Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy w takiej sytuacji powinienem się zabezpieczyć ?

Polecane posty

Gość gość

Chodzi o to, że mam dziewczynę, no i my jesteśmy już rok czasu ze sobą i chcemy już zacząć uprawiać seks. Ja mam odnośnie tego jedno pytanie, bo słabo się znam na biologii, ale słyszałem, że plemniki powstają przez bardzo długi okres czasu, a ja praktycznie codziennie masturbuje się, więc z logicznego punktu widzenia, gdyby to była prawda, to moje nasienie nie powinno mieć plemników i stąd te pytanie czy powinienem sie zabezpieczyć ? Pytam poważnie, bo nie chce mieć dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie lalkę do ruchoania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załóż gumę na instrument .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie najpierw się doucz a później się bierz za takie rzeczy bo sex nie jest dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Oczywiście, że tak.Wprawdzie plemniki powstają przez około 3 miesiące, ale są STALE produkowane.Tak więc te, które teraz masz, są jak najbardziej dojrzałe i gotowe do zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porozmawiaj z Twoją dziewczyna czy przypadkiem nie chciałaby stosować pigułek anty, które maja małą ilość hormonów, jak np pigułki vines i ty nie musiałbyś sie stresować i dziewczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście ze powinniście się zabezpieczać. Dobrym rozwiązaniem jest również seks tylko w dni niepłodne. Będziecie czuć się pewniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Ty , nie zabezpieczaj sie , jedz smiało. Plemniki dojrzewają rok czasu , więc jak codziennie je wylewasz , to przez rok bedziesz niepłodny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak te dni płodne można wyznaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale debil szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieciaku ile ty masz lat??? Nie noo i wy bierzecie się za seks? Zawsze prezerwatywy używaj bo twoje plemniki są aktywne. A dni płodne są mniej więcej w połowie cyklu twoje dziewczyny. Jeśli kończy jej się okres to trzeba sobie obliczyć około 10-14 dni i wtedy są dni płodne. Może ją w dni płodne pobklewa brzuch lub piersi. Śluz w tym czasie jest gęściejszy i obfitszy niż zwykle. Musicie się trochę doedukowac. Jest internet poczytaj i nie zalicza wpadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie chcesz mieć dzieci to używaj gumki i dla pewności czegoś jeszcze. Do zapłodnienia wystarczy 1 plemnik, więc fakt, że ileś tam umarło w czasie masturbacji nic ci nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×