Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewas20

Czy w 8 dzień cyklu można zajść w ciąże??

Polecane posty

Czy kochając sie w 8 dzień cyklu z ukończeniem w środku można zajść w ciąże? Prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamiast
Przy krótkich cyklach czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamiast
No to jest spora szansa.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wahania 3 dniowe między cylami to nie są cykle nieregularne... Jakby były tygodniowe i powyżej to wtedy sa nieregularne. Mozna zajśc w takim dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy najlepiej zrobić test ?? W dniu spodziewanej miesiączki ? żeby wyszedł prawidłowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 dzien to chyba nie sa jeszcze dni plodne o ile mi dobrze wiadomo.. Poczekam do dnia spodziewanej miesiaczki i wtedy zrobie test. Chcialam zapytac jaka temp moze wskazywac na ciaze?? Od ponad tyg mierze temp i caly czas jest powyzej 37 stopni. Czy to normalne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkgvyctyjbk
wszystko od cyklu zalezy jesli masz je dosc krotkie to 8dc moze byc poczatkiem dni plodnych. Jesli masz ksiazkowe cykle to raczej masz szanse na ciaze po 11dc. Gdzie tempke mierzysz? Ktory to dzien cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temp mierze w pochwie codziennie rano zazwyczaj o tej samej godz. Dzisiaj jest 25 dc . @ powinna byc najpozniej za 4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem o tym i nie jestem tłumokiem!!! Poprostu tylko zapytałam co inne kobiety o tym sadza i tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doooo Ewas20
jak bys wiedziala to bys glupich pytan nie zadawala idz sie dokształcic bo o tych sprawach nie masz zielonego pojecia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ze Ty masz!! Jak masz sie tak madrowac to lepiej nic nie pisz !! Znalazla sie ta co wszystkie rozumy pozjadala !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli masz 29dc to owulka jest okolo 15dc wiecod 12dc mozesz liczyc dni plodne. Jesli jednak za 4 dni nie dostaniesz okresu zrob test. Chociaz jesli masz regularne cykle to raczej ciazy nie bedzie. Jak chcesz miec pewnosc co do owulki to plecam testy owulacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mysle ze ciazy nie bedzie bo juz zaczyna bolec mnie brzuch jak przed @ .. Nie teraz to trudno . Innym razem napewno sie uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trafiajcie od 11-12dc:) i obserwuj sie, bo jak masz super cykle z owulacja to tylko kwestia czasu zeby zajsc w ciaze:) powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaplodnionaW8dniu
Tak,ja zaszlam w 8 dc. Cykle 26-28 dniowe. Bedzie dziewczynka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też zaszłam w ciąze w 8dni cyklu. chociaż okres mam regularny 27dni. gin tłumaczył mi,że plemniki przeżyły w "dobrym" śluzie 3 dni (11dzien owulacja byla)i przyczaiły się na jajeczko :) i tak oto mam swego bobasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio z środy na czwartek kochałam się z chłopakiem doszło do wtrysku 2 razy a na to co mi wychodzi to 10 mam dni płodne czy ja mogłam zajść w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem nowa tutaj i ròwnierz sie zaczynam zastanawiać czy już w 8 dniu cyklu można zajść u mnie sprawa wygląda tak miałam dwa cykle po27 dni z 4-5 dniowym krwawieniem a ostatni 32 dni 1 dzień kwawienia i letkie plamienia( test ujemny) wzeszłe cykle stosunek był w dni płodne a w tym cyklu w8 dniu cyklu tyle się naczytałam że sama nie wiem co myśleć steramy się z mężem gin mówi że wszystko ze mną ok jak zwiękrzyć szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze po stosunku mozna zaciążyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkaaaaaaa
Witajcie, może ktoś będzie wiedział, gdyż przekopałam internet i wciąż się nie dowiedziałam jednej rzeczy. Ostatnie kilka okresów trochę mi się poprzestawiało, mianowicie: 5 cykli wcześniej: 25 dni 4 cykle wcześniej: 26dni 3 cykle wcześniej: 27 dni 2 cykle wcześniej: 25dni ostatni cykl: 27dni Problem następujący: Próbuję obliczyć dzień owulacji, ale na podstawie tych wyników nie umiem określić długości cyklu i stąd właśnie dnia owulacji. Wg kalendarzyka licząc cykl jako 27 dniowy pokazuje mi że dzień owulacji powinien nastąpić jutro (czyli 26.10.16), jednakże patrząc na poprzednie długości cykli ten dzień może być równie dobrze dzisiaj jak i wczoraj. W piątek dnia 21.10.16 uprawiałam z narzeczonym seks bez zabezpieczenia i skończył w środku. Czy jest możliwość że zaszłam w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj pewnie juz wiesz, czy wtedy zaszłaś w ciąże czy nie;) mam nadzieje, ze było po twojej mysli. Tez sie martwię. Jestem w 8 dniu cyklu i dzisiaj rano i wczoraj i przed wczoraj chłopak mój kończył we mnie i to w sumie kilka razy. Nie chcemy dziecka, o one mamy juz dzieci ale to jest silniejsze ode nas. Po prostu kochamy kończyć w sobie i to w równym czasie. Nie mogę brać tabletek anty. Nigdy nie mogłam. Bardzo zle ja mnie działają. Prezerwatywa ujmuje nam przyjemność... obiecujemy sobie każdy następny stosunek z prezerwatywa, jednak bez skutku... mam nadzieje, ze nie jestem w ciąży?:/ nie mogę być w ciazy miejsce i czas. A to nie pozwala. Pozdrawiam wszystkie zamartwiajcie sie „mamy”;) coz zrobić... kiedy siła woli kochania sie bez zabezpieczenia jesr większa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli macie jakieś wątpliwości co do dni płodnych to kupcie sobie mikroskop owulacyjny. To urządzenie niedrogie a bardzo pomocne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli… - nie planowałaś ciąży, a stało się… - jesteś w ciąży i źle ją znosisz, - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto jest w nieplanowanej ciąży, - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto źle znosi ciążę … i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić... Zadzwoń lub napisz do nas. Telefon - Chat – Email Zaufania k o n t a k t @ n e t p o r a d n i a .pl w w w. n e t p o r a d n i a .pl 58 6 915 915 Jesteśmy codziennie od 18.00 do 23.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×