Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kammm123

Czy to możliwe

Polecane posty

Dziewczyny powiedzcie mi obiektywnie czy mozna zajsc w ciaze tak w 21 dniu cyklu? Cykle mam 30 dniowe, z reguly regularne. Jakie prawdopodobienstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfghfghfg
w internecie az sie roi od kalkulatorow owulacyjnych, tak trudno poszukac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ale ja wiem ze owulacja mi wypada tak mniej wiecej 15 dnia. Ale po prostu nie mam okresu i sie zastanawiam czy mam juz sie obawiac czy nie. Czy ktos mial taki przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, że okres się spóźnia jest najlepszym dowodem na to, że WYLICZENIA są bezsensowne. Jeżeli miesiączka pojawiłaby się regularnie to przy 30-dniowych cyklach nie zaszłabyś w ciążę w 21 dniu cyklu. Ale owulacja mogła się opóźnić i dlatego teraz może spóźnić się miesiączka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze stresuje sie z tego powodu :/ no wlasnie mialam zawsze idealne cykle, z 1 dniowym wahaniem, czasem mi sie tylko zdarzylo opoznienie i wyczuwalam kiedy mam owulacje. Glupio zrobilam ze sie nie zabezpieczylam ;/ Ale zeby tak sie owulacja przesunela do 21 dnia to chyba malo prawdopodobne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdrfgrtg
9 dni przed okresem nie mozna zajśc w ciąże...owulacja następuje 14 dni przed okresem..niezależnie od długości cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuno2506
mi ginekolog mowil ze bardzo trudno wyliczyc czy dni sa plodne czy nie, bo wplywa na to wiele czynnikow ktore moga Ci zmienic owulacje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli ginekolog mówi o WYLICZANIU dni płodnych to radzę go zmienić. Możliwe, wystarczy że faza folikulotropowa przedłużyła się o 2,3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dipioko
Ktoś mądrze napisał. Skor się spóxnia to albo juz jestes w ciazy albo z drugiej strony znaczy to,że cykl jest dłuzszy czyli w sumie owulacja mogła byc tego 21 dnia....Normalni owulacja u kobiety wystepuje zawsze ok 14 dni przed @ i ta faza jest stała, zmienia się pierwsz faza i tym samym owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dipioko
[zgłoś do usunięcia] Kammm123 ale to wtedy caly cykl by musial trwac okolo 40 dni.. Nie dlaczego...?! Powiedzmy owulacja 20 -21 dnia i mamy cykl ok 35 dniowy, czyli tylko 5 dni dłuzy niż zawsze a 5 dni to nawet nie jest spóźnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigi spoko
A który masz dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialamasajka
Jest możliwe. Już pisałam wcześniej gdzieś, że metoda kalendarzowa jest nieskuteczna. No niestety. Kup sobie mikroskop owulacyjny. Będziesz wiedzieć zawsze w jakiej fazie jesteś i czy jest prawdopodobieństwo zapłodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak jest ok bo dostalam dzis okres:) ale bede bardziej uwazac na przyszlosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×