Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mimiii

do dziewczyn --- jak to jest?

Polecane posty

Hey dziewczyny ... :) Czy jak zaczełyście uprawiac seks , miałyscie paniczny strach przed ciazą? Chodzi mi o to czy przez ten strach dziewczyna sobie wmawia objawy ciązy ... ja tak mam , ze zdenerwowania wymiotowac mi sie chce czasem jak o tym duzo mysle , senność (ale zawsze tak miałąm ) itp ......... jak jest u was ...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety coś w tym jest
lęk i wyobraźnia są wtedy dominujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bałam się ze bede w ciazy
bo wczesniej zadbałam o to zeby mieć komfort psychiczny. Poszłam do lekarza i dostałam tabletki. Niczym sie nie przejmowałam. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla bla aka xyz
rowniez poszlam do lekarza po tabletki ale i tak sie panicznie boje, ze na gwiazdke dostane rozowego bobaska sikajacego do gory :] antykoncepcja najskuteczniejsza rzecza nie jest, nie wazne ilu procentowa - nigdy nie ma pewnosci czy podziala. przyznam, ze bardziej przejmuje sie ewentualna ciaza niz samym 'pierwszym razem' z moim kochaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zastosowałam metodę
tabletki + prezerwatywa :-) spokój zapewniony dopiero po kilku miesiącach stwierdziłam, że same tabletki wystarczą (nie ma to jak ciężka schiza ;-) ) najważniejsze to pilnować właściwego stosowania tabletek (żadnych opóźnień, antybiotyków, wymiotów :-) a jeżeli już się zdarzy to ewentualnie dodatkowe zabezpieczenie...echh...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore tabletki regularnie , ale pomimo tego dalej mam stracha ... nie wiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia 25
ja tez tak mialam jak Ty mimiii brałam tabletki a mimo tego używaliśmy gumek... ale i tak przed kazdym okresem drżałam!!! przyjdzie czy nie??!! masakra!!!!!!!!! taka nerwówa!!:( odkąd mam nowego faceta (już od dłużsszego czasu) a był on przyzwyczajkony do seksu bez gumeczek, spróbowalam :D i jest super!!!!!!!!!!!!!!! robimy to bez gumek i jakos wcale sie nie stresuje przed okresem, poprostu przychodzi punktualnie:D mysle ze musisz pokonac te bariere ktora siedzi w Twojej glowie. Zobaczysz sprobujesz raz i juz bedzie luz, musisz sie tylko przełamac i isc na calosc:) powodzenia mimiii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×