czy to prawa? I jak tak to do ktorego tygodnia jest to mozliwe? Bardzo sie boje bo to moja pierwsza ciaza i nie mam zadnych objawow tylko tyle ze okresu nie ma a wiem ze jestem w ciazy bo badal mnie lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kardashia
w googlach pisze tylo o wchłonięciu blixniaka w przypadku ciąży blixniaczej. Chcialabym sie dowiedziec czy moze jest w srod was ktos kto mial tak z pojedyncza ciaza? Bardzo bym chciala zeby to bylo niemozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem po doświadczeniach koleżanki to nie, jeśli płód umrze to po jakims czasie zaczyna gnić, możliwe jest tylko wchłonięcie jakos w pierwszym ty max 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pumbiasta
Witajcie .. Mam pytanie trochę związane z tym tematem. Okazało sie, że jestem w ciąży ( to już druga lecz pierwsza straciłam ) na USG najpierw widać było tylko pęcherzyk po 2 tygodniach gdy stawiłam się u lekarza był już zarodek i biło mu serce (126 jeśli się nie myle ) lekarz zaprosił mnie na kolejną wizytę tydzień później. Gdy ponownie mnie zbadał nie było ani bicia serca ani zarodka jedynie pęcherzyk . Nie miałam żadnego plamienia i krwawienia. Nie wiem jak to sobie tłumaczyć . Ciąża wychodziła na około 6 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie ciąża obumarła i zarodek się wchłonął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Copriusia

Tak wchłoniecie się zarodka jest jak najbardziej możliwe ponieważ w mojej pierwszej ciąży jak poszłam do ginekologa w 8 tygodniu widziałam maluszka ale gdy ponownie poszlam po 2 tygodniach już niestety go nie było 😞 nie miałam żadnych boli krwawien nic kompletnie nic . Dostałam skierowanie do szpitla tam się okazało również że pęcherzyk pusty zapytałam się lekarza jak to  możliwe bo ani mi nic nie wyleciało z krwią ani nic A on mi odpowiedział że są przypadki ale baaardzo rzadko  że się wchłonął we mnie dlatego że to jest reakcja organizmu gdy są jakieś wady u zarodka tak samo jak przy chorobie organizm pozbywa się ciał chorych i tak było w tym przypadku bo gdyby nie było poronienia dziecko urodziło by się poważnie chore 😞[*]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzuzuz93

W grudniu byłam u gin było to przed świętami, lekarka widziała pęcherzyk, stwierdziła że to 3-4 tydz, nie było widać jeszcze zarodka, mówię pójdę do innego lekarza się upewnić, poszłam lekarz stwierdził że nic nie ma, że albo się wchlonelo albo to była owulacja spóźniona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×