Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anetka_9117

Czy w czasie miesiączki można mieć owulacje?

Polecane posty

Gość kaska300
nie,bo @,to wydalenie niezaplodnionego jajeczka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ale w takim razie skad przezroczysta ciągnąca wydzielina? Dokładnie taka jak w czasie owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w czasie miesiączki nie
nie można. Ale można nie wiedzieć czasami że miesiączka to nie miesiączka tylko krwawienie śródcykliczne, a krwawienie śródcykliczne to najczęściej okres wysokiej płodności. Poza tym miesiączka to złuszczanie się endometrium i trwa to 3 do 5 dni i ostrożna bym była przy zaliczaniu do miesiączki późniejszych i wcześniejszych plamień, brudzeń itd. Niektórym się wydaje że do puki leci krew to nie można zajść w ciążę. Gówno prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w czasie miesiączki nie
na przezroczystą wydzielinę nie patrz bo i tak jej nie odróżnisz od śluzu płodnego. Poza tym co innego owulacja w czasie miesiączki która nie jest możliwa tak wcześnie a co innego dni płodne w czasie miesiączki. Dni płodnie mogą się zaczynać jeszcze w czasie miesiączki i wtedy śluz jest nie do rozpoznania czy to płodny czy miesiączkowy. A w tym śluzie plemniki mogą sobie przeczekać do owulacji jak ta nastąpi odpowiednio szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krwawienie śródmiesiączkowe to nie może być bo jest taka ilość jak w każdym okresie poza tym moje cykle trwają po 31 dni a ten miał 34 więc mało prawdopodobne żeby to nie był okres. A nigdy wcześniej nie zauważyłam niczego innego niż krew dlatego pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w czasie miesiączki nie
ale czasami może byc sytuacja że cykl jest bezowulacyjny a krwawienie które kończy ten cykl nie jest juz miesiączką tylko krwawieniem śródcyklicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli nawet jeśli to krwawienie śródcykliczne to następny okres powinnam mieć normalnie czy jakoś wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli nawet jeśli to krwawienie śródcykliczne to następny okres powinnam mieć normalnie czy jakoś wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w czasie miesiączki nie
okres jest 12-16 dni po owulacji bez względu na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz bardzo krótkie, nieregularne cykle to podobno jest to możliwe. Jeśli dokładnie chcesz wiedzieć kiedy masz owulację kup sobie tester na śllnę. Ja używam afrodyty i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iza
Wczoraj miałam owulację a dzis rano dostalam mocnego krwawienia jak miesioczka czy to mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli… - nie planowałaś ciąży, a stało się… - jesteś w ciąży i źle ją znosisz, - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto jest w nieplanowanej ciąży, - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto źle znosi ciążę … i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić... Zadzwoń lub napisz do nas. Telefon - Chat – Email Zaufania k o n t a k t @ n e t p o r a d n i a .pl w w w. n e t p o r a d n i a .pl 58 6 915 915 Jesteśmy codziennie od 18.00 do 23.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iza
Ja po aplikacji kalendarzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Wszystko zależy od tego, jak długie są cykle danej kobiety-i jak długo trwa miesiączka.Ogólnie przyjmuje się, że pierwszym dniem potencjalnie płodnym (a więc nawet dniem owulacji) u danej kobiety jest dzień [liczba dni najkrótszego cyklu-21 dni].A zatem, jeśli kobieta ma cykle bardzo krótkie, 22-26 dni, owulacja podczas miesiączki jest możliwa.W cyklach dłuższych niż 28 dni pierwsze 3 dni krwawienia można uznać za prawie w 100% niepłodne.Plemniki żyją w ciele kobiety 3-5 dni, przy czym środowisko pochwy podczas okresu wyraźnie im nie sprzyja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Wszystko zależy od tego, jak długie są cykle danej kobiety-i jak długo trwa miesiączka.Ogólnie przyjmuje się, że pierwszym dniem potencjalnie płodnym (a więc nawet dniem owulacji) u danej kobiety jest dzień [liczba dni najkrótszego cyklu-21 dni].A zatem, jeśli kobieta ma cykle bardzo krótkie, 22-26 dni, owulacja podczas miesiączki jest możliwa.W cyklach dłuższych niż 28 dni pierwsze 5 dni krwawienia można uznać za prawie w 100% niepłodne.Plemniki żyją w ciele kobiety 3-5 dni, przy czym środowisko pochwy podczas okresu wyraźnie im nie sprzyja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Semki

Witam mam pytanie, w lutym miesiaczka zaczęła się 10 lutego trwała tydzień potem 2 dni plamienie i moje zdziwienie bo kolejna miesiaczka tak mi się wydaje ale już znacznie mniej obfita bo tylko 3 dni krwawienie,do do 25 lutego same plamienie. 7 marca byłam u ginekologa po zrobieniu wszystkich badań stwierdził że tak mogło się zdążyć i to nic złego. Po usg dopochwowo powiedział że widać pęcherzyk który pękł "pęcherzyk po owulacji" i wyliczył że następną miesiączka powinnam dostać  koło 14,15 marca. I teraz moje zasadnicze pytanie kiedy była 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Semki
1 minutę temu, Gość Semki napisał:

Witam mam pytanie, w lutym miesiaczka zaczęła się 10 lutego trwała tydzień potem 2 dni plamienie i moje zdziwienie bo kolejna miesiaczka tak mi się wydaje ale już znacznie mniej obfita bo tylko 3 dni krwawienie,do do 25 lutego same plamienie. 7 marca byłam u ginekologa po zrobieniu wszystkich badań stwierdził że tak mogło się zdążyć i to nic złego. Po usg dopochwowo powiedział że widać pęcherzyk który pękł "pęcherzyk po owulacji" i wyliczył że następną miesiączka powinnam dostać  koło 14,15 marca. I teraz moje zasadnicze pytanie kiedy była 

Bądź mogła być tą owulacja, zaraz po zakończeniu miesiaczki współżyłam bez zabezpieczenia, na tą chwilę brak okresu, niby czuje się jakbym miała dostać okresu ale zarazem zupełnie inaczej niż zawsze przed okresem. Dodam że szyjka macicy w dotyku jest Jakby rozpulchniona choć twarda ale zamknieta, nie wielkie ilości białego śluzu. Czy to możliwe aby doszło do zapłodnienia A lekarz widział tylko pęcherzyk 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Semki
1 minutę temu, Gość Semki napisał:

Witam mam pytanie, w lutym miesiaczka zaczęła się 10 lutego trwała tydzień potem 2 dni plamienie i moje zdziwienie bo kolejna miesiaczka tak mi się wydaje ale już znacznie mniej obfita bo tylko 3 dni krwawienie,do do 25 lutego same plamienie. 7 marca byłam u ginekologa po zrobieniu wszystkich badań stwierdził że tak mogło się zdążyć i to nic złego. Po usg dopochwowo powiedział że widać pęcherzyk który pękł "pęcherzyk po owulacji" i wyliczył że następną miesiączka powinnam dostać  koło 14,15 marca. I teraz moje zasadnicze pytanie kiedy była 

Bądź mogła być tą owulacja, zaraz po zakończeniu miesiaczki współżyłam bez zabezpieczenia, na tą chwilę brak okresu, niby czuje się jakbym miała dostać okresu ale zarazem zupełnie inaczej niż zawsze przed okresem. Dodam że szyjka macicy w dotyku jest Jakby rozpulchniona choć twarda ale zamknieta, nie wielkie ilości białego śluzu. Czy to możliwe aby doszło do zapłodnienia A lekarz widział tylko pęcherzyk 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idzie

Jestem przekonana że podczas miesiączki nie można zajść w ciążę, jednak na Patologii Ciąży leżałam z dziewczyną która 2 lata bezskutecznie starała się z mężem o dziecko. W końcu Lekarz jej zasugerował żeby spróbowali współżyc podczas miesiączki.Powiedziała że od razu zaszła😮nie wiem czy to jest prawda czy to zmyslila. A może po prostu zaszła w innym dniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×